Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Wątek: kompletny SWAP TURBO-KOMPRESOR do TT 515km i 550nm

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    Paweł, może napisz dokładnie o jaki support chodzi, bo z zaobserwowanych przez mnie wypowiedzi to jakbyś dawał serwis dożywotni...
    Nie no troszke ktos zle doczytal ze free.
    W razie jakis komplikacji albo checi przegladow u mnie oferuje swoja pomoc. Nigdzie nie napisalem ze bezplatnie.
    Demontaz setupu , przeglad i ewentualne wymiany potem caly montaz oczywiscie w cenie. Zapewne jakas gwarancja tez jest ale to juz sa szczegoly do ustalenia z konkretnym zainteresowanym.
    Mysle ze wielu z Was sobie zdaje sprawe ze wypadalo by chociaz troche dbac o taki setup. Ja uzywam go do tego co zostal zlozony ale nie jestem zeźnikiem ze 10x dziennie startuje z kazdych swiatalel z procedury i krece baczki pod marketem. Nigdy sie nie balem scigac np z powodu ze cos moze uledz awarii aczkolwiek wyscigi tylko do 250 i nigdy szybciej nie jechalem tym autem niz 260 moze z nowym zawiasem ktory sie sklada sprobuje szybciej ale generalnie nie mam cisnienia na sprawdzanie vmaxa.

    Takze z tym dozywotnim supportem za free to spora nadinterpretacja. Jakbym sie czegos obawial to chcialbym juz teraz sprzedac a nie jeździc jeszcze przez cały rok. Ale nie mogę obiecać takich cukierkow bo kto wie czy ktoś by tego nie nadużywal uzywając tego w nieodpowiedni sposob.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
    A moze ja sobie kupię mk1 w roasterze na sezon... i od Pawła to wezmę.
    U nas na forum jest jeden mocny roadster w mk1 a bedzie jeszcze mocniejszy. Mysle ze troche wolniejszy od mojej ale tez planuje sie zblizyc do tej 5 tki z przodu
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-04-2017 o 07:54

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Kupię kompletny swap na k04-023
    Przez c0nn3ct w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 11:10
  2. Kupię kompletny swap na k04-023
    Przez c0nn3ct w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-09-2015, 23:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •