Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Race chip ultimate prosba o pomoc

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Bialy
    Posty
    4

    Race chip ultimate prosba o pomoc

    Jetem fanatykiem aut i motocykli ale do ujezdzania , a nie od spraw techniczno elektroniczno mechanicznych. Czy jest ktos z Warzawy kto mogly mnie pomoc w instalacji tego urzadzenia w silniku 18tfsi? Bede wdzieczny bardzo. Instrukcje dostalem ale do silnika 1.4tsi a jak sie okazalo jestem jedynym klientem ktory to ustrojstwo kupil do 18tfsi i manuala brak. Milusio bedzie jak bedzie to ktos z hamownia bo przy okazji zarobi sobie Kolo na instalacji jak i na hamowni a przy okazji bedziemy wiedziec czy cos to dalo. Dzieki za pomoc z gory. Roslina

  2. #2
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    Wydaje mi się, że takie wpinanie jakiegoś cudownego uniwersalnego urządzenia, które "inteligentnie" podniesie nam osiągi jest wyrzuceniem kasy w błoto.
    Z tego co kiedyś czytałem to te race chipy robi się na zamówienie pod dane samochody a tutaj czytam, że chcesz włożyć jakiś wynalazek nie od danego modelu tylko od danego silnika i samemu ingerować w jakieś parametry. Oczywiście moge sie mylic i jest to wpełni uniwersalne ustrojstwo
    Nie kwestionuje, że ktos mógł włożyć w to sporo pracy aby wykonać jakieś bezpieczne modyfikacje softu tym urządzeniem jeśli mówimy o ściśle sprecyzowanej modyfikacji pod dany model samochodu.
    Ale samo podłączenie tego urządzenia wygląda jakby to miało działać na zasadzie oszukania faktycznych odczytów aby zwiększyć moc "podstępem"



    Nie wiem ile za to wyłozyłeś ale ceny wersji ultimate oscyluja w okolicahc 2,5kafla na alledrogo więc za takie sianko lepiej wrzucić program i jeszcze Ci zostanie sporo kasy na wache.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Bialy
    Posty
    4
    Nie nie zamowilem w niemczech za 499euro plus 50 euro za apke. Powiem tak mam trzy kabelki trzy wtyczki i trzy gniazdka wpialem to co bylo widoczne i pasowalo. Na dzien dobry start and stop podziekowal wspolpracy. Posmigalem chwilke samochod sie zatrzymal odsylam urzadzenie niech oodaja pieniadze. Jezeli dobrze podpialem po godzinie jazdy auto przestalo dostawac paliwa jak mu troszke depnalem i nagle no ciung panie. Kupa straszna i teraz check mi sie pali i ciut wolniej jezdzi. Bubel straszny.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A wiec tak glupi ja. Czujnik powietrza jest pod dolna oslona silnika i to zle podlaczylem. Wiec wypluwam wczesniejsze slowa i na nowo robie instal.
    Ostatnio edytowane przez Roslina ; 10-07-2017 o 12:50

Podobne wątki

  1. Pomoc!!! Prośba!!! Konkurs !!!
    Przez PiotrekHIT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-10-2015, 10:29
  2. Doładowanie - prośba o pomoc
    Przez Gracjan89 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-09-2014, 11:23
  3. Prosba o pomoc
    Przez alexander86 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-12-2012, 15:28
  4. DLS Ultimate a BOSE.
    Przez White w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-06-2012, 12:43
  5. Race chip power box
    Przez SHARK w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-11-2011, 14:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •