Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 130

Wątek: (Marko w-wa) czarne 225q

  1. #16
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Bardzo ładnie się prezentuje. Widać, że trafiła na prawdziwego fana marki. Parabole w TT poza konkurencją! Szkoda, że firma nie poszła w ślady Alfy GT z czerwonymi skórami - efekt fantastyczny, bo wszystko czarne, trochę za ponuro.
    Dzięki Leszku.
    Co do fana marki to bym nie przesadzał, fakt zakochałem się w niej i tu nie ma wątpliwości. W ten sposób podchodziłem do każdego autka jakie posiadałem do tej pory, a fakt że moje dzieci są już dorosłe pozwolił mi na to aby w końcu kupić sobie zabaweczkę przy której będę mógł miło spędzić czas, a ona mi się tym samym odwdzięczy. Grunt to świadomy wybór i już nie jeden na forum wspominał święte słowa jak się dba tak się ma!

    A czerwone skóry były dostępne w wersji s-line.

    Cytat Zamieszczone przez xen Zobacz posta
    trudno było rozłożyć tapicerkę pod wygłuszenie? potrzebne są jakieś specjalne narzędzia czy zestaw torx'ów wystarczy?
    zdejmowałem tylko boczki drzwiowe kiedyś i to nie było jakoś dramatycznie skomplikowane. też chodzi mi po głowie zrobienie takiego wygłuszenia i przy okazji wypranie wykładziny



    czerwone skóry były dostępne w TT 8N (nie wiem tylko, czy nie była to jakaś limitowana edycja w stylu Le Mans Edition i kombinacja czarny lakier + czerwone skóry była dostępna)
    Nie wiem jakie masz doświadczenie dotychczasowe ale jak dla mnie to najbardziej intuicyjny samochód jaki rozbierałem. Co do narzędzi w zupełności wystarczą te najbardziej popularne które prawie każdy posiada.

    To może mała kontynuacja tematu ?
    Jako że dotychczasowe awarie zostały zażegnane, a pogoda dopisywała stwierdziłem że może by tak coś dla poprawy wyglądu. No i proszę kochanka doczekała się małych dystansów.



    Przód 17mm. natomiast tył 25mm. Oto efekt końcowy który niestety po wyjechania na ulice okazał się katastrofą , a dlaczego to opiszę po wrzuceniu fotek .
    Zdjęcia z przed zabiegu aby dokładnie było widać jego efekt.









    I godzinkę później autko wyglądało już jak żaba !













    To teraz może opiszę na czym polegała ta masakra .
    Po wyjechania okazało się że podczas przyspieszania cały tył ze względu na baloniaste opony i sprężyny w niezbyt dobrym stanie obciera o nadkola wydając z siebie dźwięki które były nie do zniesienia. Załamany wróciłem do domu i niestety chciał nie chciał trzeba było myśleć dalej. Z pomocą przyszły gumy dystansowe pomiędzy zwoje sprężyny, wiem wiem nie dopuszczalne ale musiałem się jakoś ratować chodź na chwilkę (mam nadzieję że mi wybaczycie ).

    Co by nie zwlekać dalej jak to było do tej pory, wrzucę jeszcze parę fotek z jesiennej scenerii.















    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-03-2017 o 20:59

  2. #17
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bardzo ladne, zadbane auttko. Fajnie, ze tt trafia wciaz w rece pasjonatow z dobrym gustem widac, ze jestes jednym z tych co sie ogladaja za autem po zamknieciu na parkingu oby tak dalej! pozdrawiam!

  3. #18
    Awatar Boziu69
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebny
    Posty
    10
    Navi w TT 8 N ? To było montowane przez Audi czy jakaś przeróbka ,bo nigdy się z tym nie spotkałem

  4. #19
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Bylo montowane. Opcja.

  5. #20
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Piszesz, że wytłumiałeś drzwi. Ja też to robiłem i mam pytanie, czy po ponownym przykręceniu boczków nie trzeszczą Ci przy głośnym graniu? Niby jest bardzo proste zdjęcie i założenie ich z powrotem, nic nie połamałem, te silikony do łączników na swoim miejscu, a przy niskim basie cały boczek drży i trzeszczy. Przy oryginalnych głośnikach było ok. ale teraz mam nowe z niskim zejściem basu i nawet drży górna listwa boczku przy szybie. Robiłeś coś w kierunku, żeby to wytłumić?

  6. #21
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Piszesz, że wytłumiałeś drzwi. Ja też to robiłem i mam pytanie, czy po ponownym przykręceniu boczków nie trzeszczą Ci przy głośnym graniu? Niby jest bardzo proste zdjęcie i założenie ich z powrotem, nic nie połamałem, te silikony do łączników na swoim miejscu, a przy niskim basie cały boczek drży i trzeszczy. Przy oryginalnych głośnikach było ok. ale teraz mam nowe z niskim zejściem basu i nawet drży górna listwa boczku przy szybie. Robiłeś coś w kierunku, żeby to wytłumić?
    Leszku u mnie jest jeszcze fabryczne audio więc jest wszystko ok.


    A nowe głośniki wkladałeś w fabryczne miejsca, czy masz zastosowane jakieś nowe rozwiązanie .
    Chodzi o to że fabryczne miejsce nie jest zbyt dobre bo głośnik nie ma stabilnego podparcia i co byś nie robił ma prawo rezonować .
    Mam tylko nadzieję że boczek drzwi również masz wyklejony matą?

    Cytat Zamieszczone przez Boziu69 Zobacz posta
    Navi w TT 8 N? To było montowane przez Audi czy jakaś przeróbka, bo nigdy się z tym nie spotkałem
    Specjalnie dla ciebie, abyś wiedział jak wygląda i co wchodzi w skład zestawu navi w tt 8n szybka sesyjka.









    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-03-2017 o 21:01

  7. #22
    Awatar Leszek
    Dołączył
    Aug 2016
    Płeć
    Skąd
    Starachowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    246
    Boczek jest wyklejony. Głośniki niestety w miejsce starych. Drży strona zewnętrzna i gdy się ją dociska, nie hałasuje. Chyba trzeba rozebrać boczek na elementy i posklejać jakimś klejem do połączeń elastycznych. Fajnie się słucha starych nagrań, dobrze zrealizowanych. Wtedy stopę perkusji czuć na klacie i nie ma to nic wspólnego z buczeniem suba. Na pewno wiesz, o co chodzi.

  8. #23
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Boczek jest wyklejony. Głośniki niestety w miejsce starych. Drży strona zewnętrzna i gdy się ją dociska, nie hałasuje. Chyba trzeba rozebrać boczek na elementy i posklejać jakimś klejem do połączeń elastycznych. Fajnie się słucha starych nagrań, dobrze zrealizowanych. Wtedy stopę perkusji czuć na klacie i nie ma to nic wspólnego z buczeniem suba. Na pewno wiesz, o co chodzi.
    I tu jest pies pogrzebany .
    Niestety żeby zrobić coś konkretnego trzeba pomyśleć nad dobrym montażem głośnika do konstrukcji drzwi .
    Wiem że nie jest to takie hop siup lecz chyba jedyne rozsądne rozwiązanie .

  9. #24
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Kurde. Panowie, jak fajnie jest poczytac posty ludzi ktorzy robia "muze" pod ROCK. To jest mega roznica miedzy lupanka a rockiem kazdy setup ala rock zniesie lupanke ale NIE odwrotnie heh

    Jak ktos mi napisze ze ma muze na wszystkie czestotliwosci to z checia "przygarne" techniczne dane setupu
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 13-03-2017 o 00:04

  10. #25
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluję fury i frajdy jaką Ci sprawia, podoba mi się Twoje podejście jak i szczegółowe opisy z wieloma fotkami, tylko tak dalej..
    Czekamy na kolejne aktualizacje tematu..

    Nie wiem czy już uporałeś się z tym problemem obcierania tylnych kół ale jeśli nie to proponowałbym zbadać stan tylnych amortyzatorów, takie dystanse to dość popularny mod a nie pamiętam aby ktoś miał podobny problem. Jest to możliwe jeśli tylne amory byłyby padnięte i główna robota spoczywała by na sprężynach..








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #26
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Sprezyny tez warto sprawdzic

    Doslownie dwa dni temu robilem u siebie klocki na tyle i zakladalem dystanse x4.. okazalo sie ze mialem peknieta sprezyne tylna, poltora zwoju, nic nie obcieralo wprawdzie ani nie bylo nic czuc ale opone juz pobieralo od wewnatrz.

    Kupilem uzywke poniewaz planuje wymienic zawias, spotkalem sie z opinia, ze podobno w TT sprezyny nie naleza do najtrwalszych. Tu na forum nie slychac zeby pekaly wiec sie zdziwilem i do serca sobie tego nie wzialem ale fakt faktem ze juz dwa razy sprezyne robilem w TT..

  12. #27
    Awatar mlody_mk2
    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    3city
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    487
    U mnie po historii w ASO też tylne springi były wymieniane, więc coś w tym jest

  13. #28
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Witam was ponownie!
    Aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z problemem obcierania opon o nadkola, postanowiłem zrobić małą aktualizacje.

    Zakup autka był jak najbardziej świadomy. Wiedziałem że utrzymanie tak leciwego autka będzie wymagające i nieraz kosztowne, ale w końcu każda kochanka jest kosztowna.
    Tak więc do rzeczy.
    Kilka pytań , telefonów i po paru dniach pojawiła się w domu taka oto paczuszka






    W ten oto sposób po dwóch dniach kochanka zrobiła się troszkę niższa, sztywniejsza i zaczęła się nareszcie dobrze prowadzić.

    Żeby jednak nie było tak kolorowo, przy wymianie okazało się że gumy przegubów też nie mają się najlepiej. Były już poparciałe tak więc znów telefon do przyjaciela i są!



    Wspominałem w pierwszym poście swego wątku o podrapanych i niezbyt dobrze prezentujących się felgach.
    Patrząc na to że jesienne wieczory są dość nudne, postanowiłem je sobie troszkę urozmaicić.
    Pomyślałem, a co mam kilka pędzelków, puszkę białej farby została po ostatnim malowaniu .
    Pomaluje troszkę, zawsze będzie lepiej niż jest.
    Cala operacja zajęła mi co prawda kilka wieczorów, lecz jak wiecie satysfakcja z wykonanej samemu pracy jest mega.
    Przynajmniej ja tak mam, a patrząc na to że to zimowe koła więc stwierdziłem zawsze to lepsze niż stalowki!

    A efekty prac oceńcie sami!









    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 13-03-2017 o 20:31

  14. #29
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Białe zimówki... Ciekawy koncept Moźe nie do końca w moim guście ale wygląda oryginalnie










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #30
    Awatar omerta
    Dołączył
    Apr 2015
    Płeć
    Skąd
    L 78H
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ---
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blu
    Posty
    702
    Eibachy w pudelku po butach - hehe nic nie poradzę, tak wyglada

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Czarne TT wojtasu
    Przez wojtasu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 20:08
  2. 3,2 8j czarne
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 13:32
  3. Małe czarne COŚ
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •