Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Najlepsza Strona

  1. #1
    Zakochany
    Gość

    Najlepsza Strona

    Witam wrzystkich!!!!!!
    Wchodzac na te stonke nawet nie mysla?em sobie ze b?dzie w po?owie tak dobra. zrobile?cie kawa? dobrej roboty
    nie boj? sie nawet stwierdzi? ?e JEST JEDN? Z NAJLEPSZYCH STRON W EUROPIE. Przej?a?em wiele stron o TT-kach ale naprawde ta ma co? w sobie. Niestety nie mam jeszcze mojej wysnionej TT 224KM (to w?asnie moja mi?o??) ale ju? za ok. miecha powinienem sobie tak? sprawi? (trzymajcie kciuki)
    Jak ju? kupie to napewno si? odezw?
    P.S
    Koniecznie wrzu? dok?adne dane techniczne, testy, statystyki - to niesamowicie poprawi presti? strony
    W Nowym roku najlepsze ?yczenia i oczywi?cie ?eby si? wam TT-etki nie psu?y. Byle Tak Dalej
    Trzymajcie si?

  2. #2
    Maciek
    Gość
    I w?a?nie takich ludzi nam potrzeba! Potrafi? doceni? prac? innych i jeszcze uj?? to w tak mi?e s?owa!
    Dzi?kuj? w imieniu ca?ego klubu i zapraszam do odwiedzania naszej stronki!
    Ju? niebawem nowo?ci!!!!!

  3. #3
    qxvz32
    Gość
    Strona jest super - to wiecie. Ale jak dzia?a na ludzi! Nawet nie lubie Audi - marki kt?rej design, wed?ug mnie ewolu?uje zbyt powoli. TT (niby popis stylist?w) r?wnie? nie podoba mi si?: zbyt ob?e, za ma?o agresywne kszta?ty. Jednak atmosfera panuj?ca na tej stronie wci?gn??a mnie bez reszty. TT nie podoba mi si?, ale ma w sobie "to co?" i odkry?em to dzi?ki tej w?a?nie stronie. Teraz wci?? my?le jak by to zrobi? by cho? by zobaczy? TT-ke, bo o zakupie narazie nie ma mowy.
    Wiem, ?e jest zima, ale mo?e znacie ju? termin jakiego?, cho?by ma?ego zlotu?

    pozdrawiam

    qxvz32qxvz32@poczta.onet.pl

  4. #4
    Cezary Magier
    Gość
    Ale jak dzia?a na ludzi! Nawet nie lubie Audi - marki kt?rej design, wed?ug mnie ewolu?uje zbyt powoli.
    - hmm. wiec Porsche np. to tez dla ciebie firma ktora ewoluluje zbyt wolno...? bo np. 911 wyglada tak samo juz od kilkunastu ladnych lat .
    mysle ze nie o "ewoluowanie" to chodzi tylko o utwrzymanie wlasnego indywidualnego design'u, ktory zawsze bedzie sie kojarzyl z audi i nie bedziesz musial sie zastanawiac co to za auto wlasnie widziales na ulicy...ale moze sie to nie podobac i trzeba to uszanowac!
    "A najlepsze w Audi jest chyba to, ?e mo?esz na nim polega? przez lata..." (cyt.)
    TT (niby popis stylist?w) r?wnie? nie podoba mi si?: zbyt ob?e, za ma?o agresywne kszta?ty.
    TT to nie popis stylistow tylko auto stworzone przez stylistow dla indywidualistow...pokazuje twoj styl zycia i to jakim jestes...i uwarzam ze niewiele jest aut ktore kojarza sie tak bardzo z autami sportowymi i dostarczaja tyle wrazen z jazdy jak TT. ale to kwestja gustu-zeby "tym" jezdzic trzeba byc odwaznym... takie jest moje zdanie!
    ze mna bylo tak ze kiedys bedac w niemczech w jednym z marketow zobaczylem TT-ke postawiona w pasarzu i w dodatku otwarta i udostepniona dla klientow..no to mowie wsiade sobie, wsiadlem, wcisnalem sprzeglo ruszylem dzwigna zmiany biegow i juz wiedzialem jakie bedzie moje nastepne auto...zachorowalem tak wiec to auto albo chcesz miec albo nie...
    pozdrawiam!

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225

    bbb

    Czarek!!!
    Ty to masz gadan?
    Sam bym tego lepiej nie uj?? :P

    Yo
    TTC Quattro
    GG 1539752

  6. #6
    Od kilku tygodni szukalam stronki o TT i to jest poprostu super moge godzinami siedziec i patrzec na zdjecia Super stronka

Podobne wątki

  1. Jaka głowica z 1.8 T najlepsza.
    Przez Bejrut w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-01-2016, 18:35
  2. Najlepsza reklama Golfa
    Przez Piootr w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-05-2009, 06:55
  3. Nowa reklama piwa !!!!!!!!!! Najlepsza z najlepszych heehe
    Przez Maxvibe w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-03-2009, 08:14
  4. Strona !!
    Przez Jakub w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-02-2003, 11:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •