Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 74

Wątek: 225TT - by Bueno

  1. #46
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    No wlasnie jak dla mnie satyna jest super wykonczeniem. Polerka jest zupelnie nie w moim guscie.

    Sprobuj szmatki do matowania lakieru, szarej, czerwona bedzie za ostra.

    Albo wlasnie papieru 800 na mokro
    Mi tak samo podoba sie satyna bardziej niz polerka. Kapselek byl w stanie takim a nie innym i draznil tak naprawde oko, szukalem na ebay'u jakiegos w dobrym stanie ale ciezko znalezc. Dlatego z braku laku wyszlo tak ze probowalem zrobic cos z tym. Wyszlo bardzo fajnie tylko teraz aby zmatowic. Obawiam sie tylko ze nie uzyskam tej oryginalnej satyny. Sprobuje z ta szmatka szara!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #47
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje furki , kolor świetny i rzadko spotykany. Miałem okazję widzieć na żywo i naprawdę ''robi robotę ''

    Jeśli chcesz zmatowić to ja bym polecał ''wypiaskowanie'' proszkiem do pieczenia LOL (wodorowęglan sodu ) i po zabiegu pociągnąć półmatowym bezbarwnym lakierem.
    Tanie pistolety do piaskowania powinny być dostępne jak poszukasz, potrzebowałbyś tylko dostęp do kompresora jeśli go nie posiadasz.







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #48
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Hej!

    Dlugo mnie tu nie bylo... wszystko przez to ze mialem duzo rzeczy na glowie i ciezko bylo sie zmotywowac i znalezc czas aby cos opisac! No ale w koncu chwila sie znalazla!

    Przez ten okres czasu duzo rzeczy sie popsulo i duzo tez rzeczy wpadlo do auta.

    Zaczne od tych zlych... Rozlecial sie pedal sprzegla. Ktory zostal pospawany bardzo szybko, tyle dobrego ze pedal rozsypal sie pod samym domem!

    Tutaj kilka zdjec juz po naprawie:





    Chwile pozniej w piekny sloneczny poranek wsiadlem do samochodu otworzylem obydwie szyby, bez zadnego problemu pojechalem do sklepu. Lecz gdy juz chcialem zamknac to niestety udalo mi sie aby zamknac szybe pasazera. Rozebralem boczek, sciagnalem silnik i co sie okazalo linka puscila zwoje, zrobil sie supelek i linka nie mogla przejsc przez plastik... Wiec musialem zamowic cala szyne.



    Cala przekladka poszla w trybie ekspresowym, dopoki nie trzeba bylo wyregulowac szyby na dzwiach. No ale jakos poszlo po 3h walki.

    Zostala rowniez sprawdzona szczelnosc przewodow...









    Wiec zostalo wszystko zastapione.





    Zostal takze ominiety n249 i wpadl filt powietrza od Hondy S2000









    Tak ze tak... Na dniach opisze reszte rzeczy! Pozdrawiam!





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #49
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Rozporka w miedzianym kolorze wyglada ciekawie filtr oddziel od silnika, niech nie zasysa cieplego powietrza. Reszta zmian, napraw na +. I u mnie rozpadl sie pedal sprzegla ale 200km od domu da sie zrobic tak zeby wrocic, potrzebna jest plasko-oczkowa 8mka i kawalek kabla, trytytki albo sznurowka z buta

  5. #50
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Ale bym "pucował" te białą skórę bardzo ładnie się autko prezentuje i faktycznie ta miedziana rozpórka to coś co pierwszy raz widze w takim kolorze i wygląda fascynująco
    Bardzo się ładnie autko prezentuje, powodzenia w dalszych modyfikacjach i trzeba dbać

    Ps. jak będzie zrobiony w końcu test tego środka co mam do skór to będziesz mógł zobaczyć jaki efekt jest tego preparatu na szarej skórze w dziale autodetailing, wtedy może też się skusisz aby zrobić tak u ciebie

  6. #51

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Masz cierpliwość chłopie Pierwszy raz widzę biały stożek, coś jakby trochę mało to praktycznie ale wygląda ciekawie.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  7. #52
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    Rozporka w miedzianym kolorze wyglada ciekawie filtr oddziel od silnika, niech nie zasysa cieplego powietrza. Reszta zmian, napraw na +. I u mnie rozpadl sie pedal sprzegla ale 200km od domu da sie zrobic tak zeby wrocic, potrzebna jest plasko-oczkowa 8mka i kawalek kabla, trytytki albo sznurowka z buta
    Niczym zestaw naprawczy Macgyver'a! Rozporka wczesniej byla w kolorze czarnym, a czemu zdecydowalem sie na przemalowanie w kolor miedziany? Ciezko powiedziec chociaz ostatnio myslalem aby przemalowac ja na czerwono.

    Apropo oddzielenia filtra powietrza myslalem o tym:



    Lub podejsc do sprawy z humorem i zrobic tak:







    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #53
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Masz cierpliwość chłopie Pierwszy raz widzę biały stożek, coś jakby trochę mało to praktycznie ale wygląda ciekawie.
    Osobiscie tez kuje mnie ten bialy w oczy. Poza tym nie wiedzialem ze takiego koloru sie trafi... ale niedlugo zostanie zmieniony ten filtr na cos lepszego!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #54
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    Ale bym "pucował" te białą skórę bardzo ładnie się autko prezentuje i faktycznie ta miedziana rozpórka to coś co pierwszy raz widze w takim kolorze i wygląda fascynująco
    Bardzo się ładnie autko prezentuje, powodzenia w dalszych modyfikacjach i trzeba dbać

    Ps. jak będzie zrobiony w końcu test tego środka co mam do skór to będziesz mógł zobaczyć jaki efekt jest tego preparatu na szarej skórze w dziale autodetailing, wtedy może też się skusisz aby zrobić tak u ciebie
    To zdjecie gdzie widac kawalek siedzenia to bardzo stare zdjecie juz byla proba doprowadzenia srodka do lepszego stanu dzisiaj zrobie moze zdjecia to dodam jak to wyszlo. Jakiego preparatu bedziesz uzywal? Ja uzywalem tego



    Tylko ciezko wydac mi opinie dla tego produktu... Fajnie sie czyscilo, balsam zrobil skore fajna w dotyku i odswiezona, ale nie mam porownania z innym produktem, wiec ciezko powiedziec czy ten produkt jest najlepszy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #55
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    Cytat Zamieszczone przez Bueno191 Zobacz posta
    To zdjecie gdzie widac kawalek siedzenia to bardzo stare zdjecie juz byla proba doprowadzenia srodka do lepszego stanu dzisiaj zrobie moze zdjecia to dodam jak to wyszlo. Jakiego preparatu bedziesz uzywal? Ja uzywalem tego



    Tylko ciezko wydac mi opinie dla tego produktu... Fajnie sie czyscilo, balsam zrobil skore fajna w dotyku i odswiezona, ale nie mam porownania z innym produktem, wiec ciezko powiedziec czy ten produkt jest najlepszy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    No to AutoGLym to bardzo dobry i sprawdzony produkt, ja będe testować w aucie od Eslawa na początek taką opcję.
    Na początek po odkurzeniu dokładnym APC ADBL pędzelkiem, potem Colourlock do skór jasnych preparat do czyszczenia z szczotką z miekkim włosiem a po 2h aplikacja preparatu Colourlock do regeneracji i impregnacji skór.
    Test zrobię jak już autko od Eslawa wróci z modów i wtedy zrobimy test i wrzucimy do tematu.
    A jak się dobrze sprawdzi to potem już auto od Grześka będzie można zrobić

  11. #56
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
    No to AutoGLym to bardzo dobry i sprawdzony produkt, ja będe testować w aucie od Eslawa na początek taką opcję.
    Na początek po odkurzeniu dokładnym APC ADBL pędzelkiem, potem Colourlock do skór jasnych preparat do czyszczenia z szczotką z miekkim włosiem a po 2h aplikacja preparatu Colourlock do regeneracji i impregnacji skór.
    Test zrobię jak już autko od Eslawa wróci z modów i wtedy zrobimy test i wrzucimy do tematu.
    A jak się dobrze sprawdzi to potem już auto od Grześka będzie można zrobić
    No to jestem bardzo ciekawy jak to wyjdzie! Mam nadzieje ze efekt bedzie powalajacy!


    W miedze czasie wpadlo kilka dodatkow:













    Tutaj jak wygladala galka zmiany biegow



    A tu po probach naprawy



    Odswiezenie grilli plus dyfuzor zderzaka












    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 28-08-2017 o 21:23

  12. #57
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Ale fajnie się ogląda fotki, widać że Cię auto cieszy

  13. #58
    Awatar Bueno191
    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    66
    Polerowanie reflektorow Autosol'em przed i po







    Bylo takie radio jak kupilem samochod



    Poki nie kupie oryginalnego w idealnym stanie wpadlo takie radio:






    Chcialem tez okleic reflektory tylnie delikatnie doslownie przyciemnic ale nie wyszlo...



    Tak delikatnie aby bylo troche bardziej wisniowo.
    Bedzie proba numer dwa! A jak bedzie brzydko wygladalo na samochodzie i za bardzo Need For Speed to zerwe i zostawie normalne. Ale jestem zdania ze doda fajny smaczek.


    Co powicie na taka dokladke do progow?






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 28-08-2017 o 21:26

  14. #59
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Te lipy gumowe stosuje elmacho - fajni eto wyglada, u Zuczka też na progach są.
    CO do lamp - imho postarzają auto.

  15. #60
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Cytat Zamieszczone przez Bueno191 Zobacz posta
    Co powicie na taka dokladke do progow?






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    O dokladki to trzebaby elmacho spytac

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Hubi byles szybszy hehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •