Tak sam byłem świadkiem jak Kamil latał z taka długa lancą na pół szyby ja dostałem mniejszą ale jedyne nad czym ubolewalem to fakt że była jednolita a nie taka jak poprzednie jeszcze pare zlotów i szyby nie będę miał a takto przynajmniej coś tam widać co do plusów to jest ich bardzo dużo organizacyjnie wszystko dopięte na ostatni guzik, każdy wszystko wie smsy rewelacja chociaż część osób za bardzo się do nich przywiązała nie kontrolując tego co się dzieje dookoła

Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji bo jednak trzeba przyznać że ogarnięcie czegoś takiego to nie 5 minut. Dlamnie osobiście najważniejsza jest możliwość spotkania się z Wami wszystkimi Jak mawiał klasyk ŁĄCZY NAS PASJA
Co do gadżetów i innych biorę wszystko oprócz smyczy Czego brakowało? Mi osobiście wspólnych przejazdów, chętnie poblokowalbym jakieś ronda wspólnego zdjęcia ludzi z autami ( Tak chyba było w pieczyakach albo pszczelincu) no i tyle co Tu więcej chcieć a może na następnym złocie ustawić auta w kształcie liter TT