Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Wątek: (Marko w-wa) czarne 225q

  1. #121
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    No Panie Marko wygląda to "przegustownie"

  2. #122

    Dołączył
    Aug 2018
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    2.5T
    KM
    180
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    1
    Wow, ale pięknie ci to wyszlo LApmy jak nowe z wlozeniem nie wielkiego wkladu finansowego Podziwiam Ja nie mam cierpliwosci, ostatnio oddalem do www.klubtt.pl i zrobili mi super robote jednak satysfakcji juz nie ma tej samej co zrobic samemu
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 20-08-2018 o 20:30

  3. #123
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta

    Uuu ... Pięknie to wygląda ! Teraz jak mafia

  4. #124
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Dzięki chlopaki. Wygląd wygladem, ale teraz przynajmniej sie tak nie nagrzewa w słońcu. Klimka ma troszke mniej roboty bo wcześniej wiatrak piłował dość ostro, a na chwilę obecną chodzi tylko tylko i cały czas jest przyjemny chłodek w kabinie.

  5. #125
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Nie boisz się o zabranie dowodu lub zdzieranie foli przy kontroli ? Na pewno do tego dojdzie jak tylko ktoś Cie zatrzyma.

  6. #126
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Nie boisz się o zabranie dowodu lub zdzieranie foli przy kontroli ? Na pewno do tego dojdzie jak tylko ktoś Cie zatrzyma.
    Może masz i rację, jestem na to przygotowany na wszelki wypadek mam przy sobie nożyk do usuwania folii (dwie minuty roboty). Co do kosztów to też żadna strata ponieważ montaż jeśli chodzi o boki obie strony kosztuje mnie ok.20 zł na bardzo dobrej jakościowo folii, także ciężko było sobie odmówić.

  7. #127
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Niby to tylko pierdoły, ale skoro już jest wątek na temat autka to coś dopiszę. Niestety nic konkretnego się nie dzieje i księżniczka więcej stoi niż jeździ, lecz płyny czasem trzeba zmienić. Przebieg auta na dzień dzisiejszy wygląda następująco, co oznacza że od ostatniej wymiany oleju dama zrobiła 7615 km. Szkoda tylko że trwało to aż 15-cie miesięcy, ale niestety nie miałem możliwości wymienić go wcześniej.



    Do tej pory cały czas lałem ,,mobil 5w50'' lecz tym razem postanowiłem to zmienić, i za namową mego mechanika przeszedłem na coś takiego. Ciekaw jestem waszych opinii na jego temat, bo znając życie zaraz będzie ,,a czemu nie x-cess 8100'' tak wyszło i już.



    Podczas oględzin okazało się że wymiany wymaga również uszczelka chłodniczki oleju która to już zaczęła sobie troszkę posikiwać.



    Ale żeby nie było za kolorowo, to niestety przy ostatnich śnieżnych pojeżdżawkach uśmierciłem przeguby. Słychać było podczas skrętu bardzo słabe ale jedna stuki, i tak żeby się nie pogłębiło postanowiłem je wymienić. Do tego doszły jeszcze osłony wewnętrznego przegubu bo słabo wyglądają.




  8. #128
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    O ciekawy olej, "Dżapan" powiadasz coś Ty tam robił że te przeguby uśmierciłeś? nie zmienia to faktu że bardzo mnie cieszy jak widzę gdy ktoś dba o auta, "coś delikatnie stukało = wymiana na nowe" a nie że "a to jak jedzie to znaczy że działa i nie ważne, najwyżej dam głośniej muzykę..."


    ... a potem by było...




  9. #129

    Dołączył
    May 2018
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    LY7W
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Dawno nic nie dodawałem w swoim wątku, ale niestety fundusze i czas (to znaczy jego brak) nie pozwalają na jakiekolwiek modzenie autka więc i nie ma zbytnio czego pisać. Natomiast żeby nie było że kompletna cisza nastała, postanowiłem w ramach walki z niedzielną nudą troszkę popracować przy czarnuli i tym sposobem mogę choć troszkę zaktualizować wątek. Tak więc od dziś czarnula jest bardziej incognito... ma teraz wszystkie szybki czarne. A i felga troszkę odmłodniała dzięki paście do chromu.











    Fajnie wygląda fela na tych dystansach chyba i u mnie takie wpadna bo calkiem inaczej autko sie prezentuje No i dokładka robi robote, też myślałem żeby zamontować u siebie dużo z tym roboty?

    I gdzie można dostać takie naklejki co masz na bocznych szybach?

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  10. #130
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Jeśli chodzi o dokładkę to max 2godz. roboty i masz na aucie, co do naklejek nie mam pojęcia kto teraz takie robi.

Podobne wątki

  1. Czarne TT wojtasu
    Przez wojtasu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 20:08
  2. 3,2 8j czarne
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 13:32
  3. Małe czarne COŚ
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •