Założyłem taki temat bo część osób nie wie jak to wykonać. Może się komuś przyda - przy czym to jest mój sposób. Nie wiem czy jest profesjonalny, czy inny - ważne że działa. Jeżeli uznacie że nie potrzebnie - do kosza z nim!
Więc zaczynamy od wyboru jakiejś stronki na którą można wrzucać zdjęcia. W moim przypadku są to www.galerieallegro.pl. Prosta obsługa, łatwe dodawanie, zmiana podpisu pod zdjęciem i to wszystko na jednej stronce.

1. Otwieramy stronę klubuTT oraz galerieallegro.


2. Po zalogowaniu/rejestracji "UTWÓRZ NOWĄ GALERIE"


3. Otwiera się stronka z możliwością dodawania zdjęć z kompa. Wybieramy fotki, fotkę, klikamy "DODAJ", po wybraniu klikamy "DALEJ".


4. Nazywamy naszą galerię i zapisujemy zmiany.


5. Automatycznie przechodzimy na główną stronę i widzimy nasze zapisane galerie. Klikamy w obrazek galeri.


6. Jeszcze raz klikamy w obrazek aby otworzył się w przeglądarce duży.


7. Klikamy prawym przyciskiem myszy "POKAŻ OBRAZ"


8. Zmienia nam się widok obrazka/fotki oraz adres obrazu w przeglądarce - ten właśnie adres klikamy "KOPIUJ"


9. Przechodzimy do forum klubtt - jedynego właściwego
10. Klikamy "INSERT IMAGE", klikamy "FROM URL" i odznaczamy tego ptaszka na dole a w pasek wklejamy adres naszego zdjęcia z zewnętrznego serwera.


------------------------------------------------------------------------------[/I][/I]



Po wrzuceniu zdjęcia upewnij się czy jest na forum i się prawidłowo wyświetla klikając "PODGLĄD POSTA". Powinno działać.