Już jak kupiłem auTTko miałem zamysł zamontować tablet w nim, tak żeby nie szpecił całości dosyć skądinąd unikalnego wnętrza TT, ale też żeby był umiejscowiony w użytecznym miejscu.

Tak wygląda całość








Po skontaktowaniu się z naszym kolegą z forum: Łukaszem_TT, który zajmuje się drukiem 3D, godzinami dyskusji na tematy zbieżne, rozbieżne, itp w końcu jest w aucie Z tego miejsca pozdrawiam Łukasza za mega profesjonalne podejście do tematu

Cały uchwyt składa się z dwóch części:
1. Podstawa nakładana pod kratki nawiewu, skonstruowana tak, aby nawiewy mogły wejść z powrotem na swoje miejsce i były funkcjonalne. Pośrodku zatopione dwa magnesy, po to, żeby właściwy uchwyt stabilniej się trzymał.



2. Uchwyt tak jak widzimy na zdjęciach w odpowiednim kształcie, żeby nawiewy miały więcej powierzchni do ujścia powietrza. Z tyłu uchwytu również zatopione są magnesy w celu lepszego trzymania. Do niego wkładany jest tablet (w moim przypadku Lenovo Tab2 A7-10F). Po prawej strony są utwory specjalnie pod ładowarkę micro-usb oraz mini-jack.





Tutaj już z włożonym tabletem:





Cały uchwyt umiejscowiony jest na tak, aby zachować jeszcze połowę środkowych kratek.
Na tablecie zainstalowałem aplikację AutoMate oraz AIMP jako dodatkowy odtwarzacz audio podpięty pod Automate'a (aplikacja uruchamia się automatycznie, przy podłączeniu kabla zasilania do prądu). Całość kabli poprowadzona jest wewnątrz środkowej konsoli, więc wygląda to schludnie, nie licząc wystających kabelków po prawej.
Dodatkowo mam podpięty pilot bluetooth (joystick w zasadzie), którym mogę szybko i wygodnie przełączać utwory.


Całość jest umocowana w niedużej odległości od nawiewów i ukierunkowana na wprost. Przy moim wzroście (185cm) nie mam problemu z sięganiem do niego, żeby coś nacisnąć.





Na razie są to moje pierwsze dni testowania całości, ale użytkuje się to dosyć wygodnie