Jak zapewne wielu z was zauważyło, przyszedł czas na zmiany w składzie ''załogi'' naszego forum.
Chciałem wybrać takich ludzi którzy na forum mają ''jakiś'' staż i będą świadomi pewnych specyficznych niuansów, są powszechnie lubiani i szanowani a do tego dali się poznać jako ludzie kulturalni, szanujący innych, chętni do pomocy i nie dążący do konfliktów czy też niepotrzebnej konfrontacji.
Myślę też że lepszym rozwiązaniem dla nas wszystkich jest zwiększenie liczebności załogi co moim skromnym zdaniem zmniejszy obciążenie dla każdego z nich a jednocześnie trudniejsze będzie aby styl moderacji i wizerunek forum był kształtowany przez osobowość jednego czy też dwóch moderatorów.
Wszyscy przecież mamy swoje zalety i wady.
Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest fakt że teraz moderatorzy będą nie tylko z jednego regionu Polski
Nie przedłużając dalej, z przyjemnością przedstawiam ludzi którzy zgodzili się podjąć to wyzwanie

elmacho
_kris
PiotrekHIT
hubi_pl
( przejscie na pełnego moda )

Panowie, jestem wdzięczny i dziękuje oraz życzę powodzenia.
Jestem przekonany że Wasze zaangażowanie w sprawę wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój forum.





Ps.
Nie chciałbym aby to co napisałem wyżej było odebrane jako podjazd w kierunku byłych moderatorów bo jestem im wdzięczny i doceniam prace włożoną w to forum o czym wspomniałem w osobnych tematach.
Wyjaśniłem po prostu szczerze i bez owijania w bawełnę jakimi kryteriami kierowałem się przy wyborze oraz dlaczego będzie nas więcej .


Pozdrawiam