Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Propozcyja tematu na forum - TURBO W SILNIKU - Jak Jeździć?

  1. #1
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473

    Propozcyja tematu na forum - TURBO W SILNIKU - Jak Jeździć?

    Ostatnio z uwagi na to że powoli szukam innego pojazdu a bardzo spodobał mi się Seat Leon 2 generacja - zawitałem na ich forum www.leonclub.pl aby poszukać info na temat tego auta i silników. Od razu rzuciło mi się w oczy to, jak składnie mają zrobione i opisane - np. temat z TURBINĄ - co prawda w TDI - ale mnóstwo podstawowych informacji na temat techniki samego jeżdżenia, pojeżdżawek ostrzejszych i obsługi z naprawą samej turbiny włącznie. Bardzo ciekawy temat przynajmniej dla mnie i stąd moja propozycja żeby u nas zamieścić może taki temat, np: "TURBO W SILNIKU 1,8 - AUDI TT - TROCHĘ TEORII I PODSTAW". Dla ludzi nie wtajemniczonych, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z silnikami uturbionymi i nie są: mechanikami z powołania lub hobbistycznie będzie to fajna lektura a zawsze się coś nowego można dowiedzieć.
    Na pewno część z Was wie na czym to polega ale taki temat przyklejony zawsze można przeczytać, uzupełnić o nowe info, itp. (nawet skasować a dużo miejsca nie zajmie - a forum będzie rosło w siłę w "duchu wiedzy" Poniżej link do forum na www.leonclub.pl (jak tam to wygląda) o turbinach akurat w silnikach TDI:
    http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1427
    Ostatnio edytowane przez delleto ; 26-04-2017 o 21:41

Podobne wątki

  1. Jak jeździć bez licznika w tt
    Przez Stefan w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-02-2017, 21:37
  2. Dla znawców tematu :)
    Przez Lysolb w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-08-2008, 19:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •