Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zielone TT roadster

  1. #1
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53

    Zielone TT roadster

    Od kiedy pierwszy raz zobaczyłem na drodze Audi TT wiedziałem że kiedyś muszę sobie takie sprawić. Jako że posiadamy samochód rodzinny padło na cabrio które na pewno jest nietuzinkowym i bardzo rzadko spotykanym samochodem na naszych drogach a przyjemność jazdy w słoneczne dni jest warta wszystkich oszczędności. Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach, zadawaniu pytań na forum, posłałem link z upatrzonym samochodem koledze "elmacho" który stwierdził że auto może być warte ceny za jaką chce go sprzedać właściciel. Pojechałem, zobaczyłem i kupiłem. Koledze "elmacho" dziękuję za doradztwo jak i wszystkim którzy komentowali linki które wklejałem. Samochód kupiłem żonie żeby miała czym do pracy dojeżdżać, a mnie wystarczy że sobie na niego popatrzę i czasem umyję.
    Ostatnio edytowane przez grafitxt ; 28-03-2017 o 17:13

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ja już wcześnej wypowiadałem się na temat tego samochodu. Teraz mogę tylko swoje wypowiedzi podtrzymać.
    Cieszę się, że Ty i Twoja żona jesteście zadowoleni z auTTa. Mam też nadzieję, że niejednokrotnie spotkamy się na jakimś spocie, zlocie, bądź gdziekolwiek.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #3
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    Tak, żona jest bardzo zadowolona bo ostatnie dni pozwalają się cieszyć jazdą "bez dachu". Ale życie to nie bajka i rządzi się swoimi prawami. Wczoraj jak wracała z pracy zatrzymała się przed przejściem dla pieszych i dostała kopniaka w tyłek od Land Rovera tak mocnego że potrąciła kobietę przechodząca przez pasy. Całe zdarzenie miało miejsce przy komendzie policji w Żywcu a świadkami zdarzenia był patrol policji wyjeżdżający z parkingu komendy. Od razy podbiegli do potrąconej kobiety ale prócz bolącego łokcia nic jej się nie stało, stwierdziła ze nie potrzebuje pomocy lekarskiej i poszła do domu. Siła uderzenia w tył Audi była tak duża że pasażerka, moim zdaniem nie zapięta pasami uderzyła głową w szybę powodując jej pęknięcie. Land Rower, chyba ze strachu " zlał się na ulicę" i nie można było już go odpalić. Na miejsce przyjechało pogotowie które zabrało pasażerkę do szpitala i straż która neutralizowała płyny angielskiego szrotu. Obrażenia TT-ki prócz zaklinowanego koła zapasowego powierzchowne, więcej okaże się jak zaczną rozbierać samochód na warsztacie. Póki co żona nią jeździ bo czeka na notatkę z policji i oględziny ubezpieczyciela.

  4. #4
    Awatar tori95
    Dołączył
    Aug 2014
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    140
    Ładna sztuka! Szkoda że od samego początku takie nieprzyjemności. Co do stłuczki to bez kompleksowych oględzin nie daj sobie wcisnąć 500 zł za zderzak i klepanie koła zapasowego bo może być więcej szkód. Nawet na zdjęciu widać że jest coś nie tak z lampa.
    I na wlewie paliwa powinno być 98

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluję ładnej TT, szkoda że tak zaczęła się Wasza przygoda z tym autem ale zawsze mogło być gorzej ....
    Trzymam kciuki za szybką naprawę oraz życzę bezawaryjności i frajdy.









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    Gratulacje zakupu, szkoda kolizji, ale przynajmniej straty pokrywa OC sprawcy Bezawaryjności życzę, ale czemu naklejka 95?

  7. #7
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Złe dobrego początki! Najważniejsze, że wszyscy cali

  8. #8
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    Dziękuje wszystkim za życzenia bezawaryjnej jazdy, na razie nie wiem jakich obrażeń doznała pasażerka Land Rovera ale mam nadzieje że nic poważnego. Dlaczego taka naklejka, szczerze to nawet się nad tym nie zastanawiałem czy ma być 95 czy 98, Audi jest moim pierwszym samochodem z silnikiem benzynowym. Wszystkie które miałem to były "gruźliki" obecnie też prócz TT-ki mam diesla, a naklejka ma mi przypominać żebym przypadkowo nie zatankował ropy jak kiedyś do skutera, chociaż przeklinałem dlaczego pistolet nie chce mi wejść do otworu w zbiorniku. Wiem tylko że poprzedni właściciel też tankował 95.

Podobne wątki

  1. MK II roadster
    Przez Mario1122 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 28-02-2017, 23:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •