Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Subwoffer do TT

  1. #1

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34

    Subwoffer do TT

    Witam chciałbym do swojej TT wrzucić lepsze nagłośnienie. Myślałem nad BOSE z a3 nie koniecznie na oryginalnych glosnikach Ale napewno z subwofferem .I moje pytanko brzmi czy ten z A3 idzie upchac gdzieś tam z tyłu w lewym blotniku. A jeśli nie to z jakiej innej Audi idzie wsadzić taki subwofferek aby w miarę się tam spasował i jakoś zagrał z całością .tuby czy skrzynię basowe albo co kolwiek w bagażniku nie wchodzi w gre

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wyszków
    Pojemność
    2.0T
    KM
    310
    Rocznik
    2007
    Kolor
    black matt
    Posty
    900
    a nie lepiej Bose z TT?
    Części TT 8N 225KM i R32

  3. #3

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    No ale w TT i tak nie ma subwofera .A na tym mi najbardziej zależy

  4. #4
    Awatar bzykss
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Ełk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    314
    Rocznik
    2009
    Kolor
    czarny
    Posty
    89
    U mnie to wygląda tak ze pod BOSE(sygnał do wzmaka fabrycznego) podpięty jest taki sprzęt który w zupełności wystarcza a i tak lata na pół gwizdka

  5. #5

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez Woszczyn Zobacz posta
    Witam chciałbym do swojej TT wrzucić lepsze nagłośnienie. Myślałem nad BOSE z a3 nie koniecznie na oryginalnych glosnikach Ale napewno z subwofferem .I moje pytanko brzmi czy ten z A3 idzie upchac gdzieś tam z tyłu w lewym blotniku. A jeśli nie to z jakiej innej Audi idzie wsadzić taki subwofferek aby w miarę się tam spasował i jakoś zagrał z całością .tuby czy skrzynię basowe albo co kolwiek w bagażniku nie wchodzi w gre
    A ja kupię concert ll jeśli działa cd oczywiście w dobrej cenie

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez bzykss Zobacz posta
    U mnie to wygląda tak ze pod BOSE(sygnał do wzmaka fabrycznego) podpięty jest taki sprzęt który w zupełności wystarcza a i tak lata na pół gwizdka
    I brak miejsca w bagażniku

  7. #7

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Woszczyn Zobacz posta
    I brak miejsca w bagażniku
    I właśnie dlatego postanowiłem zabrać się za budowę customowego marzenia- najpłytsza w Polsce skrzynia dedykowana do Audi TT Zajmuje bardzo mało miejsca- 20cm głębokości, a konstrukcja pomimo progu i ścięcia pozwoliła na upchanie 300W RMS z Bass-reflexem. 33l i głośnik głęboki na 15cm. Łomot i głębia basu na zawołanie Wystające kable to już przeszłość- wzmacniacz został schowany w nadkolu, a blacha do której został przykręcony zapewnia odpowiednie chłodzenie osprzętu

    Załącznik 12431

  8. #8

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    No to już jakieś rozwiązanie.ja mimo tego będę upierał się i szukał jakiegoś subwoffera z audi który wpakuje w ten blotnik. Albo tam coś zmontuje

  9. #9

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    Nie żebym studził zapał, ale mnie jakoś nigdy nie fascynowało robienie z auta dyskoteki i muzykę zawsze mam na niewielkiej głośności by słyszeć silnik podczas jazdy :P
    btw. Daras fajne czerwone skóry

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    Masz rację. Dlatego chce czysty dźwięk i głęboki bas. Żeby tego miło się słuchało.a nie robiło tylko lubbb lubbb; )

  11. #11
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Woszczyn Zobacz posta
    Masz rację. Dlatego chce czysty dźwięk i głęboki bas. Żeby tego miło się słuchało.a nie robiło tylko lubbb lubbb; )
    Zacznij od montażu dobrych głośników, porządnym wygluszeniu i jeśli nie jesteś maniakiem ,,łup łup" to powinno ci wystarczyć w zupełności! Tylko nie oszczędzaj na podzespołach, już nie jeden się przekonał że dobrze wykonana zabudowa na głośnikach 16 cm. naprawdę daje radę.

  12. #12

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Rockford Fosgate z serii PUNCH II świetnie leży w mojej skrzyni. Głośnik ma duży skok membrany, a bas jest miękki- twarde i estradowe Pioneery tylko trząchają budą, beznadziejne przy słuchaniu na co dzień. Wyregulowany equalizer+ miękki bas ze skrzyni dla mnie super rozwiązanie. O jej praktyczności dowiecie się więcej na zlocie- nie jednego fana car audio zaskoczyła.

    Nie jestem zwolennikiem trzeszczących od basu tablic rej. i plastików, więc 300W RMS w zupełności wystarcza, zaś kalibracja radiem dała efekt kinowy- podmuchy od basu i bardzo czyste dźwięki, niezagłuszone subwooferem. Mam seryjne głośniki bez Bose przy 4x45W, a mimo to głośniki są w stanie przebić podbicia basowe.

    Albo konkretne głośniki zabudowane, albo średniej półki subwoofer.

    PS: poszedłem na budżetowe rozwiązanie i subwoofer +częściowe wytłumienie matą mi wystarcza

  13. #13

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    34
    PS: poszedłem na budżetowe rozwiązanie i subwoofer +częściowe wytłumienie matą mi wystarcza [/QUOTE]
    O jakie są tego koszty

  14. #14

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Skrzynia to koszt ok 200zł (sklejka+ płyta MDF), głośnik i wzmacniacz kupiony u specjalisty za 1100zł komplet. Do tego okablowanie grubsze za 130zł jak pamiętam i na koniec materiały na obicie- we własnym zakresie. Matę wygłuszającą 2mm zakupiłem u gościa za 30-40zł (resztki). Wystarczyły do podklejenia bagażnika. Robocizna- podpięcie wszystkiego ok 50zł.

    Łącznie za wszystko wychodzi ok 1500zł z konstrukcją skrzyni we własnym zakresie.

    Moja skrzynia dodatkowo zostanie doposażona w dekielek na membranę na magnesach. Wszystko po to, by chronić sprzęt przed ewentualnymi uszkodzeniami.

  15. #15

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    209
    Panowie poradźcie mi proszę jak najlepiej to zrobić...

    Mam aktywny subwoofer Pioneer, który chciałbym podłączyć do fabrycznego radia Concert. Bose u siebie nie mam.
    Jak najlepiej to zrobić? Wiem, że jest parę możliwości instalacji ale nie wiem która jest optymalna biorąc pod uwagę to co tam teraz siedzi... Skąd sygnał itd...?

    Dzięki za wskazówki
    t.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •