Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 53

Wątek: Seryjne 180KM FWD

  1. #16
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Daras ale mi banana z rana w pracy sprawiłeś jaka felga ja się pytam przecież to jeszcze na zimówkach plastofelgi dymi na obie rury ale robił to poprzedni właściciel, z tego co wiem to jest podłoga cięta i końcówki nie są ori od TT jeżeli się nie mylę mogę później zrobić fotki.

  2. #17

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Wejdź sobie na mój fp https://www.facebook.com/audittcarbon/ i zerknij jak wyglądały kiedyś moje RONALe xD Żeby nie było to na takich stała moja TTka już w dniu kupowania. Obdarte z uszczerbionym rantem na jednej. Sprzedać tego za cholerę nie mogłem, więc stwierdziłem, że warto będzie je zmodyfikować

    Końcówki jak są większe niż 90mm to na bank nie z TT (może jak u mnie z Q7, co przerobiłem). Co do dymienia na 2 to chcę uniknąć cięcia podłogi, żeby kupujący miał możliwość włożenia LPG do auta (dymienie na 2 rury kosztem braku koła czy instalacji mi się nie opłaca). Myślę, że mechanik podejmie się takiej modyfikacji bez uszczerbku na blacharce

    Teraz czekam na przewody el-wire z cityglow.pl. Czerwone neony 2,3mm z kołnierzem idealnie pasują we wnęce między plastikiem a tapicerką drzwi

  3. #18
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Daras Zobacz posta
    Teraz czekam na przewody el-wire z cityglow.pl. Czerwone neony 2,3mm z kołnierzem idealnie pasują we wnęce między plastikiem a tapicerką drzwi
    Ciekaw jestem, jak to będzie wyglądało w 8N.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #19
    Awatar Fazer
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    450
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    946
    Cytat Zamieszczone przez Daras Zobacz posta
    Wejdź sobie na mój fp https://www.facebook.com/audittcarbon/ i zerknij jak wyglądały kiedyś moje RONALe xD Żeby nie było to na takich stała moja TTka już w dniu kupowania. Obdarte z uszczerbionym rantem na jednej. Sprzedać tego za cholerę nie mogłem, więc stwierdziłem, że warto będzie je zmodyfikować

    Końcówki jak są większe niż 90mm to na bank nie z TT (może jak u mnie z Q7, co przerobiłem). Co do dymienia na 2 to chcę uniknąć cięcia podłogi, żeby kupujący miał możliwość włożenia LPG do auta (dymienie na 2 rury kosztem braku koła czy instalacji mi się nie opłaca). Myślę, że mechanik podejmie się takiej modyfikacji bez uszczerbku na blacharce

    Teraz czekam na przewody el-wire z cityglow.pl. Czerwone neony 2,3mm z kołnierzem idealnie pasują we wnęce między plastikiem a tapicerką drzwi
    Witaj, na priv wysłałem Ci więcej fotek i krótki opis, jak to zrobić aby nie ciąć podłogi. Pozdrawiam
    1A.jpg

  5. #20
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Daras u mnie jest LPG i podłoga coś tam było grzebane ale nie mam jak zrobić Ci teraz fotek od spodu co byś miał pogląd.

  6. #21

    Dołączył
    Feb 2017
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez minibigii Zobacz posta
    Daras u mnie jest LPG i podłoga coś tam było grzebane ale nie mam jak zrobić Ci teraz fotek od spodu co byś miał pogląd.
    Spoko, nie ma problemu Mechanik ma kanał zajęty to jeszcze mi sie z tym nie spieszy

    Patrząc na foto nawet nie liczyłem że da sie za blende wsadzić taką rure Może i u mnie mechanik tak poprawi

  7. #22
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Wreszcie małe elementy skompletowane oraz felgi przeszły całkowitą renowację wraz z dekielkami efekt strasznie mi się podoba.


    Wykwasowane + malowanie proszkowe + klar do połysku. Felgi ubłocone niestety przez dojazd do domu

    Mała rzecz a jak cieszy.

    Fotele przechodzą konserwację właśnie płynami marki GLIPTONE G11 i G12 aktualnie zrobiłem fotel pasażera i efekt jest zadowalający wiele brudu wyciągnięte oraz zakonserwowana skóra.

    Do felg doszły dystanse od razu, przód 17mm

    oraz tył 20mm.
    Ostatnio edytowane przez minibigii ; 15-05-2017 o 19:37

  8. #23
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Powiedz mi jak z jakością tych dywaników - wczoraj już bliski byłem kliknięcia kup teraz - ale jakoś nie kupiłem. Bo to są z allegro takie jak poniżej ?? :
    http://allegro.pl/audi-tt-8n-1998-20...056892218.html

  9. #24
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Dokładnie ta sama aukcja aktualnie jestem zadowolony, tylko trochę się czeka bo gdzieś z tydzień czekałem.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Panowie problem wyskakuje mi czerwona ikonka akumulatora, sprawdziłem ładowanie w ukrytym menu to jak włączyłem na odpalonym silniku to skakało od 12,4 do 13,6 dodałem światła długie, wycieraczki, radio, klimę i spadło do 11,4/11,8. Szczotki w alternatorze czy co to może być ? Gdy wyskoczy ta ikonka to od razu wyłącza mi się wspomaganie a czasem nawet zgaśnie w tej sytuacji.

  10. #25
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    Zanim zaczniesz wyciągać alternator, posprawdzaj połączenia przewodów alternatora i masowego (aku-blok silnika).
    Możesz tymczasowo puścić dodatkowe przewody aby upewnić się czy coś nie łączy z podowu uszkodzonego/ niedokręconego/ zaśniedziałego przewodu.

  11. #26
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Problem z ładowaniem niestety nadal nie rozwiązany, po wymianie całej elektryki związanej z gazem (przypaliły się kable o kolektor) jakiś poprzednik lub mechanik po nim po prostu cudownie je umieścił :-/ dojechałem do Krotoszyna i auto nie miało całkowicie już ładownia no to szybka akcja naprawcza. Jakiś mechanik tam na miejscu zdiagnozował, że to regulator napięcia i naprawił. No to ja biedniejszy o 200zł (150zł regulator i 50zł wymiana) ale ucieszony, że wreszcie po kłopocie wróciłem z Krotoszyna i niestety po paru dniach problem powrócił, czerwona ikona aku czasami, wspomaganie ciężko chodzi (na zimnym silniku jednym paluszkiem po rozgrzaniu się auta już ciężko zatoczkę zrobić) ładowania nie ma. Wina alternatora czy co Panowie tutaj może się dziać ?

  12. #27
    Awatar TT8N
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    ETM
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    xxx
    Rocznik
    1410
    Kolor
    gunpowder
    Posty
    190
    Miernik w rączkę i mierzymy ile daje napięcia alternator oraz ile strat mamy na klemach od aku względem napięcia przy alternatorze.
    Sprawdziłbym też czy na innym, sprawnym aku jest to samo.

  13. #28

    Dołączył
    Feb 2016
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    272
    Może "mechaniczni" by się wypowiedzieli ale skoro kolega pisze, że wspomaganie mu ciężko chodzi i aku rozładowuje to mi wygląda na luźny pasek, który po rozgrzaniu nie trzyma.... jeśli nie jest dobrze napięty to nie ładuje i nie ma napędu pompy tak?

  14. #29
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    ja tylko mogę powiedzieć co u mnie było (tylko że nie miałem problemów z wspomaganiem) z alternatorem.
    Na początku powiedzieli że alternator do regeneracji, więc go dałem, zrobili i wydawało się ok ale po miesiącu znowu podobna sytuacja (po odpaleniu ikonka aku ale po dłuższej chwili gasła, zapalała się sporadycznie przy włączeniu klimy/radia).
    I pewnego pięknego dnia Sylwia jadąc autkiem stała w korku i nagle zapaliła się ikonka a potem po dłuższej chwili "pacjent zmarł" i amen.
    Auto już nie odpaliło i "Laweta welcome to".
    No i się zaczęło, mierzyli, sprawdzali, macali, mierzyli znowu i w końcu jeden mądry chłop sprawdził jeszcze raz alternator i okazało się że pod rolką jest takie małe "sprzęgiełko" i to one się ułamało w ten sposób podczas uruchomienia pojazdu napięcie było normalne i co jakiś czas "skakało" ze względu że co któryś obrót te sprzęgiełko chwytało.
    Zostało to wymienione i od tego momentu wszystko "hula" jak należy.

    Oczywiście jak na początku zaznaczyłem problemów z wspomaganiem nie miałem.

  15. #30
    Awatar minibigii
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Rawicz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebrny
    Posty
    89
    Miła wiadomość od rana po odebraniu od mechanika nawet nie wiecie jak się ciesze


Podobne wątki

  1. Kupię seryjne sprężyny!
    Przez Halina w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 24-10-2014, 11:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •