Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [1.8T - 180 KM - TT - 1999] Regeneracja maglownicy, szybki wyciek płynu wspomagania

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    2

    [1.8T - 180 KM - TT - 1999] Regeneracja maglownicy, szybki wyciek płynu wspomagania

    Witam serdecznie, udało mi się kupić TT-ke która bardzo mi się podobało już od długiego czasu. Kupując wiedziałem, że jest uszkodzona maglownica i jest wyciek dosyć szybki. Po wlaniu i przejechaniu kilku kilometrów praktycznie cały płyn wycieka. Z tego tez powodu narazie nią nie jeżdzę. Jestem jej świezym posiadaczem ale zależy mi żeby szybko to zrobić i móc sobie posmigać. I tutaj bardzo zalezy mi na Waszym doświadczeniu i poleceniach, drodzy forumowicze. Gdzie najlepiej pojechać z tym problemem na terenie Warszawy albo okolic pod Warszawą. Prośba o podanie jakiś sprawdzonych warsztatów, mechaników, pasjonatów. Którzy pomogą mi znaleźć konkretną przyczynę i ją wyeliminować. A przy okazji wymienić dokladnie to co trzeba a nie zedrą ze mnie. Prośba o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ogromna prośba chociaz o podrzucenie linku z proponowanymi warsztatami które ktoś polecił. Ja osobiście nie znalazłem w żadnym dziale. Proszę Was o pomoc ponieważ nie mogę jeździć autem i będzie stało smutne A tu się chyba nie preferuje płaczących TT-ek... Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Minibigi nie "gania" sie nowych do dzialu przywitan choc milo jak sie przywitaja to jednak ludzie z problemami skupiaja sie na problemie i po to do Nas wpadaja...

    Do rzeczy, Totencham kiepsko szukales:

    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...cja+maglownicy

    Ja regenerowalem magiel ze dwa miesiace temu w Lodzkiej firmie MOTOPOL. (kontakt znajdziesz na ostatnich stronach z linku)

    Teraz tak, nie sugeruj sie tym ze firma jest z Lodzi a Ty mieszkasz w W-wie. I tak magiel wyjmiesz (Ty czy mechanik) nie ma roznicy, mechanik nie bedzie sie bawil w regeneracje.. magiel wysylasz do tej firmy kurierem i na drugi dzien masz zrobiony z pisemna gwarancja u siebie. Wczesniej zadzwon i sie dogadaj ze zalezy Ci na czasie, jak dostana magiel rano to tego samego dnia po poludniu Ci go odesla. W moim przypadku tak bylo. Zadzwonisz to sie dogadasz. Czlowiek po drugiej stronie telefonu z ktorym rozmawialem byl w temacie, wiedzial nawet czym sie rozni magiel z TT r32, ktory mialem do serwisu, od zwyklej TT, pelen profesjonalizm i przedewszystkim dotrzymane terminy na ktorych bardzo mi zalezalo poniewaz bylem w PL tylko kilka dni. Kwota za pelna regeneracje, ustawienie luzow itd itp 400zl. Wysylasz magiel na swoj koszt, odsylaja Ci za 400zl + KW za pobraniem. Mi zalezalo zeby zrobili moj konkretnie magiel, nie chcialem dostac przypadkowego z polki do modelu i tak tez sie stalo. Wrocil na 100% moj. Polecam, napewno sie nie zawiedziesz.
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 21-07-2017 o 08:29

  4. #4
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Ja też polecam ten warsztat z Łodzi byłem i tego samego dnia powrót sprawnym autem, a przy okazji zwiedziłem zoo

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    SREBRNY
    Posty
    2
    Chętnie wlansie bym pojechał i po umówieniu zrobił to w jeden dzień. Jednak w moim przypadku chyba pierwsza opisana opcja będzie lepsza. Ponieważ przy jechaniu przez całą Warszawę dwa razy musiałem dolewać płynu... Wiec chyba podróż do Łodzi trochę by trwała i chyba byla dosc ryzykowna, że jeszcze siadzie pompa czy cos.

  6. #6
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Zakatujesz pompe. Wysylaj magiel jak cos.

Podobne wątki

  1. Regeneracja maglownicy w audi tt
    Przez DORKNEST w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-09-2021, 07:05
  2. Olej od wspomagania - wyciek
    Przez OnlyVivi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-04-2016, 07:47
  3. Wyciek płynu chłodniczego
    Przez matteuko w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 08:16
  4. Delikatny wyciek płynu.
    Przez sebam w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 13:52
  5. Regeneracja maglownicy w Warszawie
    Przez PawelM w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •