U mnie 17-tki, ale powiem że jestem miło zaskoczony.
Zobaczymy jak długo?

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

No i się doczekałem, wystarczyło kilka dni aby Paweł wraz z Gregorem dokończyli dzieła (taka wisienka na torcie)
Wszystkie dotychczasowe mody prowadziły do jednego. Czarnulka miała się troszke lepiej odpychać niż do tej pory, bo jak wiadomo wersja 225 KM zostawia wiele do życzenia. I tak od kilku dni jest parę kucyków więcej!
To co udało się zrobić naszemu forumowemu magikowi. Oczywiście na moje życzenie, miało być poprostu bezpiecznie!



Być może stwierdzicie że to nie wiele, lecz droga z Płońska do Warszawy wyglądała zupełnie inaczej niż do tej pory.
Elastyczność na każdym biegu super, wyprzedzanie, omijanie powyżej 150km/h poprostu bajka. Miałem mieszane uczucia odnośnie softu, nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać, teraz wiem że nie słusznie. Nie wiem jak się ma ten wykres do rzeczywistości,, ale to autko teraz naprawdę zap.......la. Polecam taki zabieg każdemu, furka nareszcie stała się narowista i nie trzeba prosić jak do tej pory aby jechała jak trzeba.
Na chwilę obecną banan z gęby nie schodzi, jak długo nie wiem bo wiadomo wszystko​ szybko się nudzi.