Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Roll cage / Klatka

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    Nie wiem jak zrobiłby klatkę do TT, ale widziałem dużo klatek od Bensona w różnych autach (mam na myśli rollbary) i palak główny jest bardzo daleko od słupków w samochodzie i wygląda to beznadziejnie. Do wykonania samej klatki nie mam zastrzeżeń.

    Z czystym sumieniem polecam ForgeRacing. Robiłem rollbar U Marcina i na 100% wrócę do niego nie raz. Robią kawał dobrej roboty za świetne pieniądze.

  2. #2
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Madd Zobacz posta
    Nie wiem jak zrobiłby klatkę do TT, ale widziałem dużo klatek od Bensona w różnych autach (mam na myśli rollbary) i palak główny jest bardzo daleko od słupków w samochodzie i wygląda to beznadziejnie. Do wykonania samej klatki nie mam zastrzeżeń.

    Z czystym sumieniem polecam ForgeRacing. Robiłem rollbar U Marcina i na 100% wrócę do niego nie raz. Robią kawał dobrej roboty za świetne pieniądze.
    Interesujący mnie model/wzór klatki wrzuciłem w pierwszym poście...Benson z tego co widziałem robił coś podobnego do Golfa i Corrado z tym że tam nie było poprzeczki mocowanej w miejscu naszych tylnych rozpórek...myślę że szło by się dogadać jak ma to wyglądać...no i ma to być w razie czego wyciągalne.. Zaraz ogarnę jeszcze co, jak i gdzie z Forge Racing...

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. klatka rollbar
    Przez młody_r32 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-05-2018, 23:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •