Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 55

Wątek: Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez Wilczyca Zobacz posta
    Wiecie co - fajnie jest mieć super atrakcje motoryzacyjne - z tym się zgadzam. Chcieliśmy dać namiastkę tego, podczas konkursów zlotowych. Rzeczywiście znajdując pierwsze ośrodki, jako potencjalnych kandydatów na Ogólnopolski Zlot, w okolicy szukałam torów - i znalazłam No ale chętni, nawierzchnia, no i koszta, zdecydowanie się nie sprawdziły. Zauważyłam że lepiej zorganizować coś co połączy tych, którzy mają serię i tych którzy dysponują czymś więcej Ja sama na przykład wolę wziąć udział w "delikatniejszej" konkurencji, tak abym autem mogła wrócić do domu i na drugi dzień pojechać do pracy. Myślę że jednak większość z nas tak właśnie podchodzi do sprawy. Równocześnie podziwiamy i głosujemy na TT-tki, w które ktoś włożył dużo pracy i serca.

    Może błędnie oceniam nasz klub, ale wydaje mi się, że on dotyczy każdej TT-tki, a nie tylko tych które mają coś zmienione. Jako właścicielka serii, czułabym się trochę przesunięta na drugi plan Konkurencja w której każdy głosował na to, co mu się indywidualnie podoba, daje szansę na prawdziwe wyrażenie zdania zlotowiczów - jeżeli wygrywa seria, widać ona właśnie się najbardziej podoba Przygotowane przez nas konkurencje sprawnościowe, dają szansę sprawdzenia się wszystkim, bez względu na ilość koni pod maską, czy pieniędzy w portfelu na późniejsze naprawy Oczywiście opcja bardziej wymagająca, czy sprawdzanie się z kreski można zrobić na kolejnym spotkaniu, z godnymi przeciwnikami. Porównywanie TT-tek co ma 180 koni i 600 byłoby bez sensu. Nasza konkurencja dała szansę wyłonić najbardziej sprawnego kierowcę

    Patrząc na ten zlot, pojawiło się mnóstwo nowych forumowiczów, miłośników TT. Frekwencja była rekordowa! Jeszcze lepiej, że na zlocie są osoby, które utożsamiają się z klubem TT, a tych aut już nie mają. I chyba o to chodzi! Szkoda byłoby zniechęcać brakiem szans z najlepszymi wyjadaczami na forum
    Taka moja mala uwaga. Byc moze wynika ona z uwagi na tonze masz serie i masz prawo nie wiedziec.
    Konkurencje ktore byly rok temu i w obecnym nadaja sie praktycznie dla seryjnych aut albo delikatnie zmodyfikowanych. Nie wyobrazam sobie majac dwutarczowe sprzeglo bawic sie w konkurencje pomiedzy pacholkami przy 5 km/h. Dlatego rok temu nie bralem udzialu i w tym roku tez nie bylo by dla mnie konkurencji. Oczywiscie ze sie da startowac takim autem ale tutaj wszystkich zaskocze niszcze bardziej sprzeglo niz przy starcie z kreski uzywajac procedury.
    Fajnie ze sa konkursy dla serii a nie fajnie ze ta mniejszosc ( tak jak napisalem wbrew pozorom jest sporo mocnych tt) nie ma nic dla siebie. Albo sprawiedliwosc i kazdy ma cos dla siebie albo nikt. Nie wyobrazam sobie robic mocnej tt i "bawic" sie nia pomiedzy pacholkami.
    Co do glosowania na aucie. Wpiszcie sobie na yt zloty polnoc poludnie albo inne tego typu imprezy. Bardzo fajny klimat i niejednokrotnie bralem udzial w takich imprezach a raz nawet sam bylem na dywaniku opowiadajac i jeszcze dostajac puchar. Nie kazdy czyta forum i czesto nie wie co w danej tt jest ciekawego. Byc moze dlatego glownym kryterium oceny auta jest kolor a to przeciez bardzo plykie spojrzenie na tt. Jestesmy fanami audi tt a nie zwyklymi przechodniami ktorzy spojrza o fajne audi i ma piekny kolor i to tyle. Bywalem tez na targach motoryzacyjnych i nawet ludzie z "ulicy" tez chetnie sluchali co jest w aucie zrobione bo kolor widac od razu.

    Dlatego to nie tylko chodzi o tor ale o pasje do auta. Tego w moim odczuciu bylo za malo. Moze taka forma zlotu by zarazila wieksza grupe ludzi do pieszczenia swoich autt. Chyba ze organizacja moderacja woli 50 seryjnych srednio zadbanych tt niz 30 wypieszczonych perelek na "skale swiatowa".
    Nie mowie tylko aby wyznacznikiem fajnosci bylo kto ma wiecej natrzepane koni ale mozna isc droga jak krzysiek np fajna gleba na air ride. Dopiesci auto robiac kosmetyke i bedzie to ciekawa tt. Nikogo nie dyskryminuje i nie narzucam bo milo sie patrzy na nietypowe projekty. Takze teraz bedzie zalezalo od przyszlej organizacji czy wezmie przyklad z innych ktorzy maja wieksze doswiadczenie w organizacji zlotow( mialem na mysli inne imprezy i zloty) czy beda tkwily w przekonaniu ze jest super i jedynie pogoda zawinila to osiagniecia idealu...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-06-2017 o 12:32

  2. #32

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Dlatego w przyszłym roku Paweł odpowiadasz za organizacje tych konkurencji dla mocniejszych aut, przy okazji nie rezygnując z konkursów dla serii moze warto wtedy też rozgraniczyć głosowanie na najładniejsze seryjne auto i najlepiej zmodzone w odniesieniu do zeszłego roku był już postęp co do rozdziału na mk1, mk2, mk3, a także jak widzisz, chcieliśmy wyróżnić najładniejsza felgę i wydech

  3. #33
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Mysle ze trzeba by zrobic mini scene aby ludzie mogli poopowiadac o autach ktore biora udzial w glosowaniu. Jak mam glosowac na auto ktore jest zamkniete i nawet nie wiadomo ile pracy wlozyl w nie wlasciciel. Potem wlasnie sa takie efekty ze wygrywa auto ktore nie jest najladniejsze a ma rzucajacy sie w oczy kolor.
    Co do podzialu to 2 lata temu byl bardziej zroznicowany wiec tutaj jakiegos progresu nie ma.
    Ja patrze na tt jako calosc a nie tylko na nietuzinkowosc koloru. Bo wole np zadbana seryjna tt jerrego ktora ma niby pospolity kolor niz bardzo oczoxxna tt ktora w srodku jest tragiczna.
    Na wszystkich ciekawszych zlotach w konkursje na najladniejsze auto byla prezentacja i pogawedka. Czesto z ust wlasciciela mozna sie dowiedziec czegos ciekawego co nie bedzie widoczne na 1 rzut oka a sprawi ze te auto bedzie lepsze od innego.
    Rok temu nasz kolega michal przyjechal tt w ktora zainwestowal 6 cyfrowa kwote i nawet nikt na nia nie zwrocil uwagi pomimo ze przeciez bral udzial w konkursie. Audio bylo wiecej warte niz srednia mk1. Teraz zgarnal nr1 za swoja serie chociaz uwazam ze rok temu mu sie to nalezalo bardziej i zapewne sam tez tak uwaza. Dla mnie takie rzeczy sa do poprawy jesli chcemy podnosic poziom zlotow...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-06-2017 o 12:50

  4. #34

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,657
    Ok Paweł Miejmy nadzieję, ze w przyszłym roku to poprawisz.
    Bo trochę piszesz, jakby to "ktoś" miał poprawić. A drugiej sprawy nie rozumiem, dlaczego piszesz o tym teraz po fakcie. Plan zlotu był przedstawiony już jakiś czas temu. Wystarczyło napisać o pomyśle - scena była, miejsce było. Można było zorganizować takie spotkanie, na którym opowiada się o autach
    Poza tym nikt nie miał "zamkniętych" aut. Ja tam widziałam że forumowicze zaglądali, wsiadali, jeździli autami innymi. Spotykaliśmy się na diagnozy, gadaliśmy o problemach. Jak ktoś był zainteresowany to sam szukał informacji. To jest właśnie efekt tego, że oceniasz zlot nie będąc na nim
    Jeżeli chcesz poprawić poziom zlotów na światowy, polecam dorzucić od siebie nie tylko krytykę, nie tylko wskazówki, ale także to coś, co pozwoli zrealizować te pomysły Liczę w takim razie, że w przyszłym roku (a właściwie może na zakończenie sezonu) pojawią się te elementy o których mówisz

  5. #35
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Więcej.
    Ja nawet w pewnym momencie nie wiedziałem, gdzie jest TTS i kto ma do niego kluczyki.
    Także dostęp do aut był.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #36
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Hahahaha Grzegorz nie wiem ale gość podobny do Ibisza kazał mi wysiadać bo porywa TTSa na romantyczną kolację we dwojga

  7. #37

    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Denimblau
    Posty
    21
    Sorry ze bez cytatu, ale jakoś ciężko ogarnąć mi forum przez telefon. Nie wiem Pawle skąd wniosek, że ja jestem przeciwna torom czy gokartom. Piotrek zawsze był jednym z pierwszych chętnych jak pojawiała się lista na tor. Jak tylko była okazja jeździć na gokartach to również brałam udział. W zeszłym roku nawet broniłam honoru dziewczyn i wykrecilam lepszy czas niż nasi panowie
    Też nie rozumiem sugestii o zmianie auta, bo wszystkie nasze auta były na torze. Nie musimy mieć tt żeby jechać na tor.
    Powiedziałam tylko, że ze strony klubowiczów nie było dużego zainteresowania a nie z mojej.
    Dziwne wnioski wyciagasz.

    Co do głosowań to na złoty przyjeżdża dużo Pań, które nie muszą znać się na modach o mogą głosować po kolorze. Jak chcecie rzetelnej oceny to zróbcie selekcję osób uprawnionych do głosowania. Tylko czy taki powinien być kierunek...zaraz będzie też selekcja aut

  8. #38
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Propozycja z konkursami dla mocniejszych aut (albo też seryjnych, jak ktoś chce) jest świetna, faktycznie tego mi tez brakowało, choć już zapomniałem, ze takie konkursy mieliśmy. Także scena dla tych, co mają parcie na szkło byłaby dobra

  9. #39
    Awatar Dziki_Wacek
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    130
    siemanko,
    dla nas był to pierwszy ogólnopolski zlot, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Organizacja na najwyższym poziomie, nie nudziliśmy się nawet przez moment pomimo że nie braliśmy udziału we wszystkich konkurencjach. Jeśli chodzi o jakieś pomysły na gadżety, to tak jak pisali poprzednicy torby na lans w biedrze, czapeczki z logo klubu TT.
    Jedyny minus tego zlotu to zbyt łagodny nurt rzeki i brak konkurencji "taniec z choinką"

    pozdrawiamy Was wszystkich
    Marcin ( Dzikus ) i Beata ( Baśka, Dzika Halina, Dzika Beata )
    audi TT QUATTRO

  10. #40
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330

    Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 2017 OPINIE !!!

    Czołem.
    Piotrek założył bardzo dobry temat, to jest mega istotne żeby po tego typu wydarzeniach zbierać feedback, tylko dzięki tego typu opiniom wiadomo w jakim kierunku pójść na przyszłość i co ulepszyć, aby jak najwięcej osób było zadowolonych.

    Na początek dwie kwestie prywatne:
    1. Nie ukrywam, że opinie o wygranej dzięki kolorowi czy hasła w stylu "okleję i wygram" itd. odbieram personalnie. Słyszałam to już rok temu ("wygrał plastik" ) i naprawdę trzeba mieć twardą skórę, żeby nie brać tego do siebie. Ja nie mam i było mi najzwyczajniej w świecie przykro. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl, aby umniejszać głos kogoś, kto głosował na świetnie przygotowany i wystrojony samochód. Dlatego nie rozumiem, dlaczego poniekąd obrażane są osoby, które głosowały kierując się kolorem (tym bardziej, że raczej nie jest prawdą, że ładny kolor = tragiczny środek). Ten konkurs nie nazywa się "najlepiej zmodzone auto", "największa moc", tylko "najładniejsza TT". A każdy z nas ma prawo do tego, aby podobało mu się coś innego.

    Jednak aby uniknąć tego typu sytuacji, dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie na przyszłość kategorii "najładniejszy kolor" - tak mi przynajmniej podpowiedział Yakuza, którego żona głosowała na TT Gonza, bo spodobał jej się właśnie jej kolor (sic!).

    2. Kwestia RS6 - tak jak zostało wspomniane, Sławek sam prosił, aby na niego nie głosować, bo byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do TT. Zresztą kilka osób po ogłoszeniu wyników mówiło, że nawet nie wiedzieli, że można głosować na samochody inne, niż TT. Miałam pomysł, aby w dzień głosowania wysłać grupowego SMSa z przypomnieniem, że konkurs na Felgę i Wydech dotyczy wszystkich obecnych na zlocie samochodów, ale właśnie Sławek nie pozwolił mi tego zrobić - zresztą z niekorzyścią dla pozostałych nie-TT-ek. O tym, że można głosować na pozostałe samochody wiedziały więc w zasadzie chyba tylko osoby, które o to pytały.


    I teraz odnośnie podsumowania całej dyskusji
    Po pierwsze jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa. O tyle miło nam to czytać, że robimy to wszystko raz, że przecież za friko (a nawet dokładając z prywatnej kieszonki ), a dwa - stricte amatorsko, do tego kosztem prywatnego czasu, czy czasu pracy służbowej. Dlatego nie ukrywam, że Wasze uśmiechy i miłe słowa są naprawdę świetną "zapłatą" za wykonaną przez nas robotę.
    Bardzo ważne są też głosy krytyki i wskazówki na przyszłość, bo chyba każdemu organizatorowi zależy, aby - jeśli w czyjeś opinii - coś poszło nie tak, to ulepszyć to w przyszłości i uniknąć popełnionych błędów.
    Przeanalizowaliśmy dokładnie w gronie tegorocznych organizatorów całą w/w dyskusję. Doszliśmy wspólnie do jednej konkluzji - ile osób, tyle będzie pomysłów na to, co powinno się dziać na zlocie. Tym samym stwierdziliśmy, że najlepszym pomysłem będzie cozlotowe przekazywanie pałeczki Organizatora nowej grupie osób. To jest mega fajne rozwiązanie, bo dzięki temu te spotkania będą się cały czas rozwijały w nowych kierunkach. Każdy kolejny organizator będzie mógł czerpać od poprzednich to, co było najlepsze, a do tego dołożyć własne wizje w jakim kierunku pójść dalej. Każdy kolejny zlot będzie więc poniekąd niespodzianką dla jego Uczestników, bo będzie prawdopodobnie wyglądał inaczej, niż poprzedni. Inaczej, czyli lepiej.
    Biorąc pod uwagę powyższą dyskusję i przede wszystkim (nie ukrywajmy) Twoją Paweł wiedzę, do tego znajomość zlotów itd. wydaje mi się, że niejako zostałeś już wytypowany na pomocnika od strony motoryzacyjnej.
    Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że będę pewnie jedną z pierwszych osób, które się zapiszą na kolejny zlot.
    Pozdrawiam!

  11. #41
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Chyba zacznę szukać Audi TT jako czwartego auta w domu, tam by móc na zlot pojechać. Będę jak elmacho

  12. #42
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
    Czołem.
    Piotrek założył bardzo dobry temat, to jest mega istotne żeby po tego typu wydarzeniach zbierać feedback, tylko dzięki tego typu opiniom wiadomo w jakim kierunku pójść na przyszłość i co ulepszyć, aby jak najwięcej osób było zadowolonych.

    Na początek dwie kwestie prywatne:
    1. Nie ukrywam, że opinie o wygranej dzięki kolorowi czy hasła w stylu "okleję i wygram" itd. odbieram personalnie. Słyszałam to już rok temu ("wygrał plastik" ) i naprawdę trzeba mieć twardą skórę, żeby nie brać tego do siebie. Ja nie mam i było mi najzwyczajniej w świecie przykro. Nigdy nie przyszłoby mi na myśl, aby umniejszać głos kogoś, kto głosował na świetnie przygotowany i wystrojony samochód. Dlatego nie rozumiem, dlaczego poniekąd obrażane są osoby, które głosowały kierując się kolorem (tym bardziej, że raczej nie jest prawdą, że ładny kolor = tragiczny środek). Ten konkurs nie nazywa się "najlepiej zmodzone auto", "największa moc", tylko "najładniejsza TT". A każdy z nas ma prawo do tego, aby podobało mu się coś innego.

    Jednak aby uniknąć tego typu sytuacji, dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie na przyszłość kategorii "najładniejszy kolor" - tak mi przynajmniej podpowiedział Yakuza, którego żona głosowała na TT Gonza, bo spodobał jej się właśnie jej kolor (sic!).

    2. Kwestia RS6 - tak jak zostało wspomniane, Sławek sam prosił, aby na niego nie głosować, bo byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do TT. Zresztą kilka osób po ogłoszeniu wyników mówiło, że nawet nie wiedzieli, że można głosować na samochody inne, niż TT. Miałam pomysł, aby w dzień głosowania wysłać grupowego SMSa z przypomnieniem, że konkurs na Felgę i Wydech dotyczy wszystkich obecnych na zlocie samochodów, ale właśnie Sławek nie pozwolił mi tego zrobić - zresztą z niekorzyścią dla pozostałych nie-TT-ek. O tym, że można głosować na pozostałe samochody wiedziały więc w zasadzie chyba tylko osoby, które o to pytały.


