Cytat Zamieszczone przez motoluka Zobacz posta
Ja nigdy nie miałem okazji pojeździć 4x4 prywatnie po drogach publicznych. Miałem same przednionapędowe pojazdy. Audi TT 8N 180KM, Voyagera, Renault Megane. Jak jeszcze pracowałem w Polsce w Straży Granicznej to dużo jeździłem 4x4 ale to też bez porównania bo były to Land Rovery i Pajero. Mój wybór na chwilę obecną kręci się tylko i wyłącznie wokół dwóch kandydatów tj.

- Audi TT 3,2 V6 Quattro 250KM, może uda się dorwać z DSG
- Peugeot RCZ 1,6 THP FWD 200KM

Co przemawia za Audi? Wszelkie sprawy techniczne.

Co przemawia za RCZ? Innowacyjny wygląd oraz zdecydowanie łatwiejsze znalezienie dobrego egzemplarza, nawet salonowego z Polski od pierwszego właściciela.

PS: Obiło mi się o uszy, że jakiś kolega z forum zajmuje się sprowadzaniem z Niemiec na zamówienie. Kojarzycie Panowie?
Na korzyść Audi przemawia silnik. Pracowałem przy autach z koncernu PSA. Silnik 1.6THP, przejęty z BMW jest największą porażką, wyciągające się i przeskakujące łańcuchy rozrządu, padające szybko turbo. Wygląd RCZ ogólnie jest spoko, jakość wykonania też nie zła. Ale bez dwóch zdań 3.2 z Audi jest lepsze. Wolnossący silnik zawsze trwałością jest górą nad turbo.

Co do kolegi, to jest to Daniel Matys

http://mkmobile.pl/o-nas