Pokaż wyniki od 1 do 15 z 130

Wątek: (Marko w-wa) czarne 225q

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Marko w-wa
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    265
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarna
    Posty
    745
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Bardzo ładnie się prezentuje. Widać, że trafiła na prawdziwego fana marki. Parabole w TT poza konkurencją! Szkoda, że firma nie poszła w ślady Alfy GT z czerwonymi skórami - efekt fantastyczny, bo wszystko czarne, trochę za ponuro.
    Dzięki Leszku.
    Co do fana marki to bym nie przesadzał, fakt zakochałem się w niej i tu nie ma wątpliwości. W ten sposób podchodziłem do każdego autka jakie posiadałem do tej pory, a fakt że moje dzieci są już dorosłe pozwolił mi na to aby w końcu kupić sobie zabaweczkę przy której będę mógł miło spędzić czas, a ona mi się tym samym odwdzięczy. Grunt to świadomy wybór i już nie jeden na forum wspominał święte słowa jak się dba tak się ma!

    A czerwone skóry były dostępne w wersji s-line.

    Cytat Zamieszczone przez xen Zobacz posta
    trudno było rozłożyć tapicerkę pod wygłuszenie? potrzebne są jakieś specjalne narzędzia czy zestaw torx'ów wystarczy?
    zdejmowałem tylko boczki drzwiowe kiedyś i to nie było jakoś dramatycznie skomplikowane. też chodzi mi po głowie zrobienie takiego wygłuszenia i przy okazji wypranie wykładziny



    czerwone skóry były dostępne w TT 8N (nie wiem tylko, czy nie była to jakaś limitowana edycja w stylu Le Mans Edition i kombinacja czarny lakier + czerwone skóry była dostępna)
    Nie wiem jakie masz doświadczenie dotychczasowe ale jak dla mnie to najbardziej intuicyjny samochód jaki rozbierałem. Co do narzędzi w zupełności wystarczą te najbardziej popularne które prawie każdy posiada.

    To może mała kontynuacja tematu ?
    Jako że dotychczasowe awarie zostały zażegnane, a pogoda dopisywała stwierdziłem że może by tak coś dla poprawy wyglądu. No i proszę kochanka doczekała się małych dystansów.



    Przód 17mm. natomiast tył 25mm. Oto efekt końcowy który niestety po wyjechania na ulice okazał się katastrofą , a dlaczego to opiszę po wrzuceniu fotek .
    Zdjęcia z przed zabiegu aby dokładnie było widać jego efekt.









    I godzinkę później autko wyglądało już jak żaba !













    To teraz może opiszę na czym polegała ta masakra .
    Po wyjechania okazało się że podczas przyspieszania cały tył ze względu na baloniaste opony i sprężyny w niezbyt dobrym stanie obciera o nadkola wydając z siebie dźwięki które były nie do zniesienia. Załamany wróciłem do domu i niestety chciał nie chciał trzeba było myśleć dalej. Z pomocą przyszły gumy dystansowe pomiędzy zwoje sprężyny, wiem wiem nie dopuszczalne ale musiałem się jakoś ratować chodź na chwilkę (mam nadzieję że mi wybaczycie ).

    Co by nie zwlekać dalej jak to było do tej pory, wrzucę jeszcze parę fotek z jesiennej scenerii.















    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 12-03-2017 o 20:59

Podobne wątki

  1. Czarne TT wojtasu
    Przez wojtasu w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2017, 20:08
  2. 3,2 8j czarne
    Przez jerrys41 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 06-12-2015, 13:32
  3. Małe czarne COŚ
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2010, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •