Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mk2 problem z prądem help

  1. #1
    Awatar Morissxd
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    w planach
    Posty
    265

    Mk2 problem z prądem help

    Witam mam problem z moja mk2 2006r a mianowicie rozładowuje mi coś akumulator jest nowy auto postoju 2-3 dni Aku rozładowane Dodam ze. Na wyłączonym aucie gdy otwieram lub zamykam drzwi cyknie coś w głośnikach po odłączeniu wzmacniacza nic nie cyka auto posiada system bose dodam ze nie ma różnicy czy radio jest podłączone czy nie nawet ostatnio siedziałem w aucie słyszą chwile tez coś cykalo w głośnikach
    Wzmacniacz był naprawiany przez jerry były walnięte 2 końcówki proszę o pomoc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #2
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Naladuj baterie i odepnij wzmacniacz. Zobacz czy problem sie powtorzy. Uszkodzony wzmacniac moze rozladowac baterie w jedna noc bez problemu.

  3. #3
    Awatar Morissxd
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    w planach
    Posty
    265
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Naladuj baterie i odepnij wzmacniacz. Zobacz czy problem sie powtorzy. Uszkodzony wzmacniac moze rozladowac baterie w jedna noc bez problemu.
    Ok właśnie ładuje go. I sprawdzę jutro Wzmacniacz ostatnio naprawiał jerry z forum z tego co wiem 2 końcówki mocy były i uszkodzone ścieżki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #4
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Możesz też naładować aku i na wyłączonym zapłonie sprawdzić na bezpiecznikach pobór prądu. Wtedy wszystko będzie jasne.
    P.S. Skoro Jerry naprawił wzmacniacz, to akurat bym wyeliminował ten element jako pożeracz prądu. Choć zawsze jest margines ludzkiego błędu ( o ile Jerry jest człowiekiem ).
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 20-02-2017 o 22:04
    AUDI nie przestaje się kochać.

  5. #5
    Awatar Morissxd
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    w planach
    Posty
    265
    Sprawdziłem pobór prądu przy kablu do Aku i podczas cykniecia pobiera 1-1.5a po chwili cyknie i spada 0.2 A gdy odlacze wzmacniacz pobiera Ok 0.1-0.2 gdy podpinam wzmacniacz zaraz podnosi się 1-1.6 a po chwili cyknie i zaś spada 0.2


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #6
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja bym nie eliminował tak szybko tego wzmacniacza Pamiętajmy w jakim stanie były ścieżki.... Być może są jeszcze jakieś w nim miejsca których nie odkryłem a które powodują taki stan rzeczy
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #7
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Morissxd Zobacz posta
    Sprawdziłem pobór prądu przy kablu do Aku i podczas cykniecia pobiera 1-1.5a po chwili cyknie i spada 0.2 A gdy odlacze wzmacniacz pobiera Ok 0.1-0.2 gdy podpinam wzmacniacz zaraz podnosi się 1-1.6 a po chwili cyknie i zaś spada 0.2


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No i wszystko jasne.

  8. #8
    Awatar Morissxd
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Opole
    Pojemność
    2.0T
    KM
    250
    Rocznik
    2006
    Kolor
    w planach
    Posty
    265
    Nowe info po naładowaniu akumulatora przez noc objaw taki ze na spoczynku pobiera 0.02 i skacze co chwilka na 0.123 około ale tylko na kablu minusowym Na pluszowym jest 0.02 okolo a jeśli chodzi o cykanie cyknie po otwarciu lub zamknięciu dzwi potem nie cyka raz cyknie i cisza na odpalonym aucie nic się nie dzieje już jestem głupi z tego wszytskiego


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #9
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cykanie to nie jest zabezpieczenia odłączania prądu przy zbyt długo np zapalonym świetle lub włączonym radiu? Ja mam tak zawsze i uważam to za fantastyczną funkcję bo wtedy ani radio ani włączona lampka nie rozładuje mi akumulatora.

    Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •