Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Mała antena na dachu

  1. #31
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Wielkie dzięki za rady, zwłaszcza istotne, ze te blaszki można wyginać, bo bałem się ze można je łatwo złamać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #32
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    Mała antena na dachu

    Kanapa, a ty nie chcesz sobie tego odbudować? Twój egzemplarz jest tego wart..
    Za chwile tych anten może już nie byc (tak jak pisałem 375zl/szt...) w zeszłym roku już pare rzeczy wycofali... na ta antenę nakładka to już tylko ~30zl

    Jak się dokupi adapter do telefonu to masz fabryczny zestaw głośnomówiący a telefon bez kabla się ładuje (montaż przy wlocie powietrza). Ty masz przy wlocie, czy przy siedzeniu?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 28-12-2017 o 00:43

  3. #33
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Kanapa, a ty nie chcesz sobie tego odbudować? Twój egzemplarz jest tego wart..
    Za chwile tych anten może już nie byc (tak jak pisałem 375zl/szt...) w zeszłym roku już pare rzeczy wycofali... na ta antenę nakładka to już tylko ~30zl

    Jak się dokupi adapter do telefonu to masz fabryczny zestaw głośnomówiący a telefon bez kabla się ładuje (montaż przy wlocie powietrza). Ty masz przy wlocie, czy przy siedzeniu?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja mam przy fotelu akurat do tego mam nokie do zestawu i dziala mi to przez głośniki
    Nakladke samą już kupiłem i zamontowałem a tej antenki samej (co za 375zl jest) to nie kupowałem bo dało się to zamontować (prowizorycznie nie ukrywam) i działa normalnie

    Jak porobie w nowym roku takie rzeczy jak pompa paliwa, kat, wymiana kolektora plus regeneracja turbo, wtryskiwacze i nowy program (bo stary z ABT sie rozjechał) to potem mam miedzy innymi... dopasowanie dokładki oraz grila, lakierowanie zderzaka przód, lotki z tyłu, wlewu paliwa, demontaż karbonowego dyfuzora plus jego lakierowania/ewentualnie żywicą epoksydową bo to jednak karbon, regeneracja wszystkich amortyzatorów (bo mają już 15lat i tył się "poci" lekko, wymiana tarcz i klocków plus szkiełkowanie i proszkowe malowanie zacisków, przód nowe przewody w stalowym oplocie, oczyszczenie elementów zawieszenia i ich odreastaurowanie/malowanie...a dopiero potem się wezmę za takie rzeczy jak skóry nowe bo fotel potargany troszkę jest, kierownica do obszycia skóra na skórę przy okazji i inne takie kosmetyczne rzeczy jak dodatki także listę rzeczy mam już pokaźną i będzie co robić a jako że autko zostaje ze mną do praktycznie końca mych dni to nie śpieszę się za bardzo a i tak mało co autko jeździ (może raz na miesiąc go odpalę i się przejadę )

  4. #34
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    No tak, lista jest nie mała, powodzenia w tematach


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Antena
    Przez axello w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-10-2015, 12:27
  2. Prostowanie dachu...czyli spacer po dachu :(((
    Przez VanWave w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-09-2012, 11:04
  3. Antena w TT
    Przez cezek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-05-2011, 10:58
  4. Antena w TT ?
    Przez Maxvibe w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 31-01-2009, 14:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •