Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Półoś do TT

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73

    Półoś do TT

    Wiem że kolega z Jaworzna też ;potrzebuje ja również, ale jak wiemy tt jest stworzone na płycie golfa 3/4 jak co to mnie poprawcie... A wieć czy pół ośc będzie pasowała z golfa 3/4-ki do mojej tt-ty

    Jeszcze pytanko czy półoski są zamienne czy np. prawy przód pasuje do lewego przodu, czy średnice są te same??

  2. #2

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    Juz odpowiadam... oczywiscie nie sam zamienne polosie lewa/prawa, polosie nie pasuja z golfa, chyba ze do wersji 150 km nie jestem pewien, co wiecej polosie roznia sie w w quattro sa inne niz w FWD, inne sa w 180 i inne sa w 225 ;/ Wiem bo zamowile sam taka polos przyszla a wyraznie podkreslalem przy zamowieniu ze wersja 180! Dostalem do 225, oczywisicie nie pasowala, trzeba bylo odeslac, Bedziesz mial straszny problem ze znalezieniem polosi, wykonalem z 100 telefonow, bylem w jasienicy, maja ale do FWD, znalazlem do 225 chyba z 3, ale do naszej wersj nie ma... wiec co ci doradzam... w katowicach znajduje sie zaklad regeneracji polosi, placisz 200 zl za prostowanie polosi, 250 za regeneracje przegubow i masz sprawna os, w moim przypdaku dziala (tylko prostowalem), usluga taka kosztuje tyle co uzywana polos 400-500 zl, sprowadzenie 900, salon 2500 ;p, proponuje ci sprawdzic cale zawieszenie.... ta polos narobila mi szkod podczas jazdy
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    U mnie akurat nie jest to duże skrzywienie ale przy takim małym aucie to leki odchył i bije jak cholera. Dobry pomysł z tą regeneracją. Muszę spróbować. Bo w serwisie właśnie mówili mi że 1400zl za pół oś ale muszę oddać starą czyli oni też regenerują je.

    Mam na razie 1-dna półoś "zarezerwowaną" ale muszę przejechać się do serwisu bo gość mówi że ten nr. katalogowy co ja mu podałem to do 225 a on ma inny numer i podobno to ta jego pasuje do mojej. Ale o ustalę dopiero na serwisie ponownie.

    P.S. Daj mi na PM namiary na tą regenerację. Będę wdzięczny.

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Ja mam pytanie troche nie w temacie bo widze ze Slask przoduje w TT..

    mozecie polecic jakies fachowe zaklady ktore zajmuja sie glownie audi / silnikami 1.8t w katowicach lub okolicach ? Ja niestety znam tylko noma2..
    ttless..

  5. #5

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Fachowo to ci sie zajmie serwis ale on tez fachowo sie zajmuje twoim portfelem Powidz o co chodzi to może coś ci polecę.

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    No wlasnie o nic konkretnego mi nie chodzi, po prostu szukam zakladu, ktory sie zna na silnikach 1.8t lub audi ogolem

    [ Dodano: Sob Sie 25, 2007 11:29 am ]
    A pozostajac w temacie http://www.naprawypolosi.hk.pl/
    ttless..

  7. #7

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    http://www.9477.pl/warsztat_regeneracji/ Tutaj regeneracja półosi w katowicach, co do zakladu... nie mam pojecia, byle w niby serwisie audi - specjalizuja sie w audi i VW i jak wymieniali mi olej to nie dokrecil filtra oleju i kapalo mi na oslone silnika....;p dobrze ze nie robilimi niz z silnikiem ;p trzeba na to uwazac, a w serwisie ceny sa kosmiczne...
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    sory panowie macie sportowe auto to i ceny beda sportowe ja myslę sobie że należy wstawiać najlepsze cześci-w miare rozsądku. osobiscie nie kombinowałbym z golfami i innymi bzdurami bo jesli tak to zastanowcie się czy nie warto sprzedać tt i kupić coś innego np. golfa
    NO RISK,
    NO FUN.

  9. #9

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    no to jestem ciekaw czy jak uszkodzi ci sie polos to kupisz w salonie za 1400 czy 2500 + serwis geometria... bo znalesc taka czesc na rynku wtornym nie sposob, osobiscie ja cale zawieszenie wymienilem na orginalne czesc audi z hurtowni, 0 zamiennikow, na takich lrzeczach sie nie oszczedza.... choc za orginalne czesci placi sie 70-100% wiecej ale warto polos mozna oddac do regeneracji.... a z gofa polos nie pasuje! Chyba ze do wesji 150 ( nie jestem zorjentowany).
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

  10. #10

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Wg. mnie wszystko oryginalne musi być - ale elementy używane czyli tzw rynku wtórnego to dobry i tani element bo serwis zawyża ceny o średnio 300%

  11. #11

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Cytat Zamieszczone przez Ankus
    Wg. mnie wszystko oryginalne musi być - ale elementy używane czyli tzw rynku wtórnego to dobry i tani element bo serwis zawyża ceny o średnio 300%
    no widzicie jest jakieś rozwiązanie pośrednie -orginalne ale używane napewno bedzie 10 razy lepsze niż nowe od golfa
    NO RISK,
    NO FUN.

  12. #12

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    max! wahacze od golfa nie pasuja skoncz z tym A uzywane orginalne czesci sa owszem nawet lepsze od zamiennikow nowych ale tak jak wspominalem wczesniej czasami nie da sie kupic takiej czesci....
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

  13. #13

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    spoko tylko sie zgrywam
    NO RISK,
    NO FUN.

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Ehh ... półoś będzie zrobiona na jutro.

    Niestety w samochodzie jeszcze był problem z paliwem, a raczej z wskazaniami il. paliwa. - to nie jest tak jak w "normalnych samochodach", gdzie jest pływak który to wszystko kontroluje - w TT komputer skanuje zawartość zbiornika i tak 250zł w plecy

    Do tego okazało się że przy półosi był walnięty sworzeń i też wymiana. Eh ale to już koniec i auto będzie w stanie very good:]

    Za kilka dni przyjdą do mnie dywaniki do auta wraz z dużym dywanem do bagażnika- pewien gość z allegro robi pod zamówienie takie dzieła.

    P.S. Jak będzie aparat pod ręką to porobię fotki tak jak prosiliście.

  15. #15

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    A co miales ze wskaznikiem paliwa? Bo moj tez swiruje, pokazuje o 50% za duzo ale do tej pory korzystalem z komputera bo slyszalem ze w TTkach wskazniki padaja i nie warto tego robic..no ale za 250 to moge sie pobawic.
    ttless..

Podobne wątki

  1. Kupię półoś przednią prawą
    Przez Chudyyy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 23:42
  2. Kupię półoś przednią prawą
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-08-2015, 10:31
  3. Półoś lewą przód TT 1.8T 180KM Quattro
    Przez Moto_Fan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2015, 09:25
  4. półoś lewą przednią kompletną quattro
    Przez rys00 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 20:41
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 10:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •