Witam serdecznie, udało mi się kupić TT-ke która bardzo mi się podobało już od długiego czasu. Kupując wiedziałem, że jest uszkodzona maglownica i jest wyciek dosyć szybki. Po wlaniu i przejechaniu kilku kilometrów praktycznie cały płyn wycieka. Z tego tez powodu narazie nią nie jeżdzę. Jestem jej świezym posiadaczem ale zależy mi żeby szybko to zrobić i móc sobie posmigać. I tutaj bardzo zalezy mi na Waszym doświadczeniu i poleceniach, drodzy forumowicze. Gdzie najlepiej pojechać z tym problemem na terenie Warszawy albo okolic pod Warszawą. Prośba o podanie jakiś sprawdzonych warsztatów, mechaników, pasjonatów. Którzy pomogą mi znaleźć konkretną przyczynę i ją wyeliminować. A przy okazji wymienić dokladnie to co trzeba a nie zedrą ze mnie. Prośba o pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam serdecznie.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Ogromna prośba chociaz o podrzucenie linku z proponowanymi warsztatami które ktoś polecił. Ja osobiście nie znalazłem w żadnym dziale. Proszę Was o pomoc ponieważ nie mogę jeździć autem i będzie stało smutne A tu się chyba nie preferuje płaczących TT-ek... Pozdrawiam.