ooo to ja też popłynę marzeniami może w tym temacie
Ja mam tylko 3 kandydatów ale ostatni z nich to już choroba na poważnie na jego punkcie.

Pierwszy to Mercedes 560sec miałem możliwość pojeździć takim w GB i dźwięk silnika i rozwiązania techniczne w tym aucie wyprzedzały epokę... no i chowająca się boczna/tylnia szyba w coupe




Drugi to Toyota Supra, nie nie jaram się filmem "szybcy itd itp" po prostu zawsze mnie te auto cieszyło a po przejechaniu się nim na SummerCars festiwal w Kato po prostu dźwięk wkręcającego się silnika na kosmiczne obroty powodował coś czego się opisać nie da





i ostatni którego po prostu jeśli byłbym bogaty to kupiłbym w pierwszej kolejności to ... Lamborghini Murcielago, tak Murcielago nie jakieś inne nowsze... według wielu osób to ostatnie Lambo które podczas jazdy "próbowało cię zabić" jeśli przesadziłeś a "jazda nim to po prostu wielkie emocje".
Tylko raz miałem okazję posiedzieć w tym aucie i go posłuchać na postoju ale po prostu pozamiatało mnie to już na całej linii i niczym małe dziecko wiedziałem że to jest marzenie które moooooże kiedyś się spełni. Niestety z każdym następnym dniem wiem że to właśnie w przeciwieństwie do poprzedników pozostanie tylko marzeniem.




i uprzedzę pytania, TAK każde z nich musiałoby być koloru czarnego jak na powyższych zdjęciach