Pokaż wyniki od 1 do 15 z 183

Wątek: TT 8J Red elmacho

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Felgi są takie a nie inne z prostego powodu.
    Mniejszy rozmiar niż 19" nie wejdzie, co wiąże się z niskim profilem opony. Dodać do tego nasze drogi i już wiadomo, że felgi muszą być naprawdę mocne. Te właśnie takie są. Dodatkowo nie brudzą się jak inne wzory. I wbrew niektórym sugestiom nie są tak ciężkie, by TT miało problemy z tego powodu z trakcją i amortyzacją.
    Przednia i boczne szyby powinny przepuszczać minimum 70% światła.
    U mnie szyby w drzwiach mają najjaśniejszą folię przyciemniającą. Z zewnątrz jednak wydaje się, że jest ona ciemniejsza, do takiego efektu przyczyniają się pozostałe szyby, pas na szybie przedniej, czarna podsufitka i częściowo czarne wnętrze.
    Tak napisałeś jakby to był jedyny model felg który znosi nasze polskie drogi :P. Inna sprawa, że opowiadanie o ich złym stanie powili staje sie już mitem no chyba że ktos zamieszkuje dziurę podobną do mojej.
    Argument mam czarne bo inne się brudzą też jest ciut dziwny bo wystarczy dorzucić te 200-300 zeta do ceramicznych klocków i problem pyłu na felgach masz rozwiązany - wypróbowałem, polecam.
    Dotychczas było całkiem ok. Jednak teraz przy "sukience" którą założyłeś do TT by wizualnie ją obniżyć, tych kołach i ponadprzeciętnie wystającym wydechu auto nabiera cech agrotuningu. A szkoda bo zaraz po zakupie TT wystarczyło tylko liznąć kilkoma dodatkami i miałbyś wizualnie kompletne auto. Oczywiście co byś się nie uniósł użyje wypróbowanego stwierdzenia - ważne żeby się Tobie podobało bla bla bla ...
    Co do szyb - pisałem że super natomiast to że są oklejone najjaśniejsza folią nie zmienia faktu, że zgodne z przepisami to to nie jest. I tu chyba jak pisał Hubi - co kraj to obyczaj. Hubi latał tak bezkarnie ja bym z warsztatu który to zrobił do domu nie zdążył dojechać, a już musiałbym to drzeć.
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 18-05-2017 o 06:07
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

Podobne wątki

  1. elmacho - TT 224 Q Coupe APX
    Przez elmacho w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-09-2017, 14:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •