Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 223

Wątek: licznik/wskazówki/zegary

  1. #181

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebny
    Posty
    5
    Termostat był winny temp. Teraz jest już dogrzany silnik i można powiedzieć że lepiej chodzi... dzięki pozostała tylko do rozwikłania zagadka z tym spalaniem pokazywanym na FISie... :/

  2. #182

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Polecam serwis Pana Sebastiana Kitlińskiego w Krakowie na ul. Balickiej 93 AUTOELEKTRONIKA

    Zegary naprawione kompletnie. Był problem z podświetleniem, z prawidłowym wskazywaniem np. paliwa itp. oraz problem z ogólnym oświetleniem przycisków w aucie. Po naprawie działa wszystko, wymienione wszystkie silniczki krokowe.
    Cena to 450 zł.
    Dodatkowo można wymienić duży wyświetlacz fis za 300 zł.
    Choć ceny nie są najniższe, serwis godny polecenia ze względu na profesjonalną obsługę i fachowość w temacie.

  3. #183
    Awatar Moreno
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    73
    Witam
    Zna ktoś może kontakt do dobrego magika od zegarów z trójmiasta bo mam problem z wariującymi wskazaniami i chce się tego pozbyć,
    Czytałem opinie Żuczka i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Animex ze Stargardu Szczecińskiego ale chciałem się upewnić czy może coś bliżej również efektywnego mógłbym znaleźć.

  4. #184

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    Krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebny
    Posty
    33
    Ostatnio Aminex naprawiał mi zegary,to znaczy wymienił mi silniczki krokowe i dużego fisa ,po wymianie tych rzeczy i zamontowaniu licznika miałem dyskotekę,raz podświetlało zegary raz nie.Po zadzwonieniu do tego gościa z aminexu wywiązała się pyskówka,on twierdził ze tego nie zepsuł a ja wiem na pewno że z podświetleniem było wszystko ok.Tak wiedz musiałem wysłać jeszcze raz i zapłacić. W każdym razie nie polecam tej firmy ze względu na kontakt, naprawę i wysokie ceny,ale może tylko ja miałem takiego pecha.Pozdrawiam

  5. #185
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Raczej zbiegło się przypadkowo że padł ci procesor, o którego naprawienie nie prosiłeś od razu, pewnie za jakiś czas usterka by się ujawniła dla tego robi się full serwis i po problemie raz na zawsze.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #186

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Ja Wam polecam umawiać się z tymi firmami na naprawę zegarów - kompletną i na ustaloną z góry cenę, a nie na wymianę poszczególnych elementów. Tak to macie gwarancję, że jak jest taka "dyskoteka" to możecie zwrócić się ponownie o poprawę

  7. #187
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Czy wiecie kto z lubuskiego ewentualnie wielkopolska lub dolnośląskie naprawia zegary? chodzi o złe wskazania poziomu paliwa i temperatury. Na climatronicu temperaturę dobrą pokazuje więc liczniki wariują.

  8. #188

  9. #189
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    wyślij do Jerrego z forum, masz pewność, że będzie dobrze i szybko zrobione.

  10. #190
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    a to już pisze do Jerrego, do tej aukcji ze Zbąszynia to mam niedaleko to może na miejscu by zrobili ale jutro będę dzwonił. Dzięki Panowie za pomoc pozdr

  11. #191
    Awatar mariusz--29
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Działdowo / Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    76
    Czas na naprawę moich zegarów, jestem umówiony na poniedziałek w firmie z Wołomina http://www.diagkompcar.pl/naprawa-licznikow-audi.htm Miał ktoś już do czynienia z tą firmą?? Dają gwarancje na 12mc, za procek 300zł. Co sądzicie?

    A moje objawy to standard wskazówki się zacinają opadają i wstają, a czasami wiszą i z 10km....

    pozdrawiam

  12. #192
    Awatar Jeremy
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Pce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    47
    Witam. Mam problem z obrotomierzem. Sprawa wygląda tak, że od tygodnia wskazówka lata sobie jak chce, po wyłączeniu auta zatrzymuje się na 3-5-7tys, sam obrotomierz pracuje dobrze, obroty wskazuje normalnie, ale zaczyna od danej wartości na jakieś się zatrzyma, nie zawiesza się i nie blokuje w czasie jazdy.
    Byłem u mechanika ( podobno dobrego, reklamującego się w naprawach zegarów ) i powiedział mi, że wskazówka się ślizga i trzeba ją dosłownie przykleić
    Jakoś mi ten jego pomysł się dziwny wydaje.
    Nic nie działałem więcej w tym kierunku byłem tylko u tego jednego mechanika, więc jak, mozliwe jest takie coś czy raczej szukać pomocy gdzie indziej?

  13. #193
    Awatar Viri
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Siedlce
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    :))
    Rocznik
    1989
    Kolor
    FlipFlop
    Posty
    404
    Napisz PW do Jerry.

  14. #194

    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    346
    Dokładnie zrob tak jak Viri pisze. Gosc ma temat w malym palcu
    A jak mechanik chce kleic wskazowke to sama jego diagnoza mowi o tym jaki z niego szpec od licznikow

  15. #195
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    Heh jak można to niech ktoś napisze w czym tkwi problem że tak się dziej ? U mnie dzieje się podobnie podczas zimy. Zaczeło się od prędkościomierza gdzie podczas mrozów się przycinał i nierzadko zostawał w dziwnej pozycji startowej. Ale auTTko oddtajało i mu przeszło Oo no i tej zimy złapało mi obrotomierz Oo momentami ni chu chu ^^ cały czas 0 jak bym jeździł elektrykiem

Podobne wątki

  1. zegary
    Przez iceice w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-10-2016, 19:24
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2016, 15:54
  3. MK2 [8J] Jadę po auto za 24h - proszę o ostatnie wskazówki :))
    Przez thefirm w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 10:25
  4. Prośba o analizę logów i wskazówki 1.8T APY
    Przez marcingti w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-11-2013, 22:16
  5. zegary
    Przez CO_KUBA w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 15:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •