Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: FELGI , ZAWIESZENIE , UKłAD WYDECHOWY W ROADSTERZE 180 PS

  1. #1

    FELGI , ZAWIESZENIE , UKłAD WYDECHOWY W ROADSTERZE 180 PS

    Witam. Planuje zmiane zawieszenia w Tet-ce. Na poczatku miały byc same spręzyny ale patrzac na ceny gwintowanego padło na gwintowa... co myslicie na ten temat???? w necie wyszukałem: http://moto.allegro.pl/item373878482...wintowane.html

    Druga sprawa to felgi... w serji jest 17 więc myśle że przy dobrej glebie 18 bedzie idealnym rozwiazaniem:

    http://www.bazafelg.pl/oferta.php?op=pro&id=2571

    i tu pytanie do was... jaki rozmiar opony na felge 8 calową w 18... podoba mi sie opona delikatnie rozciagnięta na feldze...

    Trzecia sprawa to układ wydechowy... z racji tego iż moje TT jest w wersji roadster nie moze byc głośny... szczerze to serja jest ok... ale niestety jest przytkany przez fabryke więc cos za coś : ) ja wole koniki pytanie do was co wybrac ??? miltek czy blue flame??? i jaka cena jednego i drugiego???? i czy robią w wersji dla FWD z końcuwkami po obu stronach

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Tak na prawde to nigdy nie slyszalem o takiej firmie , no i ta cena , gwint Koni , Bilsteina , Eibacha , H&R czy KW kosztuje 2-3 razy tyle , czasem nie da sie tanio zrobic czegos dobrego..
    Osobiscie wole doskladac wiecej kasy i kupic cos renomowanego

    Felgi 17 wygladaja ok przy niskim zawieszeniu jesli chcesz 18 to zwracaj uwage na wage felg jesli chcesz poprawic wlasciwosci jezdne auta ..

    Wydech .....Jesli masz oske to do wyboru masz tylko Milteca i Remusa , borla kiedys robila moze ktos gdzies ma w zapasach choc do roadstera to troche zaglosny wydech
    Najlepiej chyba do Twoich potrzeb pasuje MIltec

    Zaden wydech z 2 koncowkami nie bedzie pasowal do oski bez ciecia podlogi


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    ...Tym samym zrezygnuje z 2 końcówek poszukałem na necie i znalazłem fajne oponki Pirelli P zero ROSSO w fajnym jak na mój gust rozmiarze 215/45/18 bujaliscie sie na czyms takim???? pozdrawiam

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    I z tego zawieszenia też zrezygnuj No chyba że chcesz pogorszyć a nie polepszyć parametry jezdne auta

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    215/45/18 to nie jestem pewien czy sie zmiesci....?moze sie myle,zale w tt to jak 18" to profil 40...najczesciej 225/40/18
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  6. #6
    215/45 18 jest większe od standardu o 16 mm na średnicy więc nie jest dużo a 225/40/18 o 5mm. Jeszcze przemyśle temat.

  7. #7

    Dołączył
    May 2008
    Skąd
    warszawa
    Posty
    2
    co do tego zawiasu - jeśli nie scigasz się na torze to spokojnie możesz go brać.
    to że jest tańszy od wymienionych powyżej marek nie znaczy ze ch...jowy
    napewno bedzie nisko, ale nie mega twardo. to jest poprostu tani gwint który ma
    pogodzic jazde na codzień z dobrym wyglądem auta.

    osobiscie jeździłem na amorkach tej firmy i naprawdę złego słowa powiedziec nie mogę. w szybkich zakrętach sobie radzi.

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ja myślę o usztywnieniu zawieszenia ale chcę iść inną drogą, a mianowicie chodzi mi o sworznie końcówki itp. z POWERFLEX czy ktoś wie jakie są koszta i gdzie można kupić do ośki. Wiem że w W.Bryt. nie ma z tym problemu a nasze firmy tunigowe naliczają sobie dużą prowizje za taki towar. Jakiś dobry link był by mile widziany :P , dziękuję

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Gdynia/Berlin
    Posty
    5
    Wlasnie tez zamierzam kupic 18 calowe..i pytanie czy 225/40/18 czy 235 ?? Chodzi mi konkretne o felgi od s8 MaM +jakie najlepiej opony ?? Dunlop sp 9000?? I kto by wlasnie poelcil jakies dobre zawieszenie...zeby bylo twarde i aby autko fajnie wchodzilw zakrety ,ale nie tak zeby gubic zeby na kazdym malym dolku....i jakie sa koszta mniej wiecej ,bo o zawieszeniu kompletnie nic nie wiem

  10. #10
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    225/40/18 - takie kup. Mam SP 9000 i jestem zadowolony. Pierw zaloz takie felgi, pojezdzij troche i jak uznasz ze wciaz nie jest twardo to wtedy mysl o utwardzaniu.

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2008
    Skąd
    Gdynia/Berlin
    Posty
    5
    a jak wyglada sprawa z tym ze beda z tylu siedzialy powiedzmy 2 panny .Nic tam nie ociera?? Sprawdzales czy przy jezdzie z 4 osobami co kolwiek z tylu obciera jak podjezdzasz na policjanta ??

  12. #12
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ten rozmiar o ktorym wspomnialem jest to standardowy rozmiar zalecany przez audi i nic nie ocera

  13. #13
    Witam. Mam pytanie czy w ośkach podności wam sie przód do góry przy gwałtownym przyśpieszaniu...??? Bo moja tetka ma 20.000 przebiegu wiec zawias jeszcze w miare świezy a ma takei dziwne tenencje... poza tym jak wyglada sprawa ESP- dokładniej rzecz ujmując... wczoraj wieczorem wyjechałem na miasto i chciałem cos polatać bokami więc ESP wyłączone i na rondo strzałka... przed rondem ręka , ładne przełamanie samochodu do 3/4 kontry a tu nagle ESP mnie wyprostowało... hmmm czy da sie wyłączyć tak ESP żeby nigdy sie nei włącyzło oprócz wypiecia bezpiecznika...???? pozdrawiam. Kolejne pytanie czy ktos cos kombinował z dystansami w tetce FWD???? bo dzisiaj zakładam nowe felgi 18 cali i szerokośc 8 ET 35 więc troche wejda głebiej niż serja ET 32 i zastanawiam sie jakie wartości dydstansów dobrać... siedziałem na stronie http://www.2x.ca/TT/offset/ ale tam jest wszystko o tt quattro i z tego co wyczytałem tył w fwd jest szerszy od quattro o 8 mm... o co kaman???

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    U mnie jak wylacze ESP to slizgam sie jak tylko chce ...
    Jesli chodzi o dystanse to mysle ze 10 mm do okola bedzie najlepdzym wyjsciem ..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Układ wydechowy R32 TT, lotka z mechanizmem i opony mk2
    Przez Alexander w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-03-2018, 12:47
  2. [Szukam] nowy układ wydechowy 8J [Warszawa]
    Przez raffi20 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-05-2017, 17:21
  3. Układ wydechowy EDEL 01
    Przez Dudek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-04-2015, 14:28
  4. Układ wydechowy - filmik
    Przez Cubanito w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 18:36
  5. Głupie pytanie o układ wydechowy
    Przez kurczak w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •