Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
Organizacyjnie pewnie duży +
Osobiście nie podoba mi się, że w konkursach gdzie jesteśmy klubem tt i prezentujemy swoje tt biorą udział inne samochody ' i są brane pod ocenę. Jak dla mnie to jest bardzo słabe że takie coś miało miejsce.
Huberto, bijesz zapewne do Ryśka - czarnoskóre RS6. Powiem Tobie że sam byłem świadkiem jak jego ojciec prosił żeby na niego nie głosować (chodziło o wydech). Ja rzeczywiście oddałem głos na felgi nie z TT, po prostu najbardziej mi się ze wszystkich podobały - żeby nie było - auto nie wygrało.

Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
Do tego sposób oceny aut powinien być przejrzysty żeby można było sprawdzić kto 'jaki user jak głosował, dlatego proponowałbym żeby głosowanie odbywało się przez forum (przez określony czas). Mod powinien umieszczać w pierwszym poście profil (opis zdjęcia) aut biorących udział w całej zabawie i robimy głosowanie do konkretnej godziny, żeby każdy z forum mógł zagłosować tak jak jest w konkursach foto.
Nie może tak być - auta stoją na parkingu i wszyscy chodzą z kartami do głosowania i oddają swe punkty na poszczególne maszyny. Głosują tylko osoby uczestniczące w zlocie.

Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
Ad. Sponsorów powinno być z góry wiadomo co jest w puli i od kogo do wygrania
No w sumie może być lista, ale nie ma opcji żeby rozdzielić co w jakim konkursie do wygrania.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
P.S. do dzisiaj uważam, że moja TT była najładniejszą TT mk1 poza autem Elora, a nagrody za to nie dostałem ((((((((((
Wait WAT?

Przecież to moja była naj naj...ale wtedy nie lubiłem Was na tyle, żeby na zlot jechać...