WiTTam wszystkich!

Przed dwoma tygodniami zostalem szczesliwym posiadaczem tego wspanialego autka, ktore to nabylem jak i bede uzytkowal glownie u naszych zachodnich sasiadow czyli w Niemczech, gdzie przebywam juz od kilku lat

Egzemplarz ktory udalo mi sie nabyc pochodzi z roku 2001 i legitymuje sie moca 180km dostarczana poprzez 5cio biegowa skrzynie na przednia os. Jesli chodzi o przebieg to pomimo krytyki ze strony znajomych uznalem ze dla zadbanego silnika 1.8T, pierwsze 270.000km nie sprawilo duzego problemu i pojezdzi przynajmniej drugie tyle w moich rekach

Jest to drugi samochod w mojej krotkiej historii jako kierowcy (prawko posiadam od niespelna dwoch lat), ale w motoryzacji jestem zakochany od najmlodszych lat Pierwszym bylo (A jakze) Audi A4 z roku ´98 i silnikiem 1.6, ktore dobrze spelnilo swoje zadanie i posluzylo mi jako swoisty elementarz oraz wprowadzilo jako pelnoprawnego uzytkownika drog, ktory potrafi najprostsze naprawy wykonac sam

Mam nadzeje ze przyjmiecie mnie do sympatycznej spolecznosci tego pieknego autka i jakos sobie bedziemy wzajemnie pomagac w razie problemow
Do tej pory dzieki forum udalo mi sie juz zdiagnozowac i wymienic uszkodzony przekaznik o numerze 100 dzieki czemu moge sie w pelni cieszyc klima i kierunkowskazami xD

Przepraszam jesli troche sie rozpisalem,
kilka fotek do obejrzenia pod linkiem: http://mklr.pl/306471/Moja-nowa-pieknosc
Pozdrawiam, Dawid