Zacznę od odpowiedzi na drugą część. Głosowanie przez klubtt.pl jest bezsensowne, ponieważ większość z osób będących na zlocie nie weszła przez 4 dni na klub. Oceniać można jedynie coś co się zobaczyło na żywo, więc tylko taka grupa osób to oceniała. Od głosowania przez klubtt.pl jest konkurs wiosenny czy zimowy. Czasu na głosowanie było sporo. Głosowanie było do konkretnego dnia i godziny. To nie były konkursy Foto.

Sponsorzy, tak naprawdę do ostatniej chwili nie było wiadomo co będzie od kogo, dowiedzieliśmy się tak naprawdę pierwszego dnia zlotu jak wszyscy przywieźli nagrody od sponsorów. Owszem, można powiedzieć, że przecież mogliśmy wrzucić info pierwszego dnia, ale z cały szacunkiem, nawaliłem, bo najzwyczajniej nie miałem głowy i czasu tego robić. Tym bardziej, że 95% zainteresowanych było na miejscu. Jedyne co mogę napisać teraz, to od Hit Hotelu były 3 vouchery na nocleg.

Co do udziału w konkursach, klub tworzą ludzie , nie auta. I tej zasady staramy się trzymać. Były konkursy na najładniejsze auta, w których udział brały tylko TT, reszta konkursów nie zabraniała brać udziału innym autom, jednak we wszystkich poza wydechem klasyfikowane były tylko TT(przypomnę II miejsce dla RS6). TT Gonza jest bardzo ładna, o czym świadczą zdjęcia ze zlotu. Wiem, że każdy liczy na to, że jego auto wygra, bo jest najpiękniejsze. Ale tutaj były to głosy prawie 70 osób. Niestety moi faworyci też nie wygrali, a wynikami byłem zaskoczony. Jeśli mielibyśmy być tak sztywni , to w zlocie udział powinni być klubowicze , posiadający tylko Audi TT. Tak samo nie było problemu by w konkursach brały osoby, które nie składały się na nagrody. Taka wola ludu.

P.S. do dzisiaj uważam, że moja TT była najładniejszą TT mk1 poza autem Elora, a nagrody za to nie dostałem ((((((((((