Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Wątek: TT 8S White MartinezTK1458

  1. #16
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    Zrobiłem więcej ale macie jakieś ograniczenia na forum więc zmniejszę formaty i dodam dzisiaj
    A fotka pokoleniowa jak najbardziej będzie już nie mogę się doczekać
    Wrzucaj na serwery zewnetrzne i linkuj, np tinypic.com tak aby zdjecie sie pokazywalo w poscie.

    Pzdr
    Hubi

  2. #17
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Super TeTunia )

  3. #18
    Awatar MartinezTK1458
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Biała
    Posty
    117
    Trochę pojeździłem i na trasach i na co dzień więc napisze kilka słów o swoich spostrzeżeniach
    Najpierw plusy :
    1.Spalanie miłe zaskoczenie na trasie Warszawa -Jelenia Góra średnia spalania 8,7l przy nie przekraczaniu 160km/h (większość drogi autostrada )
    2.Prowadzi się świetnie .Po testowałem ją w moich rodzinnych stronach po zakrętach w okolicach Szklarskiej Poręby i Karpacza.Jeździ jak przyklejona
    3.Pozycja za kierownicą fotele ogólnie komfort podroży trzymanie na zakrętach jest ok.Nawet mój syn 140 nie narzekał na podróż na tylnych fotelach
    4.Przyspieszenie robi wrażenie i dźwięk wydechy w opcji ustawień dynamic
    A teraz żeby nie było tak słodko negatywy:
    1.Dźwięk głośników to jakaś kpina dudnią jak stary grundig nic z tym nie da się zrobić żadne ustawienia basów .Głos spikera dudni że nie można tego słuchać może coś jest uszkodzone ale wątpię po prostu wsadzono tam jakiś chłam żeby każdy dokupił Bose. Będę musiał pomyśleć o wymianie tych głośników bo te to porażka.
    2.Druga sprawa która myślę jest powiązana z pierwszą to brzęczenie w konsoli środkowej przy przyspieszaniu gdy auto jest w ustawieniach dynamic.Najprawdopodobniej dźwięk jest podawany przez głośniki żeby spotęgować odczucia a one po prostu tego nie wytrzymują.
    3.Słaba skóra (jeśli to w ogóle skóra) na bocznych fotelach po 1000 km jest tak pozaginana jak bym przejechał z 50 tyś a nie 1 tyś

    To takie moje spostrzeżenia na dziś

  4. #19
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Tak sobie w głowie porównuje do mk2... pomyślałem - ehhh napisze.
    Plusy
    1. Faktycznie, kiedyś miałem w mk2 średnią Radom-Bukowina Tatrzańska 8.6l
    2. Nie mam doświadczeń z jazdy TT w napędzie na jedną oś, ale skoro mówisz że jesteś zachwycony, to super
    3. W mk2 przednie fotele są poprawne, tylna kanapa jest okey dla osób do max. 160cm. Małe dzieci, które nie dostają stopami do podłogi muszą mieć b.mocno wsunięty fotel przedni.
    4. Niestety w TT ani w TTS nie można sterować manualnie wydechem, można tylko w TTRS ( w TTS sterowany jest podciśnieniem ) - w mk3 świetna opcja - brakuje mi tego.
    Negatywy:
    1. Bose w mk2 gra nieźle, nie mogę narzekać - ale np. w A6 bose gra zdecydowanie lepiej.
    2. Nie występuje
    3. Skóra w mk2 ma dokładnie tą samą przypadłość - dobrze zachowane fotele świadczą o tym, iż prawdopodobnie jeździła TT właścicielka o bardzo małej i zgrabnej dupce.
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  5. #20
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,305
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    Dźwięk głośników to jakaś kpina dudnią jak stary grundig nic z tym nie da się zrobić żadne ustawienia basów .Głos spikera dudni że nie można tego słuchać może coś jest uszkodzone ale wątpię po prostu wsadzono tam jakiś chłam żeby każdy dokupił Bose. Będę musiał pomyśleć o wymianie tych głośników bo te to porażka.
    Swego czasu miałem możliwość przetestowania ( tylko godzina ) TT 8S z nagłośnieniem Bang&Olufsen i pomimo zabawy z korekcją, to grało to gorzej, niż zwykłe nagłośnienie w TT 8J. Obstawiam, że niestety wszystkie TT 8S mają kiepskie nagłośnienie.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 27-03-2017 o 16:33
    AUDI nie przestaje się kochać.

  6. #21
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Powiem tak,mialem do wyboru MK3 i MK2 i wybralem dwojke,dlatego ze trojka poza efektem wizualnym niema nic fajnego.A kosztuje ponad 100tys.

  7. #22
    Awatar streetrace
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Phantom
    Posty
    548
    Nie no bez jaj... nie gadajmy że nic fajnego -mk3 to jest świetny wóz
    Cocpit View, wygląd, Drive Select... czy nawet bluetooth audio, system nawigacyjny i interface kierowcy - mk2 przy mk3 to przeżytek. Lampy matrix led... i wiele wiele innych pozornie nie istotnych rzeczy, bez których potem nie potrafisz żyć

    Poza tym - matimati... a sorry - markow chciałeś kupić mk3, a jednak wziąłeś przedliftowe TT bwa? No to rozrzut typu "chciałem Touarega, ale w sumie golf tańszy i fajniejszy"
    Ostatnio edytowane przez streetrace ; 27-03-2017 o 16:27
    Audi TTS.
    The Everyday Sportscar.

  8. #23
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    3.Słaba skóra (jeśli to w ogóle skóra) na bocznych fotelach po 1000 km jest tak pozaginana jak bym przejechał z 50 tyś a nie 1 tyś

    To takie moje spostrzeżenia na dziś
    Niestety ze skórą też nie jest tak kolorowo w palecie Audi, te twardsze z konfiguratora wytrzymują bez specjalnych uszkodzeń do 120.000km, a te miękkie Nappa, Feinnappa marszczą się niemmiłosiernie - przerabiałem to od nowości w TT-RS mk2 i dużo ludzi się skarży na marszczenie skóry. No ale Audi taką lubi dawać. W BMW masz twardsze typy skóry, ale ona w dotyku jest czasami jakby była z naciągniętej plasatikowej plandeki - także coś za coś.


    Skóra w Audi to na pewno jedna z pierwszych rzeczy po której widać ząb czasu na aucie.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 27-03-2017 o 16:44

  9. #24
    Awatar markow
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    wroclaw
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2009
    Kolor
    biel
    Posty
    332
    Tak TT BWA ale full pakiet z automatem z programem od
    COMPSPORT.
    Auto mnie wyniosło okolo 60000 ponad.
    Tak chcialem MK3 nawet ale zalowalem troszke pieniazkow,ale poczekam jak spadnie ponizej 100 i wezme ja,chyba ze znajde bita,ostatnio ogladalem za 80000 ale sprzedawca cos krecił.

    Edytowane przez elmacho:
    Bardzo proszę o powstrzymanie się z ot w tematach innych użytkowników. Swoje sprawy i opisy proszę zamieszczać w stosownym do tego temacie, jeśli takowy istnieje.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 27-03-2017 o 20:16

  10. #25
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Jaka by skóra nie była trzeba o nią dbać, tym bardziej jak jest delikatna. Myć i regularnie nawilżać balsamami

    A autko bardzo fajne, gratuluję. Na jeździe testowej mi się aż tak nie podobało, ale powoli się przyzwyczajam. Myśle, ze będzie tak jak z mk2, najpierw miało niewielu, a potem jak się będą pojawiać w przystępnej cenie z rynku wtórnego to będzie ich i u nas coraz więcej. Nie oszukujmy się, AuTTo jako nowe do tanich nie należy... Szerokosci!


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  11. #26
    Awatar MartinezTK1458
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Biała
    Posty
    117
    Zrobiłem właśnie trasę do berlina i auto podoba mi się niemiłosiernie juz mi nawet te głośniki nie przeszkadzają zresztą jak podłączyłem iPhona i puściłem z niego muzę to nie jest tak źle .
    Super jest opcja wybierania głosowego numerów tel albo adresów w nawigacji działa bardzo fajnie.
    Super opcja utrzymania pasa ruchu przez 30 sekund możesz puścić kierownicę i sam skręca potem piszczy i trzeba łapki na kierownicę położyć
    Niezła opcja to Google Earth i wyszukiwanie stacji benzynowych w pobliżu łącznie z aktualnymi cenami paliw
    Bez obrazy ogólnie uważam że technologicznie Mk2 do Mk3 to jak by porównywać możliwości Atari do PC-ta
    Co do prędkości v-max to udało mi się w Niemczech pojechać bez większego wysiłku 253 km/h ale jest blokada i to tyle

  12. #27
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,305
    Cytat Zamieszczone przez MartinezTK1458 Zobacz posta
    Bez obrazy ogólnie uważam że technologicznie Mk2 do Mk3 to jak by porównywać możliwości Atari do PC-ta
    Chyba miałeś ze słabym PCtem do czynienia.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  13. #28
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Prawdopodobnie masz takie głośniki: https://www.youtube.com/watch?v=CyQfXum-RuI
    Wymiana głośników np. na Audiosystem, tylko wyższą serię niż ta na filmie da Ci namiastkę instrumentów na żywo. Bose,a nie masz co żałować, bo ta firma nie liczy się w świecie audio.

  14. #29
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Chyba miałeś ze słabym PCtem do czynienia.
    Made my day

    Btw jak wrzuca v6 do 8S to sie zastanowie

  15. #30
    Awatar MartinezTK1458
    Dołączył
    Mar 2017
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    330
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Biała
    Posty
    117
    Mocno się zastanowię nad zmianą głośników bo te papierowe do niczego sie nie nadają
    Co do V6 to możesz sie nie doczekać nie te czasy niestety ja tez jestem zwolennikiem takich silników.
    Ale sam wiesz że silnik to nie wszystko w aucie i choć wizualnie MK2 od MK3 nie różni się za wiele to reszta jest zupełnie z innej bajki

Podobne wątki

  1. Audi A4 B5 1.8TQ + FP WHITE
    Przez CoLo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 09:43
  2. MK1 [8N] Witam, White się kłania.
    Przez White w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 22:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •