Jakiś miesiąc temu zakupiłem swoje pierwsze auTTo i padło oczywiście na TT-kę. Udało mi się ją wyrwać w miarę okazyjnej cenie ale było i jeszcze jest w niej sporo do zrobienia. Zaczęło się od kompletnej wymiany całego zawieszenia (amortyzatory, sprężyny, wahacze i inne pierdoły) potem kolej przyszła na wymianę uszczelki wału korbowego. Z rzeczy pilnych zostało do zrobienia jeszcze: nowy silniczek i mechanizm opuszczania szyby kierowcy, naprawienie nawiewu na przednią szybę i regulację temperatury klimatyzacji. Po zrobieniu najważniejszych rzeczy mechanicznych przyszła kolej na lekką kosmetykę: nowe emblematy QUATTRO od użytkownika Matee za które serdecznie dziękuję, przyciemnienie tylnych szyb oraz zerwanie wiejskich "tribali" pozostałych po poprzednim właścicielu. Całe auto mam w planie zrobić w setupie niebiesko- czarnym. Mam zamiar przemalować emblematy Audi na czarno, zmienić ramki tablic również na czarno i klapkę wlewu paliwa okleić czarną folią.
Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami, mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie

Tak wyglądał przed zakupem:




Tutaj nowy emblemat:

Po pozbyciu się wiejskich tribali ( i utracie zapewne paru koni mechanicznych :P)

Mam nadzieję, że idę w dobrym kierunku i jakoś to auto będzie wyglądało po moich drobnych modyfikacjach.
PS.
Wie ktoś może jak zamontować emblemat z przodu na grillu? Czy trzeba najpierw go wyjąć czy wchodzi bez żadnego problemu gdyż dzisiaj nie udało mi się go zamontować.