Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: "MMI" w Audi TT MK1

  1. #16
    Awatar Łukasz_TT
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Black
    Posty
    128
    Cześć wszystkim.
    Widzę że temat się rozkręcił, więc może dodam coś od siebie jako autor projektu.

    Chodziło nam o to, aby:
    1. Zrobić uchwyt pod konkretny model tabletu ( customizacja ).
    2. Nie ingerować w deskę/konsolę środkową ( taśmy samoprzylepne po kilku latach "ekspozycji" na słońcu mogą mimo wszystko zostawić ślad na powierzchni, do której są mocowane ).
    3. Wykorzystać przestrzeń "między" kratkami i jednocześnie zapewnić możliwość ich dalszego wykorzystania przy używaniu klimy.
    4. Umożliwić jak najszybszy montaż/demontaż sprzętu ( aby nie "kusić" zawartością wnętrza zostawiając auto w różnych miejscach ).
    5. Zapewnić bezpieczne korzystanie ze sprzętu - sprzęt/telefon umiejscowiony obok/w miejscu radia fabrycznego wymaga "odrywania wzroku" od drogi na dłużej, niż przy takim rozwiązaniu.
    6. Konstrukcja była "zgrabna", a jednocześnie trzymająca bezpiecznie tablet ( który waży jednak sporo więcej niż przeciętny telefon ).

    Tyle z mojej strony w tym temacie.

    Chętnie podejmuję się takich projektów, więc potencjalnych zainteresowanych zapraszam do kontaktu

    A tak wygląda wersja uchwytu pod telefon ( w tym wypadku Szajsung S7 Edge ).
    Nazwa:  20170421_094848.jpg
Wyświetleń: 174
Rozmiar:  264.7 KB

  2. #17
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Lukaszu, profi robota jak cos to sie odezwe ....

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  3. #18
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Co do pomysłu i wykonania +!
    Co do preferencji wyboru systemu, to pozostaję przy swoim.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #19
    Awatar Łukasz_TT
    Dołączył
    Nov 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Kolor
    Black
    Posty
    128
    Spoko, każdy wybiera co chce ( w końcu "póki co" mamy jeszcze demokracje ).

  5. #20

    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Tarnów
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    53
    Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
    Mi też brakowało uchwytu, tyle że na telefon na którym mam włączoną nawigację jednak całkiem inaczej obeszłem się z tym problemem. Przerobiłem popielniczkę na uchwyt na telefon i to w taki sposób, że dopiero po otwarciu popielniczki zamienia się ona w uchwyt. Po położeniu w nim telefonu nic nie wystaje ani nic niczego nie zasłania, komponuje się niemal jakby był fabryczny.
    możesz wrzucić zdjęcie, jak to wygląda?

  6. #21
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Nielogiczny Zobacz posta
    Mi też brakowało uchwytu, tyle że na telefon na którym mam włączoną nawigację jednak całkiem inaczej obeszłem się z tym problemem. Przerobiłem popielniczkę na uchwyt na telefon i to w taki sposób, że dopiero po otwarciu popielniczki zamienia się ona w uchwyt. Po położeniu w nim telefonu nic nie wystaje ani nic niczego nie zasłania, komponuje się niemal jakby był fabryczny.
    "Nielogiczny", też zobaczyłbym Twoje rozwiązanie, to może być ciekawe, zapodaj fote.

  7. #22

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    brak
    Posty
    263
    PaciorJr, Fazer jasna sprawa dodam fotki i mogę zrobić krótki opis co i jak podziałać by taki efekt osiągnąć. Tylko niestety musicie się uzbroić w cierpliwość bo moje turbo wyzionęło ducha i auTTko stoi teraz u mechanika - odda mi je pewnie dopiero po długim weekendzie, toteż wtedy pokażę Wam jak się prezentuje uchwyt.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Tak jak obiecałem wrzucam swoje podejście do tematu.

    Najlepiej widać to na filmiku: https://sendvid.com/uaycwe4v

    Wykonane starannie, wszystkie cięcia ładnie spiłowane niemal jak fabryka. Fotki, ogólna oraz od boków: http://imgur.com/a/eojwT

    Całość zrobiona niskim kosztem. Wystarczy uchwyt o wymiarach popielniczki (dorwałem jakiś na allegro za około dychę z wysyłką), trzeba przyciąć szarą "łódeczkę" w popielniczce i za pomocą szpachlówki do plastiku wkleić uchwyt do popielniczki. Dla lepszego efektu poprawiłem czarnym lakierem miejsca, w których było widać szpachlę i na spodnią część uchwytu nakleiłem czarną uciętą na wymiar blaszkę by zamaskować pustą przestrzeń w popielniczce.

    Dodatkowy plus to bliskość gniazda zapalniczki, wystarczy przejściówka na USB i jeśli potrzeba podpiąć ładowanie do telefonu to nie ciągamy kabla przez pół kokpitu tylko schludnie chowamy w popielniczce. Od razu rozwiewam też wątpliwości co do komfortu - otwarta popielniczka absolutnie nie przeszkadza w zmianie biegów.

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. blenda mk1 "zwykla" srebrna na 2 "rury" ;)
    Przez M and V w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 21:56
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •