Czy to bam czy nie to bez roznicy bo w swapie jest wszystko. A czy wypada..wedlug mnie tak.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

A jakby ktoś był ciekaw albo miał watpliwosci czy setup podaje albo czy jest sprawny to sa filmiki do wgladu z galardo lp570. 40 tys niby sporo ale dzieki takiej kwocie mozna obleciec fure za milion zl.
Co ciekawe zalałem 30 litrow. Wyjechałem z plonska do wawki. Potem ustawki. Znowu sie tam pokrecilsmy po wawie wrocilem i jeszcze paliwa wiecej niż bylo
Dla mnie marginalna sprawa i dlatego o tym nie pisalem ale tt pali mniej niz seria przy normalnej jezdzie i pisze bo może dla kogoś to istotny argument.
Kompresor przy normalej jeździe sie nie kreci nie generujac strat. Motor ma lepsza sprawnosc niz seria dlatego spokojnie ponizej 10 litrow sie schodzi na 100km.
Przy vr6t niech wypowie sie zuczek jak jest ze spalaniem ale nie da sie tego porownac do dlubanego 1.8t

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

wstępnie stage zaklepany.
jeśli nic się nie zmieni na sprzedanie będzie tylko sam goły słupek po pełnym przeglądzie.
setup zaklepany do 15 czerwca , po tej dacie napiszę ostatecznie czy setup sprzedany czy dalej będzie aktualny

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cały setup turbo-kompresor zostanie u nas na forum. Bedzie zamontowany w audi tt w polaczeniu z 2 litrowym strookerem.

Na sprzedanie zostal juz tylko sam słupek ktory zostanie rozebrany i zlozony na nowo w celu przegladu.
Fajny slupek na moce 600+
Ceny jeszcze nie ustalilem ale znam rzad wielkosci. Zainteresowanych zapraszam na pw.
Podzespoly jakie beda w tym silniku sa wyzej wymieniome z pominieciem calego osprzetu...


Mam tez drugi slupek amk ktory tez zloze wedlug wybranej specyfikacji tak jak poprzedniego bam ale o tym juz w innym temacie.