Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: BlackBaggedTT

  1. #16
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Niestety AcidTT z oryginalnego mocowania i telefonu został tylko ten pałąk srebrny przykręcony koło fotela... Ale do niego dokręcone jest jakieś uniwersalne mocowanie i śmiga..

  2. #17
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cieszę się że fura została w klubie i gratuluję zakupu







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #18
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Zima była, minęła, przyszła wiosna, a większość z was zapewne myśli, że razem z Czarną zapadliśmy w zimowy sen... :P
    Otóż nie!!!
    Dzieje się!!!
    Pomalutku, ale się dzieje, nie ma co się spieszyć z modami, lepiej żeby wszystko wyszło jak należy, a jedyny deadline jak na razie to zlot, więc czasu jeszcze trochę jest...
    Jak dowiem się jakiś konkretów lub dostanę jakieś zdjęcia to na pewno się z wami podzielę..

    Jak na razie udało się tylko wrócić do pracy po ponad miesięcznej przerwie, a przestawienie się na tryb "PRACUJ" po takim czasie wcale nie jest łatwe i uruchomić drugie autko w którym niestety wymagany był przeszczep serca..
    Dla ciekawskich zdjęcie na awaryjnych kółkach i jeszcze bez poszerzeń...

  4. #19
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Kriychu Zobacz posta
    Zima była, minęła, przyszła wiosna, a większość z was zapewne myśli, że razem z Czarną zapadliśmy w zimowy sen... :P
    Otóż nie!!!
    Dzieje się!!!
    Pomalutku, ale się dzieje, nie ma co się spieszyć z modami, lepiej żeby wszystko wyszło jak należy, a jedyny deadline jak na razie to zlot, więc czasu jeszcze trochę jest...
    Jak dowiem się jakiś konkretów lub dostanę jakieś zdjęcia to na pewno się z wami podzielę..

    Jak na razie udało się tylko wrócić do pracy po ponad miesięcznej przerwie, a przestawienie się na tryb "PRACUJ" po takim czasie wcale nie jest łatwe i uruchomić drugie autko w którym niestety wymagany był przeszczep serca..
    Dla ciekawskich zdjęcie na awaryjnych kółkach i jeszcze bez poszerzeń...
    Piekny zolty kolor, felgi bomba

  5. #20
    Awatar haszczu
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    198
    Oo.. Siema ;D składaj czarnule i wpadam zobaczyc jak sie bedzie teraz odpychac.. Pozdro ;D

  6. #21
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez haszczu Zobacz posta
    Oo.. Siema ;D składaj czarnule i wpadam zobaczyc jak sie bedzie teraz odpychac.. Pozdro ;D
    Żaden problem... Ogólnie już śmiga... Zostały do włożenia większe wtryski i strojenie... We wrześniu są w Katowicach i okolicy 2 imprezy na których chciałbym się pojawić jeśli wszystko dobrze pójdzie, więc nawet nie będziesz musiał daleko jeździć... :P

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    No i stało się...
    Na szczęście nic poważnego... Sprzęgło nie wytrzymało i postanowiło się pożegnać , więc trzeba będzie wsadzić coś mocniejszego...
    Za jakiś czas planuje strojenie, żeby już zakończyć pewien etap modów na chwilę co pewnie skończy się jakimś wykresem z hamowni... oczywiście się nim pochwalę, bo sam jestem bardzo ciekawy co z tego wszystkiego wyjdzie... :P

    Później wrzucę jakieś fotki, bo chwilowo mam z tym problem.. Hmmm...

  7. #22

    Dołączył
    Jul 2013
    Płeć
    Skąd
    Jelenia Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Aviator
    Posty
    33
    W pierwszym poście nie działają już zdjęcia. Z tego co widzę po avatarze, kojarzę samochód, ale mimo wszystko świeższe fotki by się przydały

  8. #23
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Kriychu zobaczymy co u nas wyjdzie, prawie identyczny mamy setup

  9. #24
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Kriychu zobaczymy co u nas wyjdzie, prawie identyczny mamy setup
    Też jestem ciekaw... Na strojenie chyba pojadę bezpośrednio do Gregor10, od razu by się zakręciło rolkami trochę i było wiadomo co tam wypluje Czarnulka.. Jakby udało się to jakoś w okolicach któregoś weekendu to można by zrobić jakiegoś spocika...
    A Ty już masz ogarnięte wszystko i po strojeniu czy jeszcze Ci zostało coś do zrobienia?? :P
    Ja oczywiście teraz muszę zacząć zabawę ze sprzęgłem w pierwszej kolejności... xD Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek po zrzuceniu skrzyni...

  10. #25
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Turbo się wysrało, jest u znachora. Do gregora też pojadę. Spocik jak najbardziej, do Warszawy daleko nie mam
    Masz pomysł na sprzęgło? Jednomasa czy dwumasa (wzmocniona)?

  11. #26
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Turbo się wysrało, jest u znachora. Do gregora też pojadę. Spocik jak najbardziej, do Warszawy daleko nie mam
    Masz pomysł na sprzęgło? Jednomasa czy dwumasa (wzmocniona)?
    O masz Ci los... Jaki powód?? Rozebrałeś już?
    Myślałem nad jednomasą, zawsze jeden nietani element mniej do wymiany, ale z tego co się naczytałem na forum to podobno skrzynie 6b nie przepadają za tym...Jak to jest faktycznie to nie wiem...Więc chyba raczej zostanie dwumas + sprzęgło kevlar, spiek to będzie chyba przesada przy tym setupie... Marzyło by mi się pewne sprzęgło z dociskiem, ale cena powala, 9684zl... Piękne jest, aż szkoda by było ukrywać je w skrzyni... xD Sprzęgiełko
    Ostatnio edytowane przez Kriychu ; 15-07-2017 o 04:31

  12. #27
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Turbo przytarte, olej puszczało na wydech, ponoć mam coś z ciśnieniem oleju... (nie będę się bawił w sprawdzanie, idzie nowa pompa) i do sprawdzenia przewody olejowe, czy coś nie podlazło. Od od prawie 2 tygodni w naprawie.
    Dwumas + sprzęgło kevlar pewnie będzie OK, chyba że planujesz większy Nm na innej turbinie

  13. #28
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Turbo przytarte, olej puszczało na wydech, ponoć mam coś z ciśnieniem oleju... (nie będę się bawił w sprawdzanie, idzie nowa pompa) i do sprawdzenia przewody olejowe, czy coś nie podlazło. Od od prawie 2 tygodni w naprawie.
    Dwumas + sprzęgło kevlar pewnie będzie OK, chyba że planujesz większy Nm na innej turbinie
    To może od razu na przyszłość zamontuj sobie czujnik ciśnienia?? Ja też o tym myślę, lepiej wiedzieć wcześniej jak coś zacznie się dziać, a nie już po fakcie...Zawsze jest szansa, że uratuje się różne inne elementy...

  14. #29
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Turbo przytarte, olej puszczało na wydech, ponoć mam coś z ciśnieniem oleju... (nie będę się bawił w sprawdzanie, idzie nowa pompa) i do sprawdzenia przewody olejowe, czy coś nie podlazło. Od od prawie 2 tygodni w naprawie.
    Dwumas + sprzęgło kevlar pewnie będzie OK, chyba że planujesz większy Nm na innej turbinie
    Turbo jest juz gotowe tylko musimy sie na pw zgadac aby ja wyslac do Ciebie.

    Co co do sprzegla to mam tez na sprzedanie sachs racing z lekkim kolem jednomasowym. Producent podaje 530nm wiec bedziesz mial ze 100nm zapasu.

  15. #30
    Awatar Kriychu
    Dołączył
    Nov 2016
    Płeć
    Skąd
    Wwa-Ząbki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    3xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czaaaarny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Turbo jest juz gotowe tylko musimy sie na pw zgadac aby ja wyslac do Ciebie.

    Co co do sprzegla to mam tez na sprzedanie sachs racing z lekkim kolem jednomasowym. Producent podaje 530nm wiec bedziesz mial ze 100nm zapasu.
    Spoczko ten link który podawałem to tak jako ciekawostka.. nie planuje lecieć nawet w okolice 1000nm, a co dopiero pod 1300nm... XD mogłoby być ciężko przemieszczać się po W-wa... Aczkolwiek wygląda cudnie..

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] BlackBaggedTT
    Przez Kriychu w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-03-2017, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •