Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Co to za zderzak ?

  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473

    Co to za zderzak ?

    Hej, mam pytanie. Co to za zderzak, jakiej firmy - czy może to samoróbka - ale podniecająca przynajmniej jako całokształt na tym TT!


  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Nie pamietam nazwy, to nie samorobka ale bardzo drogi unikat. Kolega Arttur ma u siebie taki, zerknij w jego watku.

  3. #3
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    VOTEX - znalazłem. Zajebiaszczy. Tutaj stronka z body kit do 8n https://auditttuning.org/2010/11/18/...t-8n-body-kit/ - pozycja ostatnia 31. Jak by to siadło pięknie na furkę

  4. #4
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Nie dostępne już w europie, tylko używki. Dowiedziałem się parę lat temu w aso i ****, wycofane z produkcji. Jak dla nie piękniej zderzak się komponuje niż r32.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nawet znalazłem stare info:

    Dnia 17 stycznia 2013 12:39 napisał(a):

    Niestety wycofany z produkcji 22-05-2012 bez częsci zastępczej.

    Nr dokladki w aso: 8N0071609AK9AX

    Także nie udało mi się kupić
    __________________________
    Pozdrawiam

  5. #5
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    A ten zestaw też uszedł by w tłumie ? Przydałaby sie tutaj jednak dokładka od Cupry w tym kolorze wiśniowym i miodzio..


  6. #6
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Jakiś taki wybrakowany dla mnie.
    Minus jak nie masz fmica to trzeba dodać, bo smice zasłonięte.
    __________________________
    Pozdrawiam

  7. #7

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    VOTEX - znalazłem. Zajebiaszczy. Tutaj stronka z body kit do 8n https://auditttuning.org/2010/11/18/...t-8n-body-kit/ - pozycja ostatnia 31. Jak by to siadło pięknie na furkę
    Hej delleto czy Miales na myśli cos takiego?




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #8

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Hmm Aha


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #9
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Szymi Zobacz posta
    Hej delleto czy Miales na myśli cos takiego?


    Hmm Aha

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Szymi - chodzi o ten zderzak jak w pierwszym poście ze srebrnej TT CABRIO - ten mi siedzi najbardziej..."ale" - jak zawsze jest. Zawiesiłem się dzisiaj na szukaniu innych możliwości, które mi sie by najbardziej podobały jako body kit lub najlepiej sam zderzak z jakiegoś BK. Z kolei na tej wiśniowej chodzi że ma zamknięte doloty do ic - jako całokształt mi się podoba ale do swojej bym raczej nie założył do jazdy na co dzień - raczej zestaw na pokazy jako showcar.
    Ten co pokazałeś ma dokładkę, która nie bardzo mi podchodzi. Nie ma aspektów aerodynamicznych i moim zdaniem nie dodaję tzw. "pazura" - jak tak można napisać ale - całość z lampami w kolorze nadwozia - pięknie się prezentuję. Jak już jestem przy aerodynamice :P to śmiesznie wyglądają inne spoilery z body kit'ów ale np. spoiler na dwóch podporach/nogach jest szybszy niż spoiler nasz oryginalny montowany przez fabrykę i tutaj tez jest fajne pole do popisu - ogólnie jednak niektóre zestawy BK zaburzają kształt i sylwetkę naszych TT-tek.

    PS. SZYMI - a to TWOJA ?! Musimy się zgadać aby Śląsk rósł w siłę

  10. #10

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Szymi - chodzi o ten zderzak jak w pierwszym poście ze srebrnej TT CABRIO - ten mi siedzi najbardziej..."ale" - jak zawsze jest. Zawiesiłem się dzisiaj na szukaniu innych możliwości, które mi sie by najbardziej podobały jako body kit lub najlepiej sam zderzak z jakiegoś BK. Z kolei na tej wiśniowej chodzi że ma zamknięte doloty do ic - jako całokształt mi się podoba ale do swojej bym raczej nie założył do jazdy na co dzień - raczej zestaw na pokazy jako showcar.
    Ten co pokazałeś ma dokładkę, która nie bardzo mi podchodzi. Nie ma aspektów aerodynamicznych i moim zdaniem nie dodaję tzw. "pazura" - jak tak można napisać ale - całość z lampami w kolorze nadwozia - pięknie się prezentuję. Jak już jestem przy aerodynamice :P to śmiesznie wyglądają inne spoilery z body kit'ów ale np. spoiler na dwóch podporach/nogach jest szybszy niż spoiler nasz oryginalny montowany przez fabrykę i tutaj tez jest fajne pole do popisu - ogólnie jednak niektóre zestawy BK zaburzają kształt i sylwetkę naszych TT-tek.

    PS. SZYMI - a to TWOJA ?! Musimy się zgadać aby Śląsk rósł w siłę
    Moja,moja i myślałem,że mam może założone cos wyjątkowego,cos czego nie idzie dostać ale jednak chyba nie
    Hmm z mechanicznych rzeczy tuningowych to zawieszenie jest na gwincie wiec siedzi troszeczkę jeszcze niżej niż na zdjęciach. Co do reszty narazie ogarnalem mechaniczne rzeczy w tych podstawowych wariantach; jak kompletny rozrząd z pompa,oczywiście wszystkie filtry i oleje jakie tylko sa w autku tez juz sa zmienione,komplet nowych zimowek i letnich opon,końcówka drążka,teraz w ciagu tygodnia poszło mi dwa razy to samo łożysko wiec kombinuje z cała zwrotnica koła-zobaczymy co wyjdzie.
    Z wrażeń optycznych, fajnie wyglądają tez xenony połączone z postojowkami H6W ale w ledzie bo jednak jest ta czysta biel w reflektorach,a nie "żółte" choc musze przyznać,ze troche za szybko sie przepalają
    Pasek ledow poki co zdjęty choć na drodze było dużo jaśniej z nimi niż teraz bez nich ale troche psuły pierwsze wrażenie.

    Napewno ogarnę tez troche muzyczkę bo spaliły mi sie z tylu glosniki i musze cos tam sensownego znaleźć (mam wlasnie problem i niewiem do konca co tam włożyć) ale myśle,ze naprawdę ładnie to będzie w przyszłym roku i niewykluczone,ze i moc urosnie wiec wtedy sie ujawnię
    -Choć w tym roku w kwietniu miałem juz wielka ochotę na jakiś mały spocik i byłem skory wyskoczyć na do krk i cos tam podpaczec (choć i tak wole jak ma sie "cos" innego-oryginalnego) W tym roku jednak troche za dużo wychodzi bierzących spraw losowo-życiowych wiec poki co żyje szybko

    Ps.Wiem ze sie troche rozpisałem i być może nawet za dużo jak na temat: "co to za zderzak" ale zaskoczyłeś mnie miło tym zaproszeniem i swoim szczerym wyznaniem swoich poglądów

    Wielkie dzięki i wielkie Pozdro delleto i być może do zobaczenia



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. #11
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Szymi Zobacz posta
    mam może założone cos wyjątkowego,cos czego nie idzie dostać ale jednak chyba nie
    Właśnie że tak. Takiego drugiego chyba w pl nie znajdziesz. Jest to unikat jak np. TT-ka od uż. KANAPA, który ma wersje ABT II LIMITED i tam jest nawet ciężko znaleźć dekle do felg oczywiście sygnowane logo ABT - nie mówiąc np. o dokładce pod tylni spojler, która jest carbonowa. Natomiast twój jest unikalny i powiem Ci że fajnie się prezentuję jako całokształt - zderzak, lampy w kolor nadwozia (sam robiłeś?), grille. Tobie ma się podobać i o to chodzi. Teraz będę się upierał jednak żebyś wpadł np. na M1 Zabrze parking przed NORAUTO - czasami jest 2 czasami 5 TT-ttek - także pozytywnie.

    PS. Koniecznie przedstaw auTTo w dziale "NASZE AUTA"

  12. #12

    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrna
    Posty
    38
    Hehe przedstawię,przedstawie ale jak juz będzie porobiona cała
    Co do zderzaka akurat w takim stanie udało mi sie ja nie tanio kupić jest to niby limitowana wersja s line z oryginalnymi siedzeniami kubelkowymi recaro,z tym ze jak doczytywalem,to cos takiego wychodziło w 2004 r w jakiejs limitowanej wersji i ilości,z tym ze moja jest z 2002 r
    Ma jeszcze dziwna dokładkę lotki i nie umiem wlasnie tego do konca rozszyfrować czy to tak w tych oryginalnych S-kach było,czy ktoś to ciekawie (dla mnie ciekawie) skompletował i poskładał. Stad wogole ta rozmowa i te wychylenie ze zdjęciem;z zapytaniem o zderzak


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  13. #13
    Awatar nonamed
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Konstancin-Jeziorna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    brak
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Nie dostępne już w europie, tylko używki. Dowiedziałem się parę lat temu w aso i ****, wycofane z produkcji. Jak dla nie piękniej zderzak się komponuje niż r32.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Nawet znalazłem stare info:




    Nr dokladki w aso: 8N0071609AK9AX

    Także nie udało mi się kupić
    Nie dalej jak 1.5 roku temu widziałem dokładkę przedniego zderzaka Votex (nową) - na grupie https://www.facebook.com/groups/mk1tt/?fref=ts jakiś gość sprzedawał chyba 2 sztuki, jakieś leżaki magazynowe.
    Sam wziąłem wtedy od niego dokładkę tylnego spojlera Votex.

  14. #14
    Awatar Klusek
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    179
    dałbym się pokroić za tą dokładkę

  15. #15
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Klusek Zobacz posta
    dałbym się pokroić za tą dokładkę
    To jest nas dwóch

Podobne wątki

  1. Zderzak tył
    Przez bolek80 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-09-2016, 19:06
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-05-2016, 19:39
  3. Zderzak r32
    Przez motoluka w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-03-2014, 20:32
  4. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 26-06-2013, 14:52
  5. zderzak prz?d od ABT
    Przez SOBEK w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-12-2003, 18:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •