Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kupię zegary auti tt 8n wersja europa.

  1. #1
    Awatar zuber1906
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    44

    Kupię zegary auti tt 8n wersja europa.

    Witam. Kupie zegary (liczniki) do audi tt mk1. Najlepiej jak najmłodsze bo słyszałem że w starszych rocznikach siadał soft. Wersja europejska. Anglik mnie nie interesuje. Oczywiście muszą być w 100% sprawne. Budżet to około 600zł. Może więcej jak rzeczywiście stan będzie igła. Sprawa jest dość pilna.
    Proszę o jakieś info.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar Cuma9
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    brak
    KM
    Xxx
    Rocznik
    Xxxx
    Kolor
    Xxxx
    Posty
    162
    Raczej nie masz co liczyć na sprawny licznik europejski w tej cenie. Za 600 to ciężko znaleźć dobrego anglika lub amerykańca. Nowy kosztuje prawie 4tyś i to jeszcze po zwrocie starego więc nie licz że kupisz w tej cenie. Naprawiaj swój to jedyne chyba wyjście.

  3. #3
    Awatar zuber1906
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    44
    Mój siedzi u elektronika który siedzi w temacie (tak przynajmniej twierdzi) już 3 tydzień i jest lipa jednym słowem. Usterka pierwotnie polegała na tym że duży fis miał problemy od czasu do czasu z poprawnym wyświetlaniem (to szczegół bo w sumie da się przeżyć), oraz wskazania temperatury i paliwa przekłamywały grubo ponad stan. Mianowicie temperatura non stop na 130 stopni a połowa baku to wskazówka oparta poza skalą. Wymienił mi procesor i jakieś pamięci i coś tam jeszcze kombinował dokładnie nie wiadomo co i jest taka akcja, że wszystko działa u niego na stole ale raz na jakiś czas nie działa podświetlenie oraz obrotomierz. Zimnych lutów nie stwierdził ale profilaktycznie przeleciał wszystko na ciepło i dalej kicha. Założyli mi do samochodu to pół dnia było dobrze a potem zdechło. Konkluzja jest taka że w gruncie rzeczy jest gorzej niż było. Obrotomierz przedtem działał zawsze bez problemu. Gość stwierdził że trzeba bedzie nowy licznik. Co prawda on ma szukać ale ja też się za to wziąłem no i stąd ten post. Na allegro jest jeden europejczyk (ale z fisem 1/2 wiec odpada) za 600zł stąd ta moja cena. O cenach nowego licznika z ASO to nawet się nie wypowiadam bo chodzi mi o używkę najlepiej z jakiegoś rozbitka i jeśli komuś to nie jest potrzebne a chce zarobić parę stówek to chętnie przytulę. Ot tyle.
    Ostatnio edytowane przez zuber1906 ; 21-07-2017 o 17:43

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...ht=jerry+pomoc

    Jeśli Jerry nie pomoże, to nawet Allach nie da rady.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Napisz dokladny symbol jaki potrzebujesz, 8N1 919/920 i co dalej, nie kazdy Ci podpasuje w zaleznosci od wersji immo, ja mam kilka. Efekty ktore opisujesz moga byc spowodowane zamazaniem czesci zawartosci oryginalnego epromu, trzeba po kopiowaniu porownywac zczytany wsad z zaprogramowanym ale rozumiem ze twoj kolega wie co robi...
    Ostatnio edytowane przez Annubis ; 21-07-2017 o 17:58

  6. #6
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Annubis Zobacz posta
    Napisz dokladny symbol jaki potrzebujesz, 8N1 919/920 i co dalej, nie kazdy Ci podpasuje w zaleznosci od wersji immo, ja mam kilka. Efekty ktore opisujesz moga byc spowodowane zamazaniem czesci zawartosci oryginalnego epromu, trzeba po kopiowaniu porownywac zczytany wsad z zaprogramowanym ale rozumiem ze twoj kolega wie co robi...
    Dokładnie tak jak pisze Annubis, podaj jakie masz oznaczenia na swoim liczniku, coś się dopasuje Ja mam na stanie 8N1 920 880 C i 8N1 919 880 E.

    Szkoda że ktoś już się bawi Twoim licznikiem...
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 21-07-2017 o 22:20
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #7
    Awatar zuber1906
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    44
    Sprawa ma się tak. Wczoraj odebrałem auto od mechanika (było tam bo jeszcze mi parownik od klimy zmieniał, a zegary mechanik dał gościowy co siedzi w temacie no i taki oto łańcuszek się zrobił) i gość mówi do mnie że niestety, ale z tymi zegarami jednak lipa wyszła bo działać nie będą. No mówię trudno, wsiadam do samochodu, przekręcam kluczyk a tu wszystko działa idealnie. Gość w szoku . Powiedział mi żebym wziął samochód na tydzień i jak po tygodniu będzie ok to się za to rozliczymy. Wczoraj trochę pojeździłem. Dziś też i o dziwo jak na razie wszystko jest w porządku. Jedynym mankamentem jest wskazówka paliwa która na postoju jeden lub dwa razy drgnie no ale w stosunku do tego co było wcześniej to pikuś. Wskazania paliwo, temperatura w porządku. FIS wyświetla dużo lepiej niż przedtem (nie jest igła, ale wszystko widać a wcześniej bywało że nie było widać nic). Wymieniony procesor i przelutowana płyta dla wyeliminowania zimnych lutów. Mechanik jeździł przez chwile dla próby i jemu nie działało. Mi działa. CUD . No cóż. Na razie zatem temat kupa zegarów odpada (na szczęście). Zobaczymy jak długo podziałają. Co do oznaczeń na liczniku to nie było mi dane zobaczyć gdyż nawet nie ja je demontowałem z samochodu, a teraz póki jest ok nie zamierzam ich dotykać . Jeśli coś (oby nie) się jednak z nimi działo to nie omieszkam odezwać się do Jerrego . Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez zuber1906 ; 24-07-2017 o 19:04

Podobne wątki

  1. Kupię lampy przednie LED Bixenon Europa
    Przez Stian91 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-10-2016, 21:51
  2. Kupię Lampy przód wersja Europa soczewka
    Przez macieks w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-08-2016, 17:29
  3. Kupie zegary/liczniki z wersji po liftowej
    Przez Fellipe w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-02-2016, 11:11
  4. Kupię licznik Audi TT 8N Europa
    Przez GracjanTT w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-01-2016, 23:08
  5. TT 8N - kupię reflektor lewy - xenon - wersja USA
    Przez The_Saint w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 09:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •