Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Audi TT Roadster 2007

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Mario1122
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grau met.
    Posty
    24

    Audi TT Roadster 2007

    Audi TT Roadster 2.0 TFSI 200 KM S-Tronic + łopatki F1 w idealnym stanie

    Krótko z głównego wyposażenia:
    - automatyczna skrzynia biegów S-Tronic + F1
    - elektrycznie składany dach, elektryczne szyby, lusterka
    - skórzana tapicerka w absolutnie IDEALNYM stanie (na bieżąco impregnowana)
    - podgrzewane fotele
    - reflektory bixenon
    - elektrycznie wysuwany wiatrołap
    - kierownica wielofunkcyjna
    - tempomat
    - automatyczna klimatyzacja
    - czujniki parkowania

    czyli wszystko co potrzebne roadsterowi do szczęścia

    Od siebie dołożyłem pełen pakiet LED (światła pozycyjne, oświetlenie wnętrza, bagażnika, schowki, oświetlenie rejestracji).

    Krótki opis i historia
    Po auto pojechałem osobiście 2 lata temu do Niemiec z uwagi na małą liczbę egzemplarzy w Polsce - o ładnej sztuce można pomarzyć! Posiadam oczywiście pełną dokumentację zdjęciową z zakupu. Auto przywiezione z przebiegiem 61 tys km - podaję VIN w opisie, więc można historię sprawdzić - 100% realny i udokumentowany.

    Auto bez wkładu finansowego! Przy przebiegu 59 tys. wymieniony olej w skrzyni, przy przebiegu 62 tys wymienione wszystkie filtry, olej Castrol Professional 5w30, rozrząd (Audi przewiduje wymianę co 180 tys, natomiast z uwagi na to, że auto miało w tym czasie 8 lat zdecydowałem się na wymianę). Auto kupiłem dla siebie, nie na handel, więc nie ma mowy o żadnych półśrodkach. Auto absolutnie nie ma żadnego problemu z nadmiernym zużyciem oleju itp!

    Auto stoi na 19'' felgach BBS Speedline z polerowanym rantem - ogumienie 255/35/19 - w idealnym stanie! Zero krzywizn, rys. Zaraz po zakupie zleciłem profesjonalnej firmie odnowienie rantów (prostowanie nie było wymagane).
    Dodatkowo dokupiłem komplet felg i opon zimowych 17'', które były założone na aucie tak naprawdę w celu sprawdzenia Auto nie widziało zimy, przez ten okres przebywa zakonserwowane w garażu.

    Auto przykuwa uwagę ze względu na swój stan - nie nosi praktycznie żadnych śladów użytkowania. Na aucie powłoka ceramiczna, która wyciąga głębię koloru i chroni lakier. Tapicerka bez defektów - utrzymana w idealnym stanie. Wszystkie szyby z powłoką "niewidzialnej wycieraczki"

    Samochód służy jako zabawka, a nie pojazd do przemieszczania, stąd pedantyczne podejście

    W grę wchodzi raczej sprzedaż - aczkolwiek rozważę możliwość propozycji zamiany - Mercedes CLS/ BMW serii 6

    Zapraszam tylko poważnie zainteresowanych - szanuję Państwa i swoj czas.

    Album ze zdjęciami:
    https://drive.google.com/open?id=0B8...1pBbF9pU3Iya1k

    62900 - 692 63 99 33

    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 15-04-2017 o 23:25

Podobne wątki

  1. Audi TT [8J] 2007 2.0 TFSI
    Przez Deny w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 18-05-2014, 23:00
  2. Audi RS4 2007 za 70.000zł Bez blach ;-P
    Przez Maxvibe w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-11-2009, 18:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •