Pokaż wyniki od 1 do 15 z 40

Wątek: 0-100

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Najlepiej startować z poziomu 3000obr/min i od ruszenia starać się przyspieszać możliwie bez uślizgu kół. Wynik 7,5sec do setki na suchym asfalcie jest osiągalny nawet w FWD- wiem co mówię, ścigałem się. Wynik ten jest do pobicia mając quattro- nie sztuką jest dać w p*zde na starcie niemal bez uślizgu przy 4x4. Wychodzi wówczas 7,2sec.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Fazer Zobacz posta
    Opona to podstawa, nawierzchnia również jest ważna, trochę wyczucia i wiadomo w serii dupska nie urwie Trzeba jednak dużo trenować (w moim przypadku)
    https://www.youtube.com/watch?v=ZJBXgE3Zsn8
    Czas niezły. Opona, nawierzchnia i napęd to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o warunki. Później już tylko umiejętności kierowcy.

    PS: Na 1 trzymałem do 6,4K obr, co daje równo 50km/h na zmianie, więc minimalnie lepszy czas byś osiągnął Odcina jest jak pamiętam z filmiku na 6800.

  2. #2
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez Daras Zobacz posta
    Najlepiej startować z poziomu 3000obr/min i od ruszenia starać się przyspieszać możliwie bez uślizgu kół. Wynik 7,5sec do setki na suchym asfalcie jest osiągalny nawet w FWD- wiem co mówię, ścigałem się. Wynik ten jest do pobicia mając quattro- nie sztuką jest dać w p*zde na starcie niemal bez uślizgu przy 4x4. Wychodzi wówczas 7,2sec.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



    Czas niezły. Opona, nawierzchnia i napęd to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o warunki. Później już tylko umiejętności kierowcy.

    PS: Na 1 trzymałem do 6,4K obr, co daje równo 50km/h na zmianie, więc minimalnie lepszy czas byś osiągnął Odcina jest jak pamiętam z filmiku na 6800.
    Na pewno opłaca się kręcić powyżej 6000 obrotów? Zawsze mi się wydawało, że powyżej tej wartości moc leci bardzo mocno w dół

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez Malisz Zobacz posta
    Na pewno opłaca się kręcić powyżej 6000 obrotów? Zawsze mi się wydawało, że powyżej tej wartości moc leci bardzo mocno w dół
    Prawda, moc spada, ale te ułamki sekund kręcenia do maxa czasem mogą zdziałać cuda Quattro wprawdzie na starcie prowadziło, ale ciągnąć do 6400 od dwójki minimalnie się zbliżyłem do rywala

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •