Generalnie z tego co widzę na forum czy na internecie projektów, to środek w postaci radia często jest zaniedbywany. Jednak powiedzmy sobie szczerze, przy emulatorze w schowku - nic więcej nie potrzeba, pod warunkiem, że jest kierownica jest multi - to już must have.

W poprzednim samochodzie, jak szukałem, chciałem mieć koniecznie kolorowy wyświetlacz i nawigacje. No i znalazłem taki egzemplarz, jednocześnie dużo przepłacając. Nawigacja użyta 3 razy, bo ta iPhonowa czy Google Maps to i tak najlepsza, najszybsza i najprzyjemniejsza.
Rozumiem nowe samochody z ekranami mającymi opcji więcej niż najnowsze tablety. Jednak tutaj to bardziej kwestia widzimisie.
Powiedzmy sobie szczerze, te samochody mają inne walory. Głupi ekranik to w pierwszym lepszym japońcu czy Skodzie się znajdzie.

A generalnie. Zajebiste auto. Piekny kolor, swietna dokładka no i środek (fotele) bardzo ladna.
A co do zainteresowania.. W sumie dziwne, bo cena wcale zaporowa jakaś nie jest jak na rok i to co auto prezentuje sobą.