Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Wątek: Co kupić do 30 tyś zł ?

  1. #16

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Jak na takie auto codzienne, rodzinne i 5-drzwiowe to skłaniałbym się ku Suzuki Swift. Jakieś takie miłe to autko się wydaje, całkiem wygodne i pojemne, a z zewnątrz nie wygląda na duże. Tylko koni ma ciut mniej niż pisałeś w wymaganiach, ale rzuć okiem może akurat.

  2. #17
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
    Jak na takie auto codzienne, rodzinne i 5-drzwiowe to skłaniałbym się ku Suzuki Swift. Jakieś takie miłe to autko się wydaje, całkiem wygodne i pojemne, a z zewnątrz nie wygląda na duże. Tylko koni ma ciut mniej niż pisałeś w wymaganiach, ale rzuć okiem może akurat.
    Kolega już miał Swifta Ale chyba nie ten segment

  3. #18
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Ja mialem firmowa cytryne C4 z 2007 roku z 1.6HDI.. I mimo, ze tez nie jestem fanem aut na F to osobiscie zbyt wiele zlego nie moglem na nia powiedziec. Kiepska jakosc wnetrza, fotel kierowcy przy 220kkm poprostu nie istnial, dziury i gabka sypala sie jak choinka po trzech krolach a renimowalem fotel jakimis latkami dwa razy.. pozatym auto dostalem z przebiegiem 170kkm, oddawalem z przebiegiem 240kkm i w firmie dobila do 280kkm. W miedzyczasie czyszczony byl dwa razy dpf, przy 280kkm zaczely sie problem ze sprzeglem wiec poszla do ludzi. Ekonomia pierwsza klasa, przy normalnej jezdzie 80% miasto, powtarzalne 860km na 55litrach. jak wiecej trasy to przekraczal 1000km na zbiorniku i nie bylo nic w tym dziwnego. Osiagi jak na malego dizelka naprawde niezle, z 80 do 130 nie trzeba bylo prosic. Okazalo sie auto nieawaryjne. Jesli nowsze wersje (nie znam sie) sa chociaz w polowie tak ekonomiczne i bezproblemowe to kurde polecam

  4. #19
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Suzuki Swift nie bardzo. Co do C4, obecnie mamy I generację z 2007r, 2.0 HDi , przebieg przy kupnie 137000, teraz prawie 190000, auto robi 30 tyś rocznie. Nic z nim się nie dzieje.

  5. #20
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Hej. Nie wiem czy szukasz przestronności i wygody ale oglądałem takie coś kiedyś dla kogoś z rodziny (btw.zakupił) OPLA ZAFIRĘ C w beżowej skórze, tapicerce, desce rozdzielczej. Z podświetleniem ambientowym przy drzwiach, 7 miejsc. Fakt ten co opisałem kosztował ok 56 tys zł, ale możesz trafić na starszy rocznik w tym wyposażeniu - to bym brał. Była to wersja COSMO albo nawet więcej niż COSMO bo jeździła jako demo car po targach.
    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-z...tml#c83467f8a7

    Ewentualnie ja rozważałem SEATA LEONA P2(budżet 30 tys zł to może już P3 - chodź wygląda dla mnie lepiej P2) lub SEATA ALTEA.

  6. #21
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Zafira to autobus, mamy już jednego takiego autobusa Peugeota 4007.

  7. #22
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    "Zadzwoń do Turbo" Kornacki pomoże
    A tak na ciut poważniej, to podobno każdy facet powinien mieć w życiu Alfę. Może 159? Brera? W tym zakresie ceny i rocznika to trzeba dłużej poszukać...
    Benzyna 1,7 - 3,2 albo diesel 1,9 - 2,4 jest tego trochę. Sporo ładnie wyposażonych, w skóry, w szklany dach. Albo Giuletta od 1,4 Pb.
    Będziesz Alfisti, wszystkiego trzeba spróbować
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 21-06-2017 o 21:55

  8. #23
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kazdy facet....auto dla żony...


    Sent from TT

  9. #24
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Kazdy facet....auto dla żony...
    Sent from TT
    Łojta. To już detal Kobieta bardziej oczami wybiera, podobno. Niekoniecznie musi się jej podobać linia Alfy albo też może się kierować opiniami o nich.
    Prawda taka, że każde zaniedbane auto się chrzani, niezależnie od marki. Mam dwa stare auta, jedno w Polsce, te ze zdjęcia i jedno tu, w Norwegii, nieco tylko młodsze ale zupełnie inne. Mam poczciwego Sharana mod.2006 z haldexem, podobno też chrzaniący się model wg. rankingów. Służy mi za auto na codzień i na wypady w góry, nieraz w nim śpię wtedy (dwa metry paki).
    Oba moje auta przechodzą przeglądy bez zastrzeżeń diagnosty, nawet tego norweskiego.
    Brera, zwłaszcza z końca produkcji bardzo mi się podoba. Tylko, że to dwumiejscówka tak naprawdę, miejsca z tyłu tyle co w TT. Sam się zastanawiam nad taką. Szukam wersji 1,7 z turbo, bo 3,2 ma nieco zbyt żarłoczny charakter. Diesel nie pasuje mi do coupe, nawet ten dobry.
    Ostatnio edytowane przez Tomek69N ; 21-06-2017 o 22:27

  10. #25
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Alfy są piękne, ale nie są to auta użytkowe. 159 jest bardzo ciasne. Poza tym nie mam czasu na ciągłe cars&coffe w serwisie. Fakt , ostatnio w oko nam wpadła Lancia Delta. Ale podaż nikła, a opinie różne. Skończy się na tym, że oddam Sylwii moje auto, a sobie poszukam czegoś innego.

  11. #26

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Ja bym proponował abyś popatrzył na oferty Mazdy 3. Moim zdaniem auto nie doceniane a co za tym idzie w tym roczniku dosyć rzadkie na naszych ulicach. Poza tym modele z rocznika, w którym przebierasz pochodzą jeszcze z czasów kiedy Mazda (moim zdaniem) nie robiła takiej masówki jak dziś. Co do silników nie słyszałem by któryś miał jakieś szczególne wady choć wybór masz niewielki. Na plus też stosunkowo tani autoryzowany serwis lub duży wybór ori części dostępnych w internatach. Sam użytkuję CX7 od 6-ciu lat, więc ofercie mazdy przyglądam się cały czas - minusów nie widzę.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  12. #27
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Ja bym proponował abyś popatrzył na oferty Mazdy 3. Moim zdaniem auto nie doceniane a co za tym idzie w tym roczniku dosyć rzadkie na naszych ulicach. Poza tym modele z rocznika, w którym przebierasz pochodzą jeszcze z czasów kiedy Mazda (moim zdaniem) nie robiła takiej masówki jak dziś. Co do silników nie słyszałem by któryś miał jakieś szczególne wady choć wybór masz niewielki. Na plus też stosunkowo tani autoryzowany serwis lub duży wybór ori części dostępnych w internatach. Sam użytkuję CX7 od 6-ciu lat, więc ofercie mazdy przyglądam się cały czas - minusów nie widzę.
    zainteresuje się, ogólnie ładne auta, tylko dla mnie środek tandetny

  13. #28

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    zainteresuje się, ogólnie ładne auta, tylko dla mnie środek tandetny
    Jest w tym trochę racji, kolejna generacja wygląda lepiej, niestety materiały nie są już tak trwałe jak zaproponowanej wersji 3-ki. I auto i budżet sugerują zakup samochodu klasy powiedzmy średniej więc pewnie nie obędzie się bez kompromisu . Co do 3-ki to kojarzę jeszcze, że na rynku wtórnym jest sporo egzemplarzy zakupionych w naszych salonach. Tyle ode mnie. Pochwal się jak już kupisz. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 22-06-2017 o 11:08
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  14. #29
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019

  15. #30

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    6-to dobry wybór - dopracowane auto. Mam ten silnik u siebie w CX7 i jest naprawdę bez zarzutów. Dynamiczny pali mało (trasa bez problemów poniżej 7.0l miasto okolice 9l) a CX7 jest cięższe i 4X4. Warunki są dwa - regularne serwisy olejowe i dolewki AdBlue (jeśli posiada) na czas. Facet pisze też prawdę o książce serwisowej - Mazda nie prowadzi papierowej wersji tylko elektroniczną przez co można wszystko zweryfikować jeśli auto obsługiwane jest w ASO. Na moje oko kolor maski lub odwrotnie błotnika i zderzaka różnią się od siebie ale to już Twoja bajka. Przegląd w ASO CX7 to koszt 1080 pln brutto - od 6-ciu lat. Oczywiście mówimy o przeglądzie podstawowym - w sumie to koszt obsługi silnika. Oleje, filtry, diagnostyka. Więc jak już się uprzesz na ASO więcej nie zapłacisz.
    Co do Delty - petarda. Dla kobiety ... świetny wybór. Auto nietuzinkowe, dosyć tanie w serwisie ale jak dorzucisz swój przebieg ciężkie do sprzedaży - głównie ze względu na mityczne opinie o awaryjność marki.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. Co to za część? Gdzie ją kupic?
    Przez grigori w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 13:18
  2. Alkomat, jaki kupić?
    Przez Tomie1986 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 18:29
  3. MK1 [8N] Jaki model kupić - 8N ;)
    Przez DominikT w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 18-09-2012, 16:07
  4. czy warto to kupić?
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2012, 15:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •