Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 49

Wątek: TT troszkę "smutne",lecz zaczyna nabierać uśmiechu... by Jeta

  1. #31
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    Co do kolorów to bym Jarek polemizował,bo mój stary był faktycznie niebieski,niebieski jak ten
    https://www.bing.com/images/search?v...x=36&ajaxhist=

    Natomiast z ASO dali mi ten
    https://www.bing.com/images/search?v...=57&ajaxhist=0


    No ale grunt,ze wszystko działa jak należy i mogę się cieszyć wreszcie poprawnymi wskazaniami
    Niebieski to niebieski Nie wnikamy. Pamiętaj że prawdziwy facet zna tylko 3 kolory
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #32
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    "Fajny"
    "Peda....ski"
    "chu...owy"


    Najważniejsze ze działa dziś zreanimowalem kompresor od klimy,następnie poleciałem na napelnienie itp. I teraz schladza się autko nawet do 6 stopni :P powoli "nabiera uśmiechu" już ta Tetunia

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Z bólem serca ale niestety muszę.. Powód to problem ze sprzedażą VW Polo mojej narzeczonej,która finalnie postawiła na swoim. Jedno autko ma zniknąć-albo audi albo VW trzymajcie kciuki proszę aby jednak polo szybciej się sprzedało i abym mógł dalej cieszyć się z frajdy i duszy jakie posiada Audi. Dzięki waszej pomocy,autko naprawdę oddycha pełna piersią. A tym czasem...

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-8-t-180km-lpg-CID5-IDnjjUq.html

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Pomimo iż auto jest wystawione na sprzedaż,dalej dbam o tetunie i właśnie przechodzi waleting




  3. #33
    Awatar olddriver
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Black
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    Z bólem serca ale niestety muszę.. Powód to problem ze sprzedażą VW Polo mojej narzeczonej,która finalnie postawiła na swoim. Jedno autko ma zniknąć-albo audi albo VW
    W tym przypadku rozważyłbym zmianę narzeczonej.

  4. #34
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez olddriver Zobacz posta
    W tym przypadku rozważyłbym zmianę narzeczonej.
    Jest opcja, że to ona jest osoba decyzyjną.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #35
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    Cały szkopuł polega na tym,iż aktualnie zrobiło nam się 4 auta na podwórku... Po 4 latach użytkowania Polówki przez moją przyszłą małżonkę doszliśmy do wniosku,że warto by było,aby przesiadła się w coś "większego" i nowszego... Dlatego zakupiłem jej świeższego Golfa. Zamysł był taki,że Polo sprzedajemy,a TT-tka będzie taką naszą odskocznią weekendową,która będzie sprawiała radość z jazdy i będzie czymś "nietuzinkowym" a jednocześnie taką moją zabawką. Ja na co dzień jeżdżę autem służbowym do pracy,a realia są jakie są i niebawem zarówno w jednym jak i drugim aucie wylatują opłaty... Myśleliśmy,że polówka sprzeda się w chwilę,a tym czasem od końca maja nikt nawet nie wykonał telefonu w sprawie samochodu i niestety musimy siłą rzeczy jednego się pozbyć. Przykre,lecz prawdziwe,cóż poradzić...

  6. #36
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    Cały szkopuł polega na tym,iż aktualnie zrobiło nam się 4 auta na podwórku... Po 4 latach użytkowania Polówki przez moją przyszłą małżonkę doszliśmy do wniosku,że warto by było,aby przesiadła się w coś "większego" i nowszego... Dlatego zakupiłem jej świeższego Golfa. Zamysł był taki,że Polo sprzedajemy,a TT-tka będzie taką naszą odskocznią weekendową,która będzie sprawiała radość z jazdy i będzie czymś "nietuzinkowym" a jednocześnie taką moją zabawką. Ja na co dzień jeżdżę autem służbowym do pracy,a realia są jakie są i niebawem zarówno w jednym jak i drugim aucie wylatują opłaty... Myśleliśmy,że polówka sprzeda się w chwilę,a tym czasem od końca maja nikt nawet nie wykonał telefonu w sprawie samochodu i niestety musimy siłą rzeczy jednego się pozbyć. Przykre,lecz prawdziwe,cóż poradzić...
    Ty poruszasz się służbowym autem, żona ma "nowszego golfa", a spośród dwóch pozostałych aut- Polo i TT postanowiliście sprzedać TT... w sumie słusznie,
    Polo może zostać jako weekendowe wozidło, w końcu bardzo nietuzinkowe auto, przy tym bardzo dobry materiał na youngtimera Fuck logic!

  7. #37
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    Chyba kolego nie przeczytałeś ze zrozumieniem postów. Napiszę może trochę lopatologicznie. Polo jest w dalszym ciągu na sprzedaż i liczę na to,że wkoncu się sprzeda. Narzeczona postawiła ultimatum- jedno auto musi zniknąć z racji zwiększających sie kosztów utrzymania,a jako iż przy polo od maja nie ma zainteresowania,postawiła na swoim i muszę wystawić tt. W momencie,gdy tylko polo zniknie,zostajemy przy audi.

  8. #38
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    Chyba kolego nie przeczytałeś ze zrozumieniem postów. Napiszę może trochę lopatologicznie. Polo jest w dalszym ciągu na sprzedaż i liczę na to,że wkoncu się sprzeda. Narzeczona postawiła ultimatum- jedno auto musi zniknąć z racji zwiększających sie kosztów utrzymania,a jako iż przy polo od maja nie ma zainteresowania,postawiła na swoim i muszę wystawić tt. W momencie,gdy tylko polo zniknie,zostajemy przy audi.
    Generalnie nie musisz się tłumaczyć ze sprzedaży auta, naturalna kolej rzeczy, a jednak robisz to i to dość nieudolnie
    Takie po prostu odnoszę wrażenie, tyle.

    P.S. Skoro żona ma nowe auto, a Ty jeździsz służbowym, co będzie z Polo?!

  9. #39
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    ... Polo jest na sprzedaż i cały czas będzie.Nie chcemy jej trzymać,widocznie potrzeba więcej na to czasu niż przypuszczalismy.. Koniec tematu

  10. #40
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Generalnie nie musisz się tłumaczyć ze sprzedaży auta, naturalna kolej rzeczy, a jednak robisz to i to dość nieudolnie
    Takie po prostu odnoszę wrażenie, tyle.

    P.S. Skoro żona ma nowe auto, a Ty jeździsz służbowym, co będzie z Polo?!
    Dla mnie tłumaczenie dosyć zrozumiałe, sprzeda się pierwsze polo to TT zostanie, sprzeda się pierwsze TT to i tak polo tez dalej jest na sprzedaz a wiecej kasy bedzie (np. na nowsze TT - taki sobie suchar).

    Jasiel, nieudolnie to ja się tłumaczyłem jak pamiętasz w moim temacie jak miałem kryzys i chciałem sprzedać moje autko chwilowo bo mi szkoda było żeby "pod chmurką" stało cały czas i kupić kombi jakieś (a najlepiej S4)... na całe szczęście to właśnie TY mnie odwiodłeś od tej decyzji (świadomie lub nie) i za to Ci dziękuję


    Jak chcesz jeszcze ładniej sobie środek wyczyścić to możesz zerknąć do tematy Autodetailng u nas na forum tam jest pare ciekawych rzeczy.

  11. #41
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Dla mnie tłumaczenie dosyć zrozumiałe, sprzeda się pierwsze polo to TT zostanie, sprzeda się pierwsze TT to i tak polo tez dalej jest na sprzedaz a wiecej kasy bedzie (np. na nowsze TT - taki sobie suchar).

    Jasiel, nieudolnie to ja się tłumaczyłem jak pamiętasz w moim temacie jak miałem kryzys i chciałem sprzedać moje autko chwilowo bo mi szkoda było żeby "pod chmurką" stało cały czas i kupić kombi jakieś (a najlepiej S4)... na całe szczęście to właśnie TY mnie odwiodłeś od tej decyzji (świadomie lub nie) i za to Ci dziękuję


    Jak chcesz jeszcze ładniej sobie środek wyczyścić to możesz zerknąć do tematy Autodetailng u nas na forum tam jest pare ciekawych rzeczy.
    Dzięki za odpowiedź w temacie,to właśnie miałem na myśli pisząc post. Aktualnie w jednym aucie są zamrożone pieniądze,które w zrozumiały sposób są nam potrzebne. Zarówno Tt jak i Polo wystawilismy za te same pieniądze. We wrześniu wybieramy się na urlop,jest okres wakacyjny,chyba ten powód nie wzbudza wątpliwości,dlaczego jedno z aut musi się sprzedać.

  12. #42

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Jeta Zobacz posta
    ... Polo jest na sprzedaż i cały czas będzie.Nie chcemy jej trzymać,widocznie potrzeba więcej na to czasu niż przypuszczalismy.. Koniec tematu
    Ile za te Polo - może zrobimy zrzutkę na forum odkupimy i na oczach narzeczonej zepchniemy ze skarpy do rzeki
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  13. #43
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Ile za te Polo - może zrobimy zrzutkę na forum odkupimy i na oczach narzeczonej zepchniemy ze skarpy do rzeki
    Ojj na oczach to może nie,bo serce by jej pękło cena identyczna jak za Audi 14999zł.

  14. #44

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Nie sprzedawaj ! Zostaw je !
    Ostatnio edytowane przez Lukasz.Kow ; 12-07-2017 o 20:28

  15. #45
    Awatar Jeta
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    84
    AuTTko przechodzi w dalszym ciągu waleting. Środek już wyprany,skóry zaimpregnowane mleczkiem,plastiki oczyszczone dziś zabrałem się za stronę reprezentacyjna,efekt-sami zobaczcie!!






    Szkoda,że fotosik strasznie niszczy jakoś zdjęcia. Na żywo autko wygląda mega,strasznie mi się podoba ;D

Podobne wątki

  1. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. blenda mk1 "zwykla" srebrna na 2 "rury" ;)
    Przez M and V w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-05-2012, 21:56
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •