Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: kompletny SWAP TURBO-KOMPRESOR do TT 515km i 550nm

  1. #16
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Problem rozbija się o polskie podejście - kupić taniej, jeszcze taniej... W Niemczech pewnie już byś miał kolejkę chętnych. A moze spróbuj tam?

  2. #17
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Problem rozbija się o polskie podejście - kupić taniej, jeszcze taniej... W Niemczech pewnie już byś miał kolejkę chętnych. A moze spróbuj tam?
    X2.
    Wg mnie cena jest bardzo OK, szczególnie, że w cenie jest swap i późniejszy serwis. Każdy ktoś grubiej modził auto i podliczał ile co go kosztowało to wie, że 40k bardzo szybko można w auto wsadzić, tyle że stopniowo. Swego czasu robiłem Corsę 3.0V6 kompresor i nie dość, że się *******łem, że projekt trwa 3 lata to pochłonął na pewno sporo ponad 30k, a to było jakieś 8 lat temu i ceny były inne...

  3. #18
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Problem rozbija się o polskie podejście - kupić taniej, jeszcze taniej... W Niemczech pewnie już byś miał kolejkę chętnych. A moze spróbuj tam?
    Paweł,
    jak chcesz to mogę na FB w niemieckiej grupie (audi tt besitzer) wystawić, tylko ktoś by musiał po niemiecku ogłoszenie napisać i dodatkowo na forum ttfaq z namiarem na Ciebie.
    Ewentualnie mogę Cię spróbować dodać do grupy na FB, jakbyś chciał?
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Paweł,
    jak chcesz to mogę na FB w niemieckiej grupie (audi tt besitzer) wystawić, tylko ktoś by musiał po niemiecku ogłoszenie napisać i dodatkowo na forum ttfaq z namiarem na Ciebie.
    Ewentualnie mogę Cię spróbować dodać do grupy na FB, jakbyś chciał?
    Tak ale ja pisalem ze nie mam cisnienia. Chce sobie nia posmigac troszke i sie nacieszyc. Na klubtt wystawilem bo predzej sie dogadam aby ktos poczekal np do jesieni. Szczerze troszke smutno bylo by mi juz teraz to sprzedawac bo z nowym setupem i tak bym nie zdazyl na ten rok:/
    Mysle ze na wystawianie za granica jest za wczesnie bo moze ktos od nas z forum zechce kupic
    Generalnie to na pewno przeraza jednorazowe wylozenie takiej gotowki. Ale znam setupy od nas z forum gdzie taka kasa juz poszla w auto a efekt jest gorszy lecz inaczej sie wydaje krok po kroku niz jednorazowo. Sam kiedys to przerabialem i dlatego teraz tez powoli gromadze czesci bo jednorazowo bylby to niezly szok ile mozna wlozyc w "stara mk1"

  5. #20

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Czy to tyle warte nie ma co rozkiminać bo nominalnie pewnie jest to warte więcej. Natomiast moim zdaniem na tym forum kupca na to nie ma. Jasne, że i Paweł i projekt jest tu znany większości z nas więc przyzwoitość nakazywała wystawić tu graty na sprzedaż ale na forum gdzie 90% użytkowników ogranicza się do zmiany oleju, felg a czasem da Bóg kompletnego pakietu stylistycznego chętnych raczej nie będzie. Pozostaje poczta pantoflowa i inne bardziej zorientowane na taki tuning fora.
    Co do samej oferty - bardzo uczciwa. Znajdźcie mi "wydunkę" gdzie sprzedający oferuje swap i późniejszą pomoc w serwisie lub dłubaniu w aucie. Na ogół takie ogłoszenia zawierają dwie ceny - jedna z pełnymi gratami druga bez - kupujesz i szerokiej drogi.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Możesz się zdziwić, ja swój setup 400hp sprzedałem za uczciwy szmal właśnie jednemu ze starych forumowiczów, do tej pory kolega rozwija go, a Paweł zajmuje się supportem, jednak że koszt już przekroczył 40tyś i też będzie ciekawie, ale nie aż tak jak tu.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Możesz się zdziwić, ja swój setup 400hp sprzedałem za uczciwy szmal właśnie jednemu ze starych forumowiczów, do tej pory kolega rozwija go, a Paweł zajmuje się supportem, jednak że koszt już przekroczył 40tyś i też będzie ciekawie, ale nie aż tak jak tu.
    Chętnie się zdziwię oby poszło tak jak Paweł chce i w dobre ręce. A jeszcze jakby temat pozostał do podglądania na forum to już w ogóle ok. Czas pokaże ...
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  8. #23

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    2
    Kolor
    3
    Posty
    202
    Kibicuje w sprawnej sprzedaży w dobre ręce bo za setup 500+ cena dość dobra.

    Jeśli, jak piszesz, w cenę wchodzi support po-sprzedażowy (a to BARDZO ważne) i robocizna przy przekładce to robi się już interesująca...

  9. #24
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Paweł, może napisz dokładnie o jaki support chodzi, bo z zaobserwowanych przez mnie wypowiedzi to jakbyś dawał serwis dożywotni...

  10. #25
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    A moze ja sobie kupię mk1 w roasterze na sezon... i od Pawła to wezmę.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 19-04-2017 o 17:21

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Paweł, może napisz dokładnie o jaki support chodzi, bo z zaobserwowanych przez mnie wypowiedzi to jakbyś dawał serwis dożywotni...
    Nie no troszke ktos zle doczytal ze free.
    W razie jakis komplikacji albo checi przegladow u mnie oferuje swoja pomoc. Nigdzie nie napisalem ze bezplatnie.
    Demontaz setupu , przeglad i ewentualne wymiany potem caly montaz oczywiscie w cenie. Zapewne jakas gwarancja tez jest ale to juz sa szczegoly do ustalenia z konkretnym zainteresowanym.
    Mysle ze wielu z Was sobie zdaje sprawe ze wypadalo by chociaz troche dbac o taki setup. Ja uzywam go do tego co zostal zlozony ale nie jestem zeźnikiem ze 10x dziennie startuje z kazdych swiatalel z procedury i krece baczki pod marketem. Nigdy sie nie balem scigac np z powodu ze cos moze uledz awarii aczkolwiek wyscigi tylko do 250 i nigdy szybciej nie jechalem tym autem niz 260 moze z nowym zawiasem ktory sie sklada sprobuje szybciej ale generalnie nie mam cisnienia na sprawdzanie vmaxa.

    Takze z tym dozywotnim supportem za free to spora nadinterpretacja. Jakbym sie czegos obawial to chcialbym juz teraz sprzedac a nie jeździc jeszcze przez cały rok. Ale nie mogę obiecać takich cukierkow bo kto wie czy ktoś by tego nie nadużywal uzywając tego w nieodpowiedni sposob.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    A moze ja sobie kupię mk1 w roasterze na sezon... i od Pawła to wezmę.
    U nas na forum jest jeden mocny roadster w mk1 a bedzie jeszcze mocniejszy. Mysle ze troche wolniejszy od mojej ale tez planuje sie zblizyc do tej 5 tki z przodu
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-04-2017 o 07:54

  12. #27
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    U nas na forum jest jeden mocny roadster w mk1 a bedzie jeszcze mocniejszy. Mysle ze troche wolniejszy od mojej ale tez planuje sie zblizyc do tej 5 tki z przodu

    Niii to akurat brałbym dla siebie nie do ścigania się, żeby mieć jakiegoś roadstera - przewietrzyć łysinkę.

  13. #28
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    A ja bym plombował całą motorownię po zakupie żeby właśnie nikt tam nie zaglądał ... wiadomo dlaczego ... i obowiązkowa hamownia przed i po przełożeniu do nowej budy... na końcu kasa jak wszystko się zgadza

  14. #29
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez hubi Zobacz posta
    A ja bym plombował całą motorownię po zakupie żeby właśnie nikt tam nie zaglądał ... wiadomo dlaczego ... i obowiązkowa hamownia przed i po przełożeniu do nowej budy... na końcu kasa jak wszystko się zgadza
    Po powinno byc wiecej. Bo tylko po samym odprezeniu silnika bedzie mozna dorzucic zaplonu wiecej i bedzie zdrowiej dla niego.

  15. #30
    Awatar szczygiel
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    104
    a do BAM-a byś to wcisnął? Bo powiem szczerze, że za Waszą radą zdecydowałem się na zakup cabrio, teeraz żal mi go odsprzedawać i może do jesieni ogarnąłbym wymagany przez Ciebie szlam na montaż gratów, wtedy bym sobie zostawił już TTkę. Nie wiem, uwielbiam nietypy... Ale czy mająć 40dyszki na karku wypada?

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Kupię kompletny swap na k04-023
    Przez c0nn3ct w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 11:10
  2. Kupię kompletny swap na k04-023
    Przez c0nn3ct w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-09-2015, 23:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •