Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
Witam wszystkich własnie jestem po podpięciu vaga i wyskoczyły mi błędy
17526 Podgrzewana sonda lambda 2 strona 1 - przerwa grzejnika
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
17522 Regulacja lambda strona2 - podgrzewanie za wysokie
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
Na początek proponuje wymianę sondy lambda - potem można patrzeć dalej. Przydałyby się logi dynamiczne z Vaga. Logi 002+033, 020+118, 003+115.

Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
temperatura skakała między 80 a 90 stopni.
Czy był wymieniany rozrząd? ja miałem tak, że zaraz po kupnie trochę wariowała temperatura, ale najpierw zrobiłem kompletny rozrząd z pompą. Okazało się, że pompa wody była kaput, ale jak nie dogrzewa, to raczej termostat + ewentualnie czujnik cieczy.

Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
Dzisiaj byłęm na wymianie oleju w haldexie i jak odjeżdżałem mechanior powąchał spaliny i mówi że czuć olej i że to pewnie uszczelniacze i już na dzień dobry powiedział 2500-3000zł.
jeżeli nieszczelność przy głowicy, można spróbować kupić środek uszczelniający do chłodnic, zdarza się, że pomoże lub wersja profesjonalna, tak jak mechanik powiedział na dzień dobry 2500-3000 i rozbieramy pół silnika

Kiedy wymieniane świece? Czy przy ostatniej wymianie, były ślady oleju wokół świec? Jeżeli tak, to wymiana uszczelki pokrywy zaworów. Jeżeli nie wiadomo, wykręcić dwie świecie sprawdzić. Jak świecie słabe to też wymiana.

Cytat Zamieszczone przez eslaw79 Zobacz posta
18010 Napięcie zasilania sterownika silnika 30 za niskie
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
16502 Czujnik temperatury silnika wysokie napięcie
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
17978 Moduł sterujący zablokowany
brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
Do sprawdzenie napięcie, czy aku dobry, czy ładowanie alternatora dobre. Takie błędy mogą wskazywać na problemy z elektryką.


Pewnie jest co grzebać, dawaj znać jak ci idzie, będziemy myśleć co dalej