Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 130

Wątek: (Marko w-wa) czarne 225q

  1. #46
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez ferben Zobacz posta
    Jak Ci się jeździ na tych dunlopach? Sam mam rt2 i wydają mi się, że pływają przy większej prędkości. Ciśnienie 2.4/2.2 rozmiar 225/45 17
    Jak narazie nic takiego nie zaobserwowałem, a wolno się raczej nie poruszam. W porównaniu do poprzednich Chińczyków to i tak dzień do nocy.
    Może czas na przegląd zawieszenia i geometrii, jeśli dawno tego nie robiłeś?

  2. #47

    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    36
    Wymieniłem 2 tygodnie temu hamulce i przy okazji zawieszenie było sprawdzane także wszystko ok, geometria też ustawiona bo były wymieniane sprężyny parę miesięcy temu. Może to tylko moje wrażenie.

  3. #48
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Nadeszła kolejna pracowita sobota!
    Jako że nasze lampy dość często nie wyglądają tak jak byśmy tego chcieli, postanowiłem się za to zabrać. Stare lampy miałem niestety ze spękanymi kloszami przez co non stop parowały, do środka dostał się brud i nie najlepiej się prezentowały. Do tego wszystkiego padnięty był jeden silniczek od regulacji, więc postanowiłem szukać dawcy. Dość długo to trwało gdyż nie chciałem idealnych lamp za kosmiczną kase, zainspirowany tym filmikiem https://youtu.be/03y0GGTdLw4 stwierdziłem że zrobię tak samo. Niestety lampy z Matiza to nie to samo co TT.
    Jak wszyscy wiedzą mają na sobie jakąś powłoke, która niestety trzeba usunąć w całości, co oczywiście wydłuża czas przygotowania, w innym przypadku po polakierowaniu zostaną smugi (niestety sam tego doświadczyłem w jednym miejscu), ale cóż następnym razem bardziej się przyłoże.
    I tak poglądowo oczywiście kilka fotek. W rzeczywistości wygląda to naprawdę bardzo dobrze!




    Tak wygląda klosz po szlifowaniu końcowym i w takim stanie go lakierowałem. Sam się dziwiłem podczas nakładania lakieru że robi się naprawdę szklisty i przejrzysty.




    To zdjęcie przedstawia klosze chwilę po wyschnięciu lakieru. Niestety lakierując sprayem nie mamy możliwości dorobić rzadszego lakieru, więc żeby efekt był zadowalający trzeba je niestety polerować. Ale to jedna z przyjemniejszych rzeczy podczas całej pracy.









    A tak wygląda efekt końcowy. Gazetki pod spodem włożone celowo, aby można było lepiej ocenić przejrzystość. Niestety zdjęcia robione telefonem nie oddają 100% efektu. W rzeczywistości jest o niebo lepiej.
    Po złożeniu i zamontowaniu lamp na furce, zrobię konkretne foty i wrzucę do oceny.
    Tak czy siak polecam ten zabieg każdemu kto ma problem z kloszami!!!
    Zapomniał bym o najważniejszym, do lakierowania użyłem lakieru od Motipa 2k.
    Ostatnio edytowane przez Marko w-wa ; 12-04-2017 o 16:13

  4. #49
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Wyglada na to, że uzyskałeś bardzo dobry efekt. Osobiście nie malowanym powierzchni,która jest jeszcze matowa. Klar ma zabezpieczać tylko przed żółknięciem i degradacją klosza, z którego zdarta została powłoka ochronna. Niemniej efekt zacny.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  5. #50
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez FockeWulf Zobacz posta
    Wyglada na to, że uzyskałeś bardzo dobry efekt. Osobiście nie malowanym powierzchni,która jest jeszcze matowa. Klar ma zabezpieczać tylko przed żółknięciem i degradacją klosza, z którego zdarta została powłoka ochronna. Niemniej efekt zacny.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Dzięki za rady. Pamiętaj tylko że nie należy lakierować polerowanych elementów, gdyż lakier nie ma wtedy żadnej przyczepności i prędzej czy później poprostu pozchodzi! Zanim wykonałem ten zabieg uwierz że zasięgnąłem języka u kilku fachowców, jak i godzinami naczytałem się setek wątków odnośnie takiej operacji.

  6. #51
    Awatar FockeWulf
    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    160
    Rocznik
    2009
    Kolor
    Biały
    Posty
    209
    Co racja to racja daj znać jak się będą spisywać w trasie.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  7. #52
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Taki oto gadżecik przykleił się w dniu dzisiejszym, do dupki mojej czarnulki



    Walki troszkę było, ale suma sumarum wyszło całkiem nieźle.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    W dniu wczorajszym zafundowałem małe spa czarnulce, co by z koszyczkiem bez wstydu pod kościół podjechać, i oto co mi wyszło!



















    D..a ze mnie nie fotograf, jak patrzę na zdjęcia to nie powalają, a na żywo wzroku nie mogę oderwać tak mi się podoba!
    Problem jakości zdjęć jest niestety po stronie fotosika który to na darmowym koncie strasznie tnie ich rozmiar, stąd efekt na zdjęciach nijak się ma do rzeczywistości!
    Ostatnio edytowane przez Marko w-wa ; 15-04-2017 o 15:02

  8. #53
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Swieci sie jak psu ..... . Dla mnie bomba

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

  9. #54
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez omerta Zobacz posta
    Swieci sie jak psu ..... . Dla mnie bomba

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Uwierz że zdjęcia tego nie oddają, tak jak pisałem wcześniej fotosik ucina zdjęcie do 1.5 Mb.
    Chyba trzeba wykupić pakiet premium

  10. #55
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ja wierzę, czarny jest wdzięczny jak się o niego zadba. Po ponad dekadzie posiadania też mi się zdarza gapić na świeżo wywoskowaną TT










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #56
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    No toż to fantastico kolego rewelacja serio jak dla mnie elegancko ... też się muszę kiedyś za te lampy zabrać ale mam ksenony i się troche boję "pieczenia" bo nie wiem czy da się z nich wszystko zdemontować :/

  12. #57
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No toż to fantastico kolego rewelacja serio jak dla mnie elegancko ... też się muszę kiedyś za te lampy zabrać ale mam ksenony i się troche boję "pieczenia" bo nie wiem czy da się z nich wszystko zdemontować :/
    Kanapa nie ma się czego bać, ja też mam xenony. Za rozklejenie lamp zabrałem się przy pomocy opalarki, troszkę cierpliwości potrzeba ale idzie pięknie. Obyś nie szarpał na siłę!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Taki mały modzik wpadł w sobotę! Nie mogłem już patrzeć na ten świecący znaczek, więc postanowiłem okleić go folia aby ewentualnie można było bezinwazyjnie wrucić do oryginału. Jeszcze podczas składania lamp wpadną ciemne kierunki i będzie cacy.





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolejna tajemnicza paczuszka przyszła od kolegi ,,Michał26".
    Dobrze niedobrze tego nie wiem do końca, lecz po jakimś czasie trzeba wymienić co nie co, aby niunia chodziła jak należy.






    Po wymianie przepływomierza​ widać poprawe zarówno w logach jak i pod nogą, natomiast n75 czeka na lepsze czasy bo okazało się że stary 6-miesięczny okazał się jeszcze zdrowy.

  13. #58
    Awatar BelfegorTT
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    XxxxX
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    787
    ogólnie zauważyłem taką zależność że jak zaczyna szwankować n75 to walę w niego jakiś środek penetrujący np. WD40 i odstawiam na półkę na noc, rano po wrzuceniu pod maskę zaczyna znów żyć

  14. #59
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Nie zmarnowałeś soboty. Wygląd teraz bardziej rasowy.

  15. #60
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
    Kanapa nie ma się czego bać, ja też mam xenony. Za rozklejenie lamp zabrałem się przy pomocy opalarki, troszkę cierpliwości potrzeba ale idzie pięknie. Obyś nie szarpał na siłę!

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Taki mały modzik wpadł w sobotę! Nie mogłem już patrzeć na ten świecący znaczek, więc postanowiłem okleić go folia aby ewentualnie można było bezinwazyjnie wrucić do oryginału. Jeszcze podczas składania lamp wpadną ciemne kierunki i będzie cacy.





    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kolejna tajemnicza paczuszka przyszła od kolegi ,,Michał26".
    Dobrze niedobrze tego nie wiem do końca, lecz po jakimś czasie trzeba wymienić co nie co, aby niunia chodziła jak należy.






    Po wymianie przepływomierza​ widać poprawe zarówno w logach jak i pod nogą, natomiast n75 czeka na lepsze czasy bo okazało się że stary 6-miesięczny okazał się jeszcze zdrowy.
    cieszę się, że odzyskał moc nowy przepływomierz na pewno nie zaszkodzi

Podobne wątki

  1. Czarne TT wojtasu
    Przez wojtasu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 20:08
  2. 3,2 8j czarne
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 13:32
  3. Małe czarne COŚ
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •