Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: MK1 260KM quattro vs Subaru impreza wrx sti prodrive 265KM

  1. #1
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643

    MK1 260KM quattro vs Subaru impreza wrx sti prodrive 265KM

    Chciałem podzielić się z Wami przyjemnym dla mnie kill'em Ostatnio mało jeździłem TT i gdy pojawiła się okazja, żeby trochę podenerwować jedno subaru, nie mogłem tego odpuścić. Lata lecą a ja się nie zmieniam. Dobrze, że nie jechałem z żoną
    Tak naprawdę było tylko jedno starcie z pod świateł, ale myślę, że wynik był jednoznaczny! Tak, to TT była górą! Wystrzeliła jakby miała góra 7 lat a nie 17
    Ok, przeciwnik też nie był młody bo to wersja subaru z lat 2000-2007. Więc tutaj również szanse były wyrównane. Jednak jak wiemy podczas startu zawsze można coś skopać miałem tak nie raz, ale nie tym razem! Subaru wystartowała ułamek przede mną, ale jak TT ruszyła to gdy robiłem przepinkę z 1/2, już byłem przed nim. Z 2/3 miałem ok 10 metrów przewagi i tak już zostało do póki subaru nie odpuściło TT może dużo , chociaż nie myślałem żeby zamykać licznik na zimówkach Okazuje się, że nasze koniki nie są tak słabe jak niektórzy myślą. Dodatkowo haldex z małą modyfikacją zmienia prowadzenie auta diametralnie. Dlatego czy to na drodze, czy na torze przekonałem się, że TT robi robotę i bardzo mi się to podoba

    Pozdrawiam wszystkich TT maniaków

  2. #2
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cieszę się i ja zawsze -- jak wciskam gaz i ten dźwięk wydechu, powietrza, przyśpieszenie. Ja wsiadłem wczoraj na chwilę, śmignąłem z Gliwic do Zabrza, razem kółko ok.25-30km i niestety nie trafiłem na nic do killowania ---aa wróć...jakieś srebrno-niebieskie coś chyba Kia - chciała ale nie zdążyli obrócić za mną

  3. #3
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Chciałem podzielić się z Wami przyjemnym dla mnie kill'em Ostatnio mało jeździłem TT i gdy pojawiła się okazja, żeby trochę podenerwować jedno subaru, nie mogłem tego odpuścić. Lata lecą a ja się nie zmieniam. Dobrze, że nie jechałem z żoną
    Tak naprawdę było tylko jedno starcie z pod świateł, ale myślę, że wynik był jednoznaczny! Tak, to TT była górą! Wystrzeliła jakby miała góra 7 lat a nie 17
    Ok, przeciwnik też nie był młody bo to wersja subaru z lat 2000-2007. Więc tutaj również szanse były wyrównane. Jednak jak wiemy podczas startu zawsze można coś skopać miałem tak nie raz, ale nie tym razem! Subaru wystartowała ułamek przede mną, ale jak TT ruszyła to gdy robiłem przepinkę z 1/2, już byłem przed nim. Z 2/3 miałem ok 10 metrów przewagi i tak już zostało do póki subaru nie odpuściło TT może dużo , chociaż nie myślałem żeby zamykać licznik na zimówkach Okazuje się, że nasze koniki nie są tak słabe jak niektórzy myślą. Dodatkowo haldex z małą modyfikacją zmienia prowadzenie auta diametralnie. Dlatego czy to na drodze, czy na torze przekonałem się, że TT robi robotę i bardzo mi się to podoba

    Pozdrawiam wszystkich TT maniaków
    Grattki kila jaka modyfikacje haldexa masz na mysli?? insert moze??

  4. #4
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Cieszę się i ja zawsze -- jak wciskam gaz i ten dźwięk wydechu, powietrza, przyśpieszenie. Ja wsiadłem wczoraj na chwilę, śmignąłem z Gliwic do Zabrza, razem kółko ok.25-30km i niestety nie trafiłem na nic do killowania ---aa wróć...jakieś srebrno-niebieskie coś chyba Kia - chciała ale nie zdążyli obrócić za mną
    Czarnymi kijankami lubili jeździć tajniacy z policji, kto wie może zmienili kolor

    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Grattki kila jaka modyfikacje haldexa masz na mysli?? insert moze??
    Dzięki tak mam na myśli insert. Niby taki prosty sposób a stabilizuje auto w poślizgu. Wcześniej kontrola poślizgu była znacznie trudniejsza niż teraz. Start zawsze miałem z 4 łap i nie czułem żadnych opóźnień. Najbardziej wkurzało mnie zachowanie auta po odjęciu gazu i jak jeszcze odkleił się tył. Teraz jest znacznie więcej czasu na reakcje, więc gdyby ktoś pytał to szczerze polecam

  5. #5
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Mam, przylozylem sie raz do wymiany ale pokruszyl mi sie segierek, potem segierkow dorwalem chyba z 5szt ale zawsze cos. Niebawem zaloze, slyszalem ze fajny mod, hubi_pl pomogl w nabyciu i rowniez zachwalal wiec musze zebrac tylek w troki

  6. #6
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Dzisiaj miałem również okazje sprawdzić się z Mustangiem V Coupe 4.0V6 212KM. Były dwie próby spod świateł. Obie wygrane dosyć łatwo, ale tutaj też start dał mi znaczą przewagę. Później to tylko oglądanie w lusterku gdzie jest Mustang. Na światłach wymiana informacji o silnikach i drugie starcie. Pan z Mustanga dzielnie walczył

  7. #7
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Super, gratulacje kolejnego killa.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #8

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Kill tym fajniejszy że dla nieświadomych MKI może kojarzyć się z autem dla fryzjerów :P ale to przez chwilę później przychodzi ból dooopy
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  9. #9
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Super, gratulacje kolejnego killa.
    Dzięki powoli się rozkręcam
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Kill tym fajniejszy że dla nieświadomych MKI może kojarzyć się z autem dla fryzjerów :P ale to przez chwilę później przychodzi ból dooopy
    Zgadza się, mało kto stawia na MK1, a później jest zdziwienie. Pamiętam wyjazdy na tor głównie z obsadą subaru. Różnie to bywało. Subaru ma świetny napęd, ale silnik 2.5T jest mocno awaryjny i koszty utrzymania są nieporównywalnie wyższe. Dlatego fajnie jest czasami zrobić niespodziankę TT mimo swojego wieku potrafi zaskoczyć i według mnie jest niedoceniane na rynku wtórnym. Może wpływ na to mają nowsze wersje, taka kolej rzeczy, ale fun z jazdy jest na wysokim poziomie

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No i pięknie, gratuluję









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    No i pięknie, gratuluję

    Pozdrawiam
    Dziękuję mam nadzieję, że w tym roku pośmigam trochę po torach i TT będzie dawać radę

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Moje TT vs Subaru Impreza
    Przez ŁukaszS w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-07-2013, 17:13
  2. Zmiana - Subaru Impreza STI
    Przez Maru w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 14-09-2011, 19:28
  3. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 20:47
  4. Drift Subaru impreza
    Przez enter84 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 20:44
  5. enter84- TT 1.8T quattro 265KM 2000r.
    Przez enter84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 16:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •