Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
Wiem co napisałem i nie potrzebuję tych dymków ;P

Nie biję do nikogo tylko chodzi mi o przejrzystość i transparentność
Sam niestety nie mogłem być w tym roku na zlocie, a brakowało informacji tutaj o tym, co się u Was dzieje i jak. Dlatego wyniki były zaskakujące
A chętnie bym zagłosował z domu
Bo dlaczego ktoś mógł zagłosować osobiście będąc na zlocie nie mając tt. Mógł czy nie ? Pewnie że mógł a ja czemu nie bo nie jestem w Klubie ? Głupota

Co do innych aut to sami wiecie jak to wygląda. Inne auta inne kategorie

Ps. Ja nie mówię kto czym przyjechał i jak głosował (bo i nie wiem kto i na kogo ? A może i wy nie wiecie ?)

Powinno zmienić się zasady w tym zakresie.

Do tego mieszanie aut wygląda jak wsadzanie wilka w stado owiec. Pozostałe auta klubowiczów nie powinny pojawić się nawet na tamie obok tt ale dalej obok żeby było wiadomo co i jak Bez obrażania się itd.

Bez odpowiedniego podziękowania sponsorom 'czytaj darmowej reklamy produktu w postaci nagrody, może się okazać że przyszłe nagrody będą pod znakiem zapytania do końca ? Bo może sponsor zapomniał lub się wycofał itd. A wiemy że w pozostałych latach był z tym problem.
Tak czy inaczej podziękowania oficjalne za nagrody powinny być
Hubert, serio?

Mogłem zagłosować, ponieważ tam pojechałem...w/g mnie to logiczne, jak mogę wirtualnie zagłosować. Powiem Tobie że np mój głos na mk1 mnie zaskoczył, ponieważ oddałem go na auto które nie ma oryginalnych felg - a nigdy mi się takowe nie podobały, jednak na żywo mi się spodobało.

"inne" auta były na końcu na tamie, poza tym były to w 3/4 bardzo ciekawe samochody, fakt nie TT.

Info o tym co się działo na zlocie było na FB, grupa TT-tkowiczów oraz grupa Zlotu.

W przyszłym roku, lub na zakończeniu '17 najprostszym widzę rozwiązaniem będzie pojechanie do Was do domu, skucie w kajdanki i zabranie na zlot