    I teraz odnośnie podsumowania całej dyskusji
    Po pierwsze jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa. O tyle miło nam to czytać, że robimy to wszystko raz, że przecież za friko (a nawet dokładając z prywatnej kieszonki ), a dwa - stricte amatorsko, do tego kosztem prywatnego czasu, czy czasu pracy służbowej. Dlatego nie ukrywam, że Wasze uśmiechy i miłe słowa są naprawdę świetną "zapłatą" za wykonaną przez nas robotę.
    Bardzo ważne są też głosy krytyki i wskazówki na przyszłość, bo chyba każdemu organizatorowi zależy, aby - jeśli w czyjeś opinii - coś poszło nie tak, to ulepszyć to w przyszłości i uniknąć popełnionych błędów.
    Przeanalizowaliśmy dokładnie w gronie tegorocznych organizatorów całą w/w dyskusję. Doszliśmy wspólnie do jednej konkluzji - ile osób, tyle będzie pomysłów na to, co powinno się dziać na zlocie. Tym samym stwierdziliśmy, że najlepszym pomysłem będzie cozlotowe przekazywanie pałeczki Organizatora nowej grupie osób. To jest mega fajne rozwiązanie, bo dzięki temu te spotkania będą się cały czas rozwijały w nowych kierunkach. Każdy kolejny organizator będzie mógł czerpać od poprzednich to, co było najlepsze, a do tego dołożyć własne wizje w jakim kierunku pójść dalej. Każdy kolejny zlot będzie więc poniekąd niespodzianką dla jego Uczestników, bo będzie prawdopodobnie wyglądał inaczej, niż poprzedni. Inaczej, czyli lepiej.
    Biorąc pod uwagę powyższą dyskusję i przede wszystkim (nie ukrywajmy) Twoją Paweł wiedzę, do tego znajomość zlotów itd. wydaje mi się, że niejako zostałeś już wytypowany na pomocnika od strony motoryzacyjnej.
    Ja ze swojej strony mogę tylko dodać, że będę pewnie jedną z pierwszych osób, które się zapiszą na kolejny zlot.
    Pozdrawiam!
    Jesli organizacja wyrazi chec abym pomogl w tej kwestii to nie bedzie sprzeciwu.

    Co do mojej opinii na temat ladnego koloru i brzydkiego srodka to nir pisalem o Twojej tt. Mialem na mysli inna ale to juz nie jest teraz takie wazne. Twojej nie mialem okazji "macac" ani nia jechac. Takze akurat tej czesci wypowiedzi nie odbieraj personalnie bo skoro nie widzialem to nie oceniam.

  13. #43
    Awatar Kozi
    Dołączył
    Nov 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarna
    Posty
    392
    Witam,

    Zasady konkursu które pobrałem stąd: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater mówią:

    Nazwa:  Bez tytułu.png
Wyświetleń: 100
Rozmiar:  64.1 KB

    RS6 to nie jest Audi TT chyba... :P






    Cały plik z zasadami:


    Nazwa:  18032991_771285019696109_4290267468128533199_n.jpg
Wyświetleń: 101
Rozmiar:  108.6 KB

  14. #44
    Awatar wi_
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Łąka pośród pól :-) /SPS
    Pojemność
    brak
    KM
    750
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    330
    No to szach-mat! Widzę, że my wewnętrznie jedno, a zapisy regulaminu drugie Mam w domu listę na której podliczane były głosy, sprawdzę jak w takim razie powinna wyglądać klasyfikacja.

    Paweł, super podejście. Myślę, że Twoja wiedza i umiejętności na pewno z chęcią zostaną wykorzystane.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. #45
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Cytat Zamieszczone przez Dziki_Wacek Zobacz posta
    siemanko,
    dla nas był to pierwszy ogólnopolski zlot, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Organizacja na najwyższym poziomie, nie nudziliśmy się nawet przez moment pomimo że nie braliśmy udziału we wszystkich konkurencjach. Jeśli chodzi o jakieś pomysły na gadżety, to tak jak pisali poprzednicy torby na lans w biedrze, czapeczki z logo klubu TT.
    Jedyny minus tego zlotu to zbyt łagodny nurt rzeki i brak konkurencji "taniec z choinką"

    pozdrawiamy Was wszystkich
    Marcin ( Dzikus ) i Beata ( Baśka, Dzika Halina, Dzika Beata )
    zapomnieliście dodać DZIKA WACKA

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 561
    Ostatni post / autor: 07-02-2018, 17:04
  2. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017 - PLAN ZLOTU
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  3. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa - NOWE MIEJSCE
    Przez ŻONA ŻUCZKA w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 11:02
  4. Ogólnopolski zlot Audi TT - Częstochowa
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 674
    Ostatni post / autor: 22-04-2015, 17:33
  5. Ogolnopolski zlot Audi TT
    Przez michu1985 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 114
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 17:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •