Cytat Zamieszczone przez piotrdul Zobacz posta
Dzięki za szybką odpowiedź. Jednak Twój zestaw jest dwa razy droższy od tych które ja wymieniłem.

Ja będę próbował użyć jak najwięcej z oryginalnej instalacji to znaczy mikrofon, zasilanie, oraz wejście audio do radia.

Czy mam ktoś numer części oryginalnego modułu Bluetooth? Mimo że posiadam instrukcję serwisową nie mogę znależć ani schematów ani lokalizacji gdzie był montowany fabrycznie.
Z tego co sie orientuje to w mk1 nie bylo bluetootha. Bylo gniazdo mmi na polokraglej zaslepce z tylu tunela (pod cup holderem), a mikrofon byl montowany w podsufitce pomiedzy czujnikami ruchu (za tym waskim grillem). sam telefon mial podstawe aluminiowa montowana na wysokosci recznego lub na desce rozdzielczej. Takze wszystko bylo laczone poprzez kabel mmi oraz odzielna opcjonalna sluchawke wiec nie ma mowy o Bluetooth.

Kolega dobrze Ci radzi, i sam rowniez dobrze kombinujesz. Najlatwiej bedzie zalozyc akcesoryjny zestaw z Bluetooth, najtanszy i najprostrzy. Osobiscie mam Parrota z wyswietlaczem, raz sparowany i moglby w zasadzie nie istniec bo wszystko i tak robie z pozycji telefonu. Takze tani modul z mikrofonem podpinany pod ori wiazke radia, mikrofon chowasz gdzie Ci pasuje i po sprawie.