Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 53

Wątek: Audi TT BAM- błękitna strzała by Gdański

  1. #31
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Na dniach TT dostała drugi most z haldexem. Udało mi się dostać niezłą sztukę z niewielkim przebiegiem. Olej w dyfrze wymieniony na Eneosa 75w90, w haldexie olej wymieniony 3 razy oryginalnym z ASO wraz z filtrami. Teraz jest wszystko w jak najlepszym porządku. Napęd załącza i rozłącza automatycznie jak na fabrykę przystało.



    Nie słychać żadnych niepokojących dźwięków i hałasów. W aucie teraz panuje cisza

  2. #32
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Powiedz mi mój drogi czy jesteś w stanie skopiować płytę z navi z mapami ? bo ja mam niemiecką niestety a też chciałbym aby u mnie się PL w końcu pojawiło lubię czytać i oglądać fotki jak ktoś dba o auto, od razu lepszy dzień się robi
    Kanapa,
    tez mam te mapę, ale tam trzeba specjalnego programu, bo płyta jest zabezpieczona.
    Mam plan to rozpracować

    Pozdr
    Miki

  3. #33
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Kanapa,
    tez mam te mapę, ale tam trzeba specjalnego programu, bo płyta jest zabezpieczona.
    Mam plan to rozpracować

    Pozdr
    Miki
    Przez cloneCD trzeba i znaleźć odpowiedni profil do tych map w necie

  4. #34
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Secure2 czy jakos tak to jest zabezpieczone, kiedyś doszedłem do tego ale nie miałem windowsa, tylko OS X a tam z softem do tego odbiłem się od ściany. Teraz mam windę i spróbuje jeszcze raz.

  5. #35
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    W wolnej chwili postaram się wrzucić obraz płyty z navi z instrukcją. Muszę gdzieś odkopać obraz płyty na kompie i udostępnię zainteresowanym.

  6. #36
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Gdanski Zobacz posta
    W wolnej chwili postaram się wrzucić obraz płyty z navi z instrukcją. Muszę gdzieś odkopać obraz płyty na kompie i udostępnię zainteresowanym.
    ja oczywiście zainteresowany jestem

  7. #37
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    188 tys km, a TT nadal ma się dobrze. Ostatnimi czasy miałem pewien okres, kiedy nie ukrywam chciałem się jej pozbyć. Zauroczyłem się i myślałem że zdołam spełnić swoje kolejne marzenie i zakupić BMW e30 <3 Po kilku wycieczkach po Polsce w poszukiwaniu czegoś co trzyma się kupy straciłem wiarę. Dużo zadbanych, zachwalanych na odległość i przysłowiowych laleczek okazały się gruzami. Nie zależało mi mocno na sprzedaży, ale uznałem za taki test (jak się nie sprzeda to zostaje na dłużej). Zatem TT zostaje na kolejne lata pod moim dachem i dalej będzie moją błękitną skarbonką

    Zdecydowałem się na gwint, może nie z górnej półki, nie z milionami regulacji, które zapewnią więcej komfortu i lepsze właściwości jezdne niż budżetówki, ale nie jest źle jak myślałem po wielu różnych opiniach. Mowa tutaj o MTS Technik Gold Edition. Nie jest tak sztywno jak sobie to wyobrażałem i wyczytałem na wielu forach. W końcu jest to auto sportowe, które w większości jeździ po dobrych równych drogach. W przyszłości wleci pewnie coś z górnej półki, albo zdecyduje się na AirRide.




    Niestety nie zrobiłem zdjęć z montażu. Dodatkowo wymieniłem koncówki drążków, gumy poliuretanowe na przedni wahacz, poliuretany pod MacPhersona i łączniki stabilizatorów. Tak mnie pochłonęła praca i słabość do niskich aut, że całkiem wypadło mi to z głowy
    Poniżona TT prezentuje się jeszcze lepiej i zwraca na siebie uwagę jeszcze bardziej.






    Jedna z opon przetarła się od wewnętrznej strony (chyba poprzez zbyt duże kąty nachylenia z tyłu), miały swoje lata i też postanowiłem zakupić 4 nowe Pirelli P Zero Nero GT 225/40/18 do tego zbrojone wentyle i odważniki pod kolor felg.




    Powoli dążę do zbudowania custom wydechu, póki co udało mi się zdobyć DP 3" bez katów, spawany na zamówienie. Teraz zostało tylko zająć się tylną częścią, zastanawiam się nad pełnym przelotem bez żadnych puch (po prostu lubię jak jest głośno).



    Przed zimą chcę jeszcze zająć się blacharką, głównie nakładkami progów.
    TT zwraca na siebie uwagę a czasem się zdarza, że jest fotografowana na mieście, co jeszcze bardziej mnie przekonuje, żeby była ze mną na jeszcze dłużej



  8. #38

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Z wielką przyjemnością czytałem Twój temat o TT.
    Gratulacje.

  9. #39
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
    Witam,
    Z wielką przyjemnością czytałem Twój temat o TT.
    Gratulacje.
    Dzięki, fajnie usłyszeć miłe słowa

  10. #40
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Bardzo ładna, zadbana "sztuka". Dobrze "Gdanski" zrobiłeś, że nie zamieniłeś na E-30. TT z tego, co tu opisujesz i widać, jest w dobrych rękach i niech tak pozostanie.

  11. #41
    Awatar Mefi
    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Konin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Y7J
    Posty
    162
    Bardzo śliczna Felgi pasują do tego koloru obłędnie

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nie rob wydechu bez puch. Nie bedzie sie dalo tym jezdzic a policja z usmiechem na ustach bedzie Ci zabierac dowod. Poza tym dźwiek bedzie jak starego opla z urwanym tlumikiem.
    Jak chcesz to zrobie Ci jakis kustom na przepustnicy z opcja glosna i cichą bo w trasie glowe Ci urwie...

    A co do zawiasu to ech zawsze jak jezdze cudzymi tt z tymi budzetowymi gwintami to jest dramat. Ostatnio mialem jakas tt wlasnie chyba z identyko zawiasem i bylo strasznie i sam wlasciciel to potwierdzal...czulem kazda studzienke na kregoslupie

  13. #43
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Nie rob wydechu bez puch. Nie bedzie sie dalo tym jezdzic a policja z usmiechem na ustach bedzie Ci zabierac dowod. Poza tym dźwiek bedzie jak starego opla z urwanym tlumikiem.
    Jak chcesz to zrobie Ci jakis kustom na przepustnicy z opcja glosna i cichą bo w trasie glowe Ci urwie...

    A co do zawiasu to ech zawsze jak jezdze cudzymi tt z tymi budzetowymi gwintami to jest dramat. Ostatnio mialem jakas tt wlasnie chyba z identyko zawiasem i bylo strasznie i sam wlasciciel to potwierdzal...czulem kazda studzienke na kregoslupie
    Nigdy nie słyszałem 1.8T bez puch na żywo więc to takie moje bardziej "gdybanie" póki co. A co do gwintu to jak najbardziej masz racje, trzęsie i wszystko czuć, ale póki co jeszcze mi to nie przeszkadza. W przyszłości pewnie zdecyduje się na coś z wyższej półki o ile mój portfel pozwoli
    Dzięki za uwagi i będę się odzywał do Cb jeszcze na pewno w sprawie wydechu, pozdrawiam

  14. #44

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    111
    bardzo zadbany egzemplarz

    Pytanie mam odnosnie felg... jakie mają parametry (swoje mam 8" et 35.. btw wydaje mi sie że inne w 18" nie wychodziły) czy masz jakieś dystanse? Będe na przyszły sezon zakładac felgi + gwint i zstanawiam sie czy potrzeba jeszcze dystans dolożyć?

  15. #45
    Awatar Gdanski
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Gdańsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ7K
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez Przemkat Zobacz posta
    bardzo zadbany egzemplarz

    Pytanie mam odnosnie felg... jakie mają parametry (swoje mam 8" et 35.. btw wydaje mi sie że inne w 18" nie wychodziły) czy masz jakieś dystanse? Będe na przyszły sezon zakładac felgi + gwint i zstanawiam sie czy potrzeba jeszcze dystans dolożyć?
    Teraz nie jestem pewien, ale chyba parametry te które podałeś ( musiałbym ściągnąć koło, żeby się upewnić ) i do tego dystans z tyłu 20mm, przód 15mm.

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Strzała !!!
    Przez ppapies w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-02-2017, 09:12
  2. [mk1] niebieska strzała 180 by Klakier
    Przez Klakier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 01-07-2015, 16:50
  3. VW Mania Pruszcz Gdanski 11-13.07.2014
    Przez DNN w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-07-2014, 10:33
  4. Czerwona Strzała 1.8 TFSI
    Przez samek w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 09:28
  5. Volkswagen Mania. Pruszcz gdański 29.07.2011
    Przez MichalTT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 19:30

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